dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 47
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 940
  1. #21

    Domyślnie

    Wiesz Rasia , pytam o to ocieplenie bo..hmm u mnie to nie jest taka latwa sprawa, nie dosyc ze z tym dachem takie przepisy ( juz problem rozwiazany ) to u mnie ta dzialka nie jest duza i pow zabudowy tez nie wielka ... a taka parterowka ... architekci wykorzystali max cala powierznie tak jak w przepisach liczac ocielenia 20 cm... 25 cm juz jest po za pow zabudowy - czyli nie wolno chyba ze metrarz sypialnie sie zmniejszy , a tego chce uniknac ...

  2. #22

    Domyślnie

    No wlasnie !!!! fiuuu fiuuu .... myslisz ze sie w ogole otworza ??? hehe

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    masz tam dach dwuspadowy???? chapeaux bas. że też sama na to nie wpadłam - u mnie takie same warunki ale w sumie lubie moją stodołę

  4. #24

    Domyślnie

    Witam Efilko Tak ,Twoj dziennik tez czytalam ,a o wnetarzach domu nie wspomne juz ....hmmm rozmarzylam sie ... troche daleko mi do tego....
    Tak , dach dwuspadowy rewelacyjnie zakamuflowany za attyka... niezle nie.... kocham ich za ten pomysl ... gdyby nie to u mnie tez bylaby stodola.... a ja nie moge oprzec sie takim prostym bryla ... uwielbiam taka architekture
    Efilko gratulacje wnetrz...

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Piękna bryła My też ukrywamy za attykami dach ze spadkiem, tyle że nam udało się wynegocjować w gminie do WZ jak najmniejszy spadek. Pozdrawiam. Będę podglądać.

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar marek1910
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź
    Posty
    221

    Domyślnie

    Witam,
    piękny dom.Z wizualizacji wynika, że to moze byc TAMIZO.Tak czy inaczej b ryła super i wielkie gratulacje dla nich za pomysł z ukryciem dwuspadowego dachu.
    pozdrawiam

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Hej, super bryła. Fajnie, że takie cudo powstanie w okolicach Łodzi
    My się poddaliśmy, może zbyt pochopnie patrząc na Twój projekt... Ale i tak ciągle słyszymy jaki dziwny, niestandardowy dom mamy...
    Nasz następny dom, żeby nie wiem co, będzie z płaskim dachem. Chociaż rozwiązanie z ukrytym spadkiem chyba nawet lepsze, bo póki co moje największe zmartwienie to właśnie 100m2 płaskiego dachu...

  8. #28

    Domyślnie

    Witajcie wszyscy Milo mi
    Adk szybciutkie pytanko bo w pracy jestem i za bardzo czasu nie mam ..." wynegocjowac jak najmniejszy spadek dachu" czyli jaki??
    Bo u mnie w wypisie jest 35 +/- 10 stopni czyli mamy 25 ..ale w sumie ja wolalabym nawet o te 5 stopni nizszy ... i nizsza ta attyke( choc i tak fajnie to wyglada )..
    Mow no szybko jak to w gminie zalatwilas musze podejrzec Twoj dziennik, ale to juz w domku na spokojnie ..

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar azakrzew
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    choc teraz jak mi Anula napisalas ze Twoje okno wys 230 sie wypaczylo troszke ... to ja juz sie zastanawiam ...

    Witam, zapowiada się pieknie. A propos okien alu, ja też takie będę robił, ale raczej wybiorę innego dostawcę, choć oferta dostawcy Anuli i Rasi cenowo jest w moim przypadku ok. Może też dlatego, że dali waskie profile ościeżnic. Na to trzeba uważać. Cienkie są tańsze, ale i delikatniejsze, więc moga pracować.

  10. #30

  11. #31

    Domyślnie

    Dzieki , dostalam, juz dzwonilam do moich architektow , w pon jada do gminy

  12. #32

    Domyślnie

    Na wizualizacjach wyglada jeszcze fajniej niż wcześniej

    A co planujecie na elewacje, tylko biały i szary tynk, czy jeszcze jakieś inne materiały?

  13. #33

    Domyślnie

    Witam dakula dziekuje ... no wlasnie nie wiem jeszcze ... zobaczymy .. jeszcze ..

    Witam azakrzew,ogisieniunieczka, marek dziekuje wszystkim za dobre slowa

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Bry wieczór Śledzę już mnóstwo domów Twój też mi się podoba to sobie zapisuję w ulubionych Trzymam kciuki!!!
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dzień dobry
    Bardzo piękne wizualki i mega super dom. Super rozwiązanie z tym dachem ukrytym. U mnie by się przydało taki właśnie zrobić, ale niestety za późno na to wpadliśmy Z wielką chęcią i ciekawością będę śledzić postępy.

  16. #36

    Domyślnie

    Witam wszystkich , dziekuje za mile slowa , juz nie moge sie doczekac kiedy to wszytsko ruszy ...mamy taka mala nadzieje ze jeszcze w tym roku ... ale poki co czekamy na dokonczenie projektu i oddanie papierow. architekci jada w pon do gminy z projektem "uprosic" o male odstepstwa i pozwolenie na male zmniejszenie kata dachu zobaczymy jak im to wyjdzie ..

  17. #37
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    Oliwka to co innego u nas jest do 40 stopni. i nie dało rady zrobić attyki, bo wieżowiec by wyszedł/ ale bryły zazdroszczę. u nas nic nie da się wynegocjować!!! to Krakow

  18. #38

  19. #39

    Domyślnie

    no i lecim dalej... z okazji tej ze mam troszke czasu ... tak jak mowilam mniej wiecej wnetrza nowoczesnie ale nie az tak zimno.... to ma byc nasz "home" a nie tylko "house ".. no i biel w 100% przewaza biala kuchnia na wysoki polysk - to na bank , chcialam beton na podlodze w przedpokoju i kuchni ale coraz czescie slysze ze wszystcy rezygnuja i gres klada ... no duzo ma minusow..choc tej pow nie byloby za duzo ...hmm zobaczymy ehhh jeszcze daleka droga do tego ... w kazdym razie cos szarego w salonie natomiast na podlodze deski jasny dab ( zeby troche cieplej bylo ) gabinecik cos tak

    hehe czyli tez biel , drzwi na bank biale beda ....i moim faworytem sa te


    otwierane na 1/3 .... no cudo .... ale to jeszcze wszystko przede mna ....
    lazienki.... pewnie cos szargo wymysle .....



    no i takie tam... cuda i cudenka .....
    caly czas bije sie z myslami o te wnetrza .... czy ich brac czy nie ....fajnie robia , bardzo mi sie podoba ..... ale to kurka tyle kasiorki ...ehh ..

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    Witam,
    pracownię rzeczywiście dawno można było poznać po warsztacie.
    Ciekaw jestem czy ukrycie dachu przejdzie. Zwykle zapisy planu czy WZ mówią także o okapach. No ale trzymam kciuki, żeby się udało. A na projekt wnętrz u tych samym architektów gorąco namawiam! Innemu projektantowi trudno będzie dotrzymać im kroku w konsekwencji i czystości rozwiązań.
    pozdrawiam
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

Strona 2 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony