Witam wszystkich serdecznie
nie wiem jak mi pojdzie, ale probujemy. Dzialka jest, projekt sie robi .. a poniewaz jestesmy na etapie projektu zaczelam juz dziennik bo mam nadzieje ze wielu z was mi pomoze w podjeciu niektorych decyzji .
Budowa nie bedzie latwa, bo niestety na odleglosc .... ale przywyklismy juz do zalatwiania wszystkiego "przez @ i tel ".. mam nadzieje ze bedzie dobrze..
wiec moze zaczne od tego ze jak to u nas w Polsce bywa - nowoczesna architektura nie ma szans przy naszych wypisach z planu zagospodarowania... ehhh dach dwuspadowy 30 stopni .... itd.. z mezem raczej nie jestesmy fanami domow ktore stoja obok nas , czyli typowych dworkow wiec postanowilismy walczyc. grupa projektowa ktora wybralismy , jako jedyna zaproponowala nam genialny pomysl po ktorym buzki nam sie usmiechaly. dach bedzie.... bo nie da sie tego ominac...ale za to jak idealnie zakamuflowany... z zewnatrz bryla wyglada jak z plaskim dachem i o to nam chodzilo !!
Dzialka nieduza 1040m kw, dom parterowy. decyzja domu parterowego byla jednoznaczna. chyba jak ktos mieszkal od dziecinstwa w domu pietrowym doskonale zrozumie. ma byc wygodnie, funkcjonalnie, nowoczesnie , przestronnie.
dom ... raczej nie za duzy 180m kw pow uzytkowej plus 30 m kw garaz.
no ale co tu duzo opowiadac... trzeba sie nauczyc zdjecia wklejac ...