dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 47
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 940
  1. #481

    Domyślnie

    Witam po urlopie
    Bylo swietnie snieg , slonce , Dolomity.....
    Cale 7 dniowe zjazdy na deseczce zakonczyone jedniodniowym pobytem w Austrii . Polecam jakby ktos kiedys byl, przejezdzal ... Miejscowosc to Langenfeld . Jest tam caly Hotel i osrodek SPA . Wrazenie robia piekne termalne Kielichy umiejscowione na zewnatrz... warte zobaczenia i zamoczenia w nich dupki Fajnie to wyglada , zima a Ty w bikini Nie wspomne juz o calym SPA ... caly dzien to za malo






    czes teraz z budowa ruszyc !!!!!!!

  2. #482

    Domyślnie

    Podczas pobytu w Polandzie odwiedzilismy naszego Kierownika , dogralismy kilka spraw . Zdecydowalismy w tym roku ze robimy stan surowy otwarty . Mury , dach i cale orynnowanie . Reszte zostawiamy na przyszly rok. Podyktowane jest to tym ze chcemy budowac powoli i dokladnie no i oczywiscie finansami .Staramy sie nie bawic w kredyty . Dach juz tez dograny . Moni ta pytalas . Material to membrana Sikaplan . Tak jest w projekcie i tak zostanie . temat przeabialam 4 miesiace , widzialm sie z 2 przedstawicielami ,starczy Decyzja podjeta .

    U Tamizo tez bylismy . Teraz dopracowaujemy temat materialu na elewacje ( jaki kamien ) no i lazienki dostalam duzo opcji plytek , pare pomyslow . Jesli chodzi o plytki ... tu chyba kazdy zna ... Mutina jest moja miloscia i na pewno sie pojawi we wnetrzu ...

    Mozaika Dechirer Random Decor Bianco 45x22




    Mutina Phenomenon 120x120








    A do lazienki SPA Mat wpadla na pomysl z Mutina oczywiscie imitujaca drewno ... co myslicie ? Mi sie chyba podoba







    No i nowosc Mutiny .... tez nawet fajnie wyglada ...









  3. #483

    Domyślnie

    własnie poszukiwałam uzytkowników płaskich dachów z membrana EPDM zapytac o "wrażenia"(my tez bedziemy miec SIKA) i przeczytalam ze wy tez bedziec ja miec- tylko ze my chyba troche wczesniej jak już ją położą to ja się podzielę "wrażeniami

  4. #484

    Domyślnie

    Hej OOO no prosze to i sa tacy co tez to maja rzadkosc to jednak , hehe a material jest bomba , gratuluje wyboru . Widzialas jak to wygada? chyba jak czolg po tym przejedzie to nic sie nie stanie , a tak delikatnie wyglada Gdzie budujesz ? i kto Ci to bedze robic ? Bo latwo mi nie bylo zalezc kogos kto to polozy . Zadna firma nie chciala sie pokusic z Wawy i innych wiekszych miast o przyjazd do Lodzi i zrobienbie takiego "malego daszku " bo to raczej na pawilonych , fabrykach klada, zreszta pewnie sama wiesz

  5. #485

    Domyślnie

    Piękne widoki!

    Czyżby niebawem były jakieś nowe wizualizacje łazienek? Ciekawa jestem tej "mini użytkowej łazienki SPA"

  6. #486

    Domyślnie

    Oliwka witaj po przerwie
    Płytki Mutina piękne - znasz cenę serii phenomenon bo nie mogę nigdzie znaleźć? Czy są w ogóle dostępne w Polsce, czy trzeba je sprowadzać z Włoch?

  7. #487

    Domyślnie

    Hej Moni ta, Wlasnie czekam na maila, Chyba sa dostepne , bo tak mi Tamizo mowili .

  8. #488

    Domyślnie

    Cytat Napisał 12michal Zobacz post
    Super pomysł z tym dachem, bo mam podobną zagwozdkę, tylko ciekawe czy przejdzie u mnie w gminie zawsze mogą narzucić jeszcze wysokość budynku ..
    A z ciekawości jaką powierzchnię użytkową ma twój projekt ? Bo przyznam, że czytałem tylko kilka postów i nie wiem. Również na stronie biura, które podałaś nie ma takiej informacji.
    Powierzchnia uzytkowa to niecale 180m2 .

  9. #489

    Domyślnie

    tak prawdę powiedziawszy to na oczy nie widziałam tej membrany...wiem tylko ze to guma wykonawca dachu oraz znajomy który ma hurtownię mat. bud. polecali ją więc zdecydowaliśmy się, że będzie i u nas (internet oczywiście przeczytany, architekci również wyrazili opinię generalnie jest problem z wykonawcami dachów płaskich (nasza firma bud. dała nam wycenę dachu prawie w takiej samej kwocie jak nasz wykonawca z tą róznicą ze oni chcieli dać papę i styropian oraz obróbki blacharskie zwykłą blacha a ten drugi membrana SIKA, wełna -w gotowych elementach przygotowanych pod nasz dach i obróbki blacha tytan -cynk i orynnowanie także tytan cynk-myśle że firma od SSO specjalnie dała tak wysoką cenę bo nie chcieli tego robić- zwyczajnie nie mają doświadczenia i tyle)
    dzowniliśmy do innych firm ale nikt nam nawet nie przygotował oferty, zero zainteresowania więc nawet nie mieliśmy porównania cenowego z kimś innym-no nic ten ma referencje pytaliśmy ludzi u których już robil dachy i nie pozostaje nam nic jak zaufać i w znalezieniu przynajmniej jeden raz nie musiałam obdzwaniać całej Polski gdyż jest z sąsiedniej miejscowosci jak już skonczą ( jesli pogoda pozwoli i dach w miarę wyschnie to maja zaczynac na początku kwietnia) a podobno będą robić cały miesiąc to pod koniec kwietnia mogę napisać czy ich polecam - z tym ze do łodzi od nas jeszcze dalej niz z w-wy (270 km)

    ps czy ja również na priv mogłabym dostać ceny mutiny? zeby przynajmniej wiedziec czy mam sie na cokolwiek nastawiać bo również badzo mi sie podobają

  10. #490

    Domyślnie

    Hej
    No ja widzialam nasza Sike . Super material . U mnie wszyscy za . Kierbud, Tamizo, i my A moge na prive ile Ci wycenili dach za m2 ? noo miodzio malina , welna , obrobki tytan cynk ..wszytsko z wysokiej polki . Super .
    Koktajl a z czago Ty w ogole budujesz ? z jakiego materialu ? Czemu nie ma dziennika obejrzelibysmy co nieco

    Dziewczyny plyteczki Mutna ... no nie powiem cenowo nie na nasza korzysc sie przedstawiaja , ale u mnie musza byc
    zajrzyjcie na ta stronke ... fajna stronka jesli chodzi o wybor plytek , firmy i ceny podane na tacy . Zamowic tez mozecie od razu

    http://mirad-alfa.home.pl/pl/c/Mutina/199

  11. #491

    Domyślnie

    hej
    co do dachu-mamy podaną kwotę za całość z robocizną, materiałem rynnami itp. wiec kwota też za całość (mogę wysłać na priv)
    co do dziennika nie mam takowego i nie czuję potrzeby zakładania go
    co do mutiny-cóz sie dziwic cenom skoro projektantka seri dechirer jest patricia urquiola.... oliwka mam nadzieje ze dobrze popatrzyłas na te ceny te 239 zł(najtańsza opcja chyba) przy mozaikach dechirer to nie za m2 tylko za jedna sztuke 30cmx30 pięknie po prostu pięknie szkoda gadać... idę dalej drukować kasę...

    aaa i zapomniałam napisac budujemy z betonu komórkowego 42 cm
    Ostatnio edytowane przez koktajl ; 26-02-2012 o 21:13

  12. #492

    Domyślnie

    Dawaj cene na prive i napisz ile masz m2 dachu . No ja tez mam beton komorkowy Solbet .... juz zaraz ruszamy ....a ja caly czas motam sie z ta Silka ...... yhhhh i czym ocieplasz ? ile ??

    tak tak ja wiem .... wiem ze to nie za m2 ... to cena za plyteczke .... tez opadlo wszytsko jak to zobaczylam ..... no coz w Irlandii zostane chyba do emeryturki tak tak drukuj drukuj dla mnie tez poprosze

  13. #493

    Domyślnie

    Pisze a propo dachu . Moze ktos bardziej jest w wiedze bogatszy i cos podpowie. Prosty uklad . zelbeton , ocieplenie i membrana. Jak ? Co najlepsze ?
    W projekcie mamy ocieplenie z EPS styropian i membrana . Styropian ma lepsze wlasciwosci jesli chodzi o termoizolacyjnosc . Ale czy nie lepiej bedzie klasc wate o najlepszych parametrach ? zawsze jakos mi sie wydawalo ze na dachu jako ocieplenie idzie wata . Wata drozsza .. czy jest sens w nia inwestowac skoro mozna dac styro ? Ci wybrac ?
    Dwa obrobki . Zwykla blacha czy tytan cynk ?? Jaki jest sens dawania drozszego tytan cynku ? Czy nie wystarczy ta blacha . jakie sa plusy tego ? Bo jesli wyglad , gdzie opinie sa tu podzielone ( niejedna osoba mowi ze blacha lepiej wyglada ) to czy nie lepiej darowac sobie wydawanie zbednych kosztow ???
    Opinie !!!! dawajcie opinie !!!

  14. #494

    Domyślnie

    Koktajl , u mne dach ma 313m2 !!! wiec pomnoz koszty wykonania razy dwa I z czego ja sie smieje ???

  15. #495

    Domyślnie

    No no, piękne wnętrza na stronie architektów Super wszystko wygląda. Extra!
    Będziecie mieć lany beton na podłodze?

  16. #496

  17. #497

    Domyślnie

    wymyśliłaś już co z tym dachem? własnie jakie podłogi planujesz na parterze?

  18. #498

    Domyślnie

    No no Zolwik Wnetrza jak wnetrza ale jakie projekty nowe Nie wiem tylko po co ta lazienke wstawili bo taka nie bedzie .
    Podloga ...hmmm , no tu temat trudny . Przerabialismy juz wszytsko .Od desek po zywice . na dzien dziesiejszy jest gres na calosci , tylko w sypialniach dechy. Moze zmienimy zdanie ale tak jest na dzien dziesiejszy. Dluga droga jeszcze tak naprawde do wyboru podlogi .
    Bylo znow spotkanie architektow , Kierbuda i Pana od dachu . Wszyscy sa za kosztami tanszymi . Czyli styropian i nie tytan cynk tylko gotowe lakierowane obrobki. Ich argumenty mnie przekonuja wiec chyba sie zdecydujemy .

  19. #499

    Domyślnie

    No właśnie miałam też pytać o łazienkę. Ale już wiem
    Czyli chcecie podłogówkę? My chcemy dechy.
    Ten drugi ich dom też fajny

  20. #500

    Domyślnie

    No fajny fajny Nie . Nie bedzie podlogowki. podlogowka tylko w lazienkach , holu . W salonie i kuchni konwektory przy oknach plus kominek . Bedzie cieplo Podloga w gruncue jest solidnie ocieplona

Strona 25 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony