dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 634 z 634
Pokaż wyniki od 12.661 do 12.675 z 12675
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

No, proszę Doriko wstawiła turkusik Szafki przy nim pokazują, że wcale turkusowe nie są

Doriko, poszukaj jakiejś tkaniny i powieś nad wezgłowiem łóżka. Może nawet w indyjskim sklepie znajdziesz fajną i niedrogą bawełnę.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

(Groucho Marx)

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

Doriko, dobrze ze wstawilas te poduche, jest porownanie. I ta musztardowa miala pazur kolorystyczny (ja osobiscie lubie takie pazury ) a ten turkus troche nuuuuuuda panie
    same stoliki sa boskie, kolor zarabisty mnie by bylo szkoda go przemalowywac, jest nietypowy ale dalej uwazam ze nie bardzo pasuje do tego granatu i sama nie wiem co bym zrobila, ale raczej zostawila i kolor i musztardowke, mnie sie podobalo.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

Ciekawe co Mania zdecyduje
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

(Groucho Marx)

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko

Domyślnie

A mnie się podoba ta nuda a musztarda jakoś nie bardzo choć kolor sam w sobie super. Jak widać co człowiek to opinia. Też jestem ciekawa co zdecyduje mania.

O tkaninie myślałam ale nic mi nie pasuje a jak znajdę to cena

Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

Nazwa:  Doriko-CAM02775.jpg
Wyświetleń: 94
Rozmiar:  61,1 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

(Groucho Marx)

Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    A
    O tkaninie myślałam ale nic mi nie pasuje a jak znajdę to cena
    Może tu coś znajdziesz http://allegro.pl/dom-w-likwidacj-we...4.html#thumb/2
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

(Groucho Marx)

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko

Domyślnie

Ładnie ale jakoś tak nie po mojemu. Rozważałam na tej ścianie namalowanie szablonem marokańskiej koniczyny czy coś w tym stylu (turkus albo fiolet), tapeta też wchodzi w grę ale chyba wolałabym wielki obraz nad całe łóżko. Mógłby to być kawałek tkaniny albo tapeta naklejona na kawałek płyty. I to może być opcja bo ładna tapetę znaleźć łatwiej niż tkaninę.

Dziękuję za linka nawet coś bym tam sobie wybrała ale ceny niestety nie dla mnie.

Mania jak wróci to mnie pogoni

Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

Nie pogoni
    Zrobiłam taką przymiarkę, żeby Cię poruszyć. Duży obraz mówisz Pogadaj z forumową Szocik. Fajne rzeczy maluje. U Tomkowej możesz zobaczyć. Ale nie tylko takie maluje.

Ja naprawdę poszukałabym tkanin w orientalnych sklepach. Są tanie i na dodatek duże, więc można pociąć i z części zrobić coś na ścianę, a z pozostałejczęści poduszki, może nakieś naszycie na zasłonę.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

(Groucho Marx)

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

w koncu dotarlam do compa

Doriko bardzo ladnie masz w sypialni
    problem jest taki ze masz te kolory jako dodatki, czyli w kazdej chwili mozesz zmienic na inny kolor. Zupelnie to co ja robie i co ja lubie.
    Mebli jednak nie chce kolorowych, dzieki za wizualke! wyszla super, jednak na zywo co przechodze kolo pokoju nie pasuja mi w tym kolorze
    Natki jak przyjezdza to i tak jej nakladam jej posciel i poduszki - rozowo bialo fioletowa w motyle, wiec pokuj sie robi jakby to powiedziec - jasny i radosny.
    wiec kupilam juz podkladowke i jednak beda czarne.

Pojde jednak za swoim gut feeling, czyli za przeczuciem, nie bede kombinowac. Tak bylo ze stolikami do sypialni jak usilowalam je na granat sieknac a wszysla sieczka.

sraczkowata poduszka byla dla M, to byl jedyny kolor jaki mieli z tych poduszek a bardzo zawsze chcialam taka pleciono-cos-tam miec bo nie umiem takiej zrobic.
    beda czarne. Te stoliki sie rozumie. Wiecie, ja mam zupelnie inaczej urzadzony dom niz Wy, inny styl, inne meble i inne kolory. To co pasuje u was nie bedzie u mnie pasowalo zbytnio, na odwyrtke tez.
    Nie poradze, lubie czarne, wszystko pasuje do tego. I takie bardziej formalne jest jak ja lubie. Probowalam kiedys na bialo - nie wyszlo, nie pasowalo. Musialabym duzo zmienic zeby sie zgralo.
    Jakby nie bylo, szafki to drewno, mahon, w kazdej chwili moge przemalowac bac wszystko sciagnac i zabejcowac. Jak sie znudzi.

ja nie zabijam, u mnie kazdy moze pisac i wklejac co chce
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; Dzisiaj o 14:01

1

Domyślnie

w sobote spalam 3hr. Wstalam o 4, bylismy juz w kolejce o 5:30 rano, numerek 10. dobrze ze nie padalo ale wymarzlam jak diabli. Facet jak nas juz wzial miedzy kamienie po rejestracji mowi - postaram sie to zrobic szybki bo sie trzesiesz jak galareta
    Wyszlo wiecej kamieni niz jak front robilismy, bo dwie rabaty i drzewo jeszcze no i sama fontanna duzo potrzebowala.
    Wrocilam do domu, padlam o 7 wieczorem , myslalam ze na godzinke.....a gdzie tam, spalam 11 godzin! nie pamietam kiedy tyle spalam

Dzis rano kupilam kamienie pod wylewke , ciekawe czy dzis przywioza, wpisalam dzisiejsza date.
    Kostke nie wiem kiedy przywioza, powinni w tym tyg. Zeszlym razem po 3 dniach zwalili mi na trawe. Nie mam gdzie przeniesc do tylu wiec bedzie stalo na froncie na trawie, zabije mi trawe bede musiala nowa klasc.

jak w sobote padlam, myslalam ze wstane po godzinie i wniose krzaczi do domu. Niestety nie wstalam , sieklo mrozem, z daleka w kuchni widzialam ze wszystkie nowe pedy a wyrosly dlugie na tym bialym pnaczu padly w te pedy wylecialam zobaczyc co z wisteria bo juz listki mi piakne puscila - ku mojej uldze Wisterii nic sie nie stalo. roze tez ok, tylko ten krzaczek padl. Ciekawe,bo dokupilam drugiego, ale z innej firmy byl i jemu nic sie ie stalo

Boguska zdycha, chyba cala padnie. wczoraj uciachalam podejrzane galazki i sa trupki suche zobaczymy co dolem, jak nie przezyje to mam nadzieje ze beda znow je miec kupie nowa. Noz kurna, nie mogla poczekac jeszcze z miesiac? cala zime przezyla i rosla

chlopaki wczoraj gazebo przesuneli, niby niewiele ale tyle miejsca sie zrobilo ze to szok. teraz mam duzo miejsca na duze donice jakby co no i w koncu woda z dachu nie bedzie mi zlatywac na lampe.

Kod pocztowy
    05-530

Domyślnie

U Ciebie styl nadają listwy i dominujący kolor. U nas każdy jakoś dziwnie omija kładzenie listew pod sufitem, a co dopiero na ścianach. Stą przede wszystkim ta inność wnętrz.
    U mnie listwy niestety niepasują, ale bardzo mi się podobają.
    Dziewczynom jak wstawiam kominki, to najczęściej wklejam pod sufitami listwy. Wychodzi fajnie, ale potem widzę zdjęcia z realizacji i... listew nie ma, więc wygląda goło. Taka duperel, a robi tyle we wnętrzu.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

PINTEREST pestki56

(Groucho Marx)

1

Domyślnie

dokladnie, masz racje
    i ja mam umeblowane pod listwy. Co nie znaczy ze z listwami musza byc takie meble bo nowoczesne tez sie kladzie.
    Akurat w tamtym pokoju jeszcze nie mam przysuficie - bo nie doszlismy, ale powoli na scianach sie klada. jak krew z nosa i tez nie ma wszedzie, po calosci tylko u mnie w sypialni sa poki co. Ciagle coa na drodze stoi innego.

mam tez bad news
    wzial i sie mi zrabal piec gazowy
    nie mam ogrzewania

narazie nie trzeba bo wylaczony, jest na tyle cieplo ze jest OK pozatym grzeje kominkiem jak mi zimno, no ale ... i Jerry i Rick sprawdzal i dupa. Wzielam wiec ubezpieczenie na niego i musze zadzwonic, tylko chce troche odczekac zeby nie bylo ze wzielam i odrazu dzwonie. U mnie w gazowni. Placic nie bede za sprawdzenie i czyszczenie dwa razy na rok tylko za czesci jakby co. Jakbym normalna firme zawolala nie dosc ze wzieli by pare stowek za sprawdzenie to jeszcze by powiedzieli ze musze caly piec nowy zmienic a to juz sa grubie tysiace, wiec mam nadzieje ze jest jak chlopaki powiedzialy - ze tylko mala czesc poszla co wlacza gaz.
    Rick mowil ze moge nawet do jesieni miec go wylaczonego bo na lato sie ogrzewanie wylacza, klimatyzacja jest pod niego podlaczona ale nie wplywa nic na to bo wiatrak chodzi.
    jak nie urok to sraka

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

a wode czym grzejesz?

1

Domyślnie

tez gazem, ale ma inna czesc podlaczona, wiec jest ok, a jak wysiadzie to pradem

1

Domyślnie

sprawdzilam mapke, koliberki juz dolecialy do Toronto, ugotowalam im wlasnie nektar i sie studzi, dzis powiesze jakby ktory dolecial, chociaz moze im to zajac nastepny tydzien albo dwa zanim cala chmara wroci, narazie tylko troche niecierpliwcow wraca

wynosilam roze i wisterie na ogrodek, na wisterii naliczylam kilkanascie paczkow kwiatowych
    jak ich nic po drodze nie zabije bede miec troche, a dwie zeszloroczne zobaczymy.
    czytalam gdzies ze musi byc kilka dni okolo 25C na plusie zeby wisterie ruszyly, Pestka slyszalas to? niepamietam czy to bylo do wszystkich odmian czy niektorych. Ta jedna nadal nic zero

Strona 634 z 634

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia