dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Odległość od jeziora a powierzchnia domu??

    Witam,
    Czy ktoś orientuje się w jakiej odległości można budować od linii brzegowej jeziora. Szukałem na google, ale konkretów nie znalazłem...

    Także pytanie dotyczące budowy domu bez pozwolenia, a tylko z zgłoszeniem. Czy to jest 35m2, poza obszarem zabudowanym, czy też 25m2. Nie jestem pewien, czy 35 dotyczy działek ogrodniczych, czy tyczy także prywatnych nieruchomość...

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Praktycznie to możesz wykorzystać jezioro i zainstalować na nim pływający domek, więc jak widać na twoje pytanie może być wiele różnych odpowiedzi.
    Nad jeziorem ja bym się jednak nie odważył budować. Jak woda blisko to może się zdarzyć, że wstając z łóżka w nocy wpadniesz do wody ze swojego jeziorka.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie przypominam sobie, żeby istniały jakieś przepisy dotyczące odległości od jeziora. Kwestia granicy Twojej działki.

    Aczkolwiek ja bym nie ryzykował - problemy z wodą w gruncie nie najeżą do najprzyjemniejszych.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    antech

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Białystok
    Posty
    553

    Domyślnie

    Nie ma przepisów odnośnie budowy przy jeziorach, stawach, tamy też robi sie w wodzie, kwestia tylko zdrowego rozsądku.
    Jest to 35 m2, dotyczy wszystkich działek,

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał antech Zobacz post
    Nie ma przepisów odnośnie budowy przy jeziorach, stawach, tamy też robi sie w wodzie, kwestia tylko zdrowego rozsądku.
    Jest to 35 m2, dotyczy wszystkich działek,
    Najgłupsza odpowiedz jaką widziałam na tym forum
    Budynek mieszkalny bez względu na powierzchnę wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Odległość od linni brzegowej określa MPZP lub tez decyzja wzizit
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony