dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 105
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie GRANAT - komentarze

    Zapraszam do komentowania O ile będzie co
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Będzie, bedzie........ głowa spokojna...budowa posuwa się do przodu.....i to najważniejsze.....trzymam kciuk...

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    wasiek no właśnie, ze nic się nie posuwa Małżonek przyjedzie to dopiero się coś zacznie dziać. Jeszcze 12 dni i będzie
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    To ja z rewizytą - witam się u Ciebie.

    Niestety nie widzę zdjęć w dzienniku. Nie wiem, czy przez swoje blokady na firmowym koncie, czy ich nie ma. ??

    I jeszcze jedno - piszemy tutaj czy w dzienniku ?? Bo widzę, że w dzienniku kilka komentarzy się pojawiło
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    atika dzięki za rewizyte
    Zdjęcia są są, nie wiem dlaczego nie możesz ich oglądnąć hmmm , ciekawe czy tylko Ty czy inni też....no ale wasiek widziała
    Możemy pisać tutaj, jak już zaczęte to kontynuujmy
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Hejka, no widzę , że praca wre i efekty już widać..... ładnie, ładnie ...tylko wiecej zdjęć proszę, bo to najlepszy przekaźnik tego co się dzieje a ja śledzę postepy na bieżąco......

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hej!
    jakoś tak wolę już wykończone pomieszczenia dawać bo szczerze powiem, ze np łazenka (gdy ktoś nie widział live ) nie oddaje swojego uroku Więc gdy tylko ją urządzę to na bank będą zdjęcia Zapomniałam jeszcze pochwalić się drzwiami ale coś zdjęć nie mogę znaleźć

    już zdjęcia drzwi są
    Ostatnio edytowane przez AgaKuba ; 13-09-2011 o 12:54
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    I co nastepny wpis znowu za miesiąc? Z dziennika zrobiłaś miesięcznik......popraw się...
    a tak na serio to drzwi zewnętrzne fajne, a do gospodarczego masz takie same jak u nas w garażu. Wiesz, my teraz troszkę żałujemy, że nie zrobilismy wejscia do gospodarczego tak jak Wy to zrobiliście. To się sprawdza ale wyszło to dopiero w praniu czyli codziennym użytkowaniu. Nie bardzo moge dojść co to za pokój ten na zdjęciu gdzie widać belki na suficie. Troszkę taki dziwny kawał ściany stoi przed oknem....a może to góra garażu?
    U nas większość prac stanęła wraz z choroba męża.......Myślałam, że uda mi się skarpę wokól tarasu obsypać przed zimą i wsadzić troszkę roślinek...ale chyba nic z tego. Na dodatek kiedy mam wolne to leje deszcz i nic nie można zrobić na zewnatrz....brrrrr....zima to nie jest pora na którą czekam....

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hej
    Ach bo to wiesz, jak już mąż przyjezdza to jest tyle na głowie, ze komputer widzę z daleka. Nie mam nawet kiedy usiąść. Stąd moje miesięczne braki Choć teraz jak taka pogoda to będe jeździć tylko czasami, sprawdzić czy wszystko stoi na swoim miejscu, wiec i pisac nie bedzie zbytnio o czym
    a'propo sufitu to jest to widok na okno w kuchni, na lewo spiżarka
    Drzwi do kotłowni dobra sprawa, wiesz, my mamy dużo czasu do myślenia kiedy to mąż jest za granicą Wtedy się myśli co można by zrobić....
    Ja też na zimę nie czekam, nawet ta zimna jesień mi nie pasuje :/ Jak się mieszka już na swoim to można wyjść w każdej chwili i coś porobić koło domu, a tak musze jechać te 12km w jedną stronę (niby nie dużo ale jednak) i czekać aż będzie przyzwoita pogoda. Zresztą, jak spadnie śnieg to droga jest wyłączona z odśnieżania i trzeba bedzie jeździć dłuższą trasą
    Dużo zdrówka dla męża!
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    AGA, to masz podobną odległość do domku co ja....no ja mam 11 km z domu do pracy. Kiedyś wydawało mi się, że jest ogromna odległość a teraz......... rzut beretem i jestem w mieście...
    Rano zrobiłam obchód obejścia....... fajnie to brzmi......i... zobaczyłam jak kret zaorał mi kawał trawnika.. takiego trawnika... Pies zaczął zaraz kopać w tym miejscu bo wyczuł kreta ...no i mam teraz kawał dziurawego trawnika....
    Mąż mój ledwo chodzi ale od grudnia....i tu ironia.....już od grudnia zaczyna rehabilitację....dobre co....gdzie indziej termin rehabilitacji dopiero w lutym 2012r.
    Ostatnio edytowane przez wasiek ; 22-10-2011 o 09:39

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No tak, z terminami tak to wygląda......tydzień temu dostałam skierowanie na rehabilitacje i mam termin na 12 grudnia :/
    Heheh współczuje przeorania trawnika, na krety dobre są skórki z pomarańczy i mandarynek, wrzucić im do norki na zdrowie
    Powiedz mi, bo pewnie wiesz, skąd mam wziąść emotki ??
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  12. #12

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki
    Chodziło mi raczej o to, czego nie mam ich gdzieś tutaj w oknie odpowiedzi żeby dodawać bo ciągłe wklejanie ich to tez nie robota
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    ups... a ja pomyslałam, że mało ci tego co jest tutaj .......na dole pod emotkami ( wyswietlają mi się po prawej stronie, tutaj na stronce jak piszę ) jest w nawiasie słowo więcej...jak wcisniesz to pokaże ci sie pozostała ilość emotkó...

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hehe no już też mam, musiałam zmienić coś w ustawieniach i są
    wasku podpowiedz, bo oprócz Ciebie nie ma tu nikogo jaki kolor zlewu wybrać ?? weszłabyś w dziennik i zerknęła.....bo szczerze to już zwątpiłam
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    enya1984

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ja jestem może z braku czasu nie pisze komentarzy ale zaglądam niemal codziennie Chlebek wygląda bardzo smacznie. Co do kwestii zlewu na razie nie pomogę - może jak zobaczę zdjęcia kuchni będzie łatwiej coś napisać. Pozdrawiam

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    enya1984

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Na podstawie opisu to chyba jednak do tych blatów by ten beż najlepiej pasował ponieważ wydaje mi się ze ten grafit będzie się bardzo odznaczał. pozdrawiam

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Aga, nie wiem co się dzieje ale 25.10 odpowiedziałam ci na posta - zlew jasny, sama też o takim myslę i jak będę robić kuchnię to pewnie taki kupię - a dzisiaj wchodzę i co widzę?....ano raczej nie widzę mojego wcześniejszego posta nie wiem jakim cudem go wcięło.
    A chlebek....hmmmm mniam, mniam taki swieżutki bardzo lubię...

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    enya1984 witaj!
    Widzę, że w sumie z okolic bliższych jestes Jak tam budowa? Widzę jeden wpis w dzienniku, pochwal się troszkę

    wasiek a no, po chlebku już tylko wspomnienie
    Dzięki za wybór zlewu.....też mi się wydaje, ze jasny będzie bardziej pasować.

    Nie ma mnie bo jest mąż. Właśnie kładzie płytki w kuchni nad blatem No i jest część płytek na podłodze! I AGD przyszło
    Jutro jadę malować ściany to i zdjęcia porobię
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No, zrób zdjęcia zrób, zrób........jak czytam Twoje wpisy to przypomina mi się moja budowa....dlatego bardzo chetnie popatrzę na zdjęcia....sama zobaczysz za jakis czas z jaką przyjemnością będziesz czytać kolejne nowe dzienniki granata...

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony