dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nessa

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    3

    Domyślnie NIEBIESKA SOFA - jaki kolor ścian, dodatków?

    Witam
    Mam do zagospodarowania salon 4m na 5m. Mam niebieskie kanapy Problem polega na tym ze nie wiem jaki kolor scian i dodatkow wybrac Chcialabym uzyskac przytulny ale i elegancki efekt Na podlodze beda ciemnobrazowe panele W salonie bedzie kominek (rama ciemnobrazowa a srodek mamrmurowy), stolik do kawy Planowalam na scianach zawiesic zdjecia czarno - biale, polozyc jakis jasny dywanik pod stolik Poza tym jakas polka na ksiazki
    Myslalam juz o wielu opcjach laczenia kolorow badz pozostaniu przy jednym Najbardziej bezpieczne byloby pomalowanie scian na jakis odcien bieli Mysle ze niebieski sprawilby wrazenie chlodu Zastanawialam sie nad brazem, beżem, bladą czerwinia, jasnym fioletem i mam metlik w glowie
    Jestem ciekawa Waszych propozycji



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanapa.JPG
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	32,5 KB
ID:	58109Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotel.JPG
Wyświetleń:	286
Rozmiar:	18,8 KB
ID:	58110Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3 sciana po prawej od wejcia.jpg
Wyświetleń:	291
Rozmiar:	38,3 KB
ID:	58111
    Ostatnio edytowane przez Nessa ; 27-05-2011 o 13:15

  2. #2

    Domyślnie

    szarość
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #3

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nessa

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Właśnie niedawno wpadło mi w ręce zdjęcie salonu z szarymi ścianami i muszę przyznać że bardzo mnie zainrygował ten kolor choć wcześniej uważalam że jest zbyt zbyt ponury Dziękuję za wskazowki i czekam na więcej

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nessa Zobacz post
    Właśnie niedawno wpadło mi w ręce zdjęcie salonu z szarymi ścianami i muszę przyznać że bardzo mnie zainrygował ten kolor choć wcześniej uważalam że jest zbyt zbyt ponury Dziękuję za wskazowki i czekam na więcej
    Nessa przejrzyj ten wątek
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...aro%C5%9Bciach
    Tutaj forumowicze wklejają swoje szare wnętrza,tu powinnaś się przekonać do szarego koloru w domu
    Może coś Cię zainspiruje

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem za szarością

  7. #7

    Domyślnie

    Zdecydowanie szarość, do tego piękne listwy przypodłogowe białe i drzwi też machnęłabym na biało ... rozpędziłam się

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nessa

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Nessa przejrzyj ten wątek
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...aro%C5%9Bciach
    Tutaj forumowicze wklejają swoje szare wnętrza,tu powinnaś się przekonać do szarego koloru w domu
    Może coś Cię zainspiruje

    Dziękuję Przejrzałąm i coraz bardziej przekonuję się do tego koloru Choć widziałam śliczne rozwiązanie z niebieskimi kanapami łącząc kolor niebieski i biały (dwie ściany niebieskie, dwie białe) Wówczas zasłonki, poduszki białe, plus czarno - biale zdjęcia na białej scianie Mam jeszcze sporo czasu bo zdecydowaliśmy że salon będziemy robić na końcu więc wciąż czekam na propozycje





    Cytat Napisał MadzialenkaT Zobacz post
    Zdecydowanie szarość, do tego piękne listwy przypodłogowe białe i drzwi też machnęłabym na biało ... rozpędziłam się
    I właśnie o takie "rozpędzanie się" mi chodzi Takie podpowiedzi działają na wyobraźnię Dziekuję

  9. #9

    Domyślnie

    noooo a przynajmniej - chłodna szarosc na ściany, "rozbielone" dodatkami w postaci białych passepartout...
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  10. #10

    Domyślnie

    jasna szarość
    Tylko tu i teraz.

  11. #11

    Domyślnie kolory..

    Zieleń lub inny odcien niebieskiego lub szary.

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar colour
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-654
    Posty
    73

    Domyślnie

    Szare wnętrza są bardzo ładne, kanapy masz fajne, ale wydaje mi się że z szarymi ścianami salon może zrobić się zbyt zimny, zwłaszcza, że szary zawsze trochę "przybiera" odcień kolorów w towarzystwie których się znajduje.
    Osobiście proponowałabym jasną wanilię lub śmietankę, całość dobrze się zgra z ciemnobrązową podłogą i czarno-białymi fotografiami

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony