dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 674 z 1588
Pokaż wyniki od 13.461 do 13.480 z 31759
  1. #13461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Maki z morzem w tele - prześliczne zdjecie na zrobienie tapety w łazience jako tła do wanny
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #13462
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joana - tos dala kolorek, to nazwa wybarwienia bejcy, w innej firmie inaczej by sie nazywalo
    a juz myslalam ze jakis kolor jest nowy

    palki mam na osiedlu bo mamy jezioro, kolo osiedla tez od groma bo mam mokre tereny, te co ja mam sa te mini-palki, te brazowe maja mniejsze.

  3. #13463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika wiesz co, czytalam ostatnio ze z tymi hortensjami to jest i tak ze potrafia ponad 2 lata zabrac zanim zakwitna, co tam dwa lata kilka! nawet 7
    moze sie doczekamy?? I jeszcze przeczytalam ze galezie ktore leza na ziemi i sie rozrastaja nie kwitna, zeby je do gory postawic. Dobrz wiedziec.

    a zdjecie z makami cudowne

  4. #13464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Mania poczatek oczka u siebie wstawilam, na razie bryndzowato wyglada ale mam wizje, bedzie ladnie. domowilam 40 zurawek połowa limonkowe a reszta paprykowe i fioletki, dodam tez hosty. pieknie bedzie

  5. #13465
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Moja hortka pnąca zakwitła po 4 latach akurat na moją wyprowadzkę

  6. #13466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    hehe moja tak samo
    musicie sie dziewczyny wyprowadzic

  7. #13467
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no zescie nas pocieszyly

    mam troche fotek, zaraz wsadze i musze w koncu te filmiki wsadzic, wczoraj ulapalam i przez przypadek odglosy koliberkow

  8. #13468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moja mama ma swoja horte pnaca wsadzona nie w cienistym miejscu jak pisza na etykietach tylko posadzila ja w oslonietym miejscu ale dosc mocno slonecznym. kwitnac jej zaczela w 2 roku po posadzeniu. tyle ze ma takie miejsce jak lubia clemki: nogi w cieniu gora w sloncu i na dosc wilgotnym podlozu. naprawde ladnie jej kwitnie. jak juz zrobie swoje miejsce posiadowkowe kolo oczka to przy plocie tez posadze taka horte, miejsce osloniete, gleba wilgotna ale horta bedzie w sloncu, nogi beda w cieniu. zobaczymy kiedy zakwitnie.

  9. #13469
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zaczne od ogrodka.
    w sobote rano przyczepilismy od nowa "daszek" pod pergola, pod spodem, na skuske - test przeszedl - po poludniu byla burza z gradem wiatrzysko mi zwialo i wykipyrtnelo jedna Boguske ale daszek zadzialal, stalismy pod nim i burze podziwialismy.


    jak na emerytke przystalo kupilam kwatka na stol na taras, tak mi sie spodobal w zeszlym roku jak od szwagierki dostalam ze kupilam znow, niestety nie mieli juz rozowych, wiej jest pomarancz




    wyzej bylo wczoraj, a dzis rano pochmurno wiec sie zwinely




    przed chwila tam bylam, deszcz zaczal padac i sie calkiem zamkly


    tu sa "nogi" clematisa





    malinki ladnie rosna, no tylko 6 bdzie





    Boguski rosna i nowe wkiaty beda mialy, to juz drugie, wiec zobaczymy ile razy mi w tym roku zakwitna





    a to pokazywalam co kupilam? chyba nie. Nadal nie posadzone rosnie w doniczce, jak pajeczynki wyglada





    no i moje Don Juany. Powiem tak - co jestem w zieleniakach czy innych sklepach roz tyle rozniastych ze glowa boli, a ja nadal i uparcie tylko sie moich trzymam i tylko je lubie, nie wiem, uczepily sie mnie.
    jedna mi rosnie na opak - glowe odwraca od slonca i rosnie w strone domu, a mimo to ladnego kwiata ma





    tu ta sama wczoraj przed burza z gradem





    pol godziny po burzy - sie zmienila, dobre!





    tu sa z drugiej strony przed burza





    po burzy





    i dzis rano





    no i Sunburst, TAR juz widac jak starsze liscie ciemnieja



  10. #13470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie



    to sa rojniki pajeczynowate sempervivum arachnoideum

  11. #13471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nastepna chodzaca encyklopedia

    a tu potocznie "Cobweb hen & chicks" albo samo sie mowi cobweb, albo hen & chicks - kura z piskletami inaczej, a cobweb znaczy pajeczyna taka stara w kurzu, rosie i 3d

  12. #13472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak mowilam TAR kupilam druga pompe bo ta solarka sie do niczego nie nadawala - za slaba byla, plumkla atylko jak slonce bylo a ze panel byl za krzakiem jak sie slonce przesunelo - przestalo plumkac. Nie chcialam panela na widoku miec, wkurzaja mnie, i tak boleje nad tym ze moje swiatla pod drzewami nie mam panela na kablu a na stale sa. Wiec nowa pompa, dosc mocna kupilam bo moge nawet 2 lwy wysoko powiesic, ma tez dwa wyjscia z ktorych moge zrobic wiecej wyjsc , regulowana, wiec jeden odplyw narazie zamkniety....w planie mialam 3 plumki dac ale narazie dalam jeden i mysle ze wystarczy, ladne kolo robi no i - KOMARY MI NIESTRASZNE...pompa chodzi 24hrs wiec zaden komar nie zlozy jajec bo sie woda rusza
    potem wkleje jeszcze filmik tylko musze przerobic














    koncowki tez mam ale nie podobalo mi sie nic co do gory sikalo i pryskalo, leza w pudelku, nalozyc moge dla zabawy jak dzieci przyjada. A ta pompa tak mocna ze nie mam zadnej rurki w gore do plujki. Rurka idzie miekka pod kamieniami i jest nakierowa a w gore przy samym dnie - nie widac jej wcale, a i tak musialam wode przykrecic bo wielki pluj sie robil.


    a tu ten co sie wody boi i jak ma isc sie kapac albo sie chowa pod lozko albo idzie jak na sciecie uszy i ogon w dol, jak swieci zlonce wyleguje sie tam





    tu sa moje palki, zobaczymy co z nich wyrosnie





    pod wylwki, jak jakas kulka wleci - sie potrafi tak caly dzien tam obracac




    3 ostatnie zdjecia sa z dnia co wlalam nowa wode wiec jeszcze zadymana, wlalam tez plyn przeciw chlorowy i na to zeby woda sie krysztal zrobila, zajelo 3 dni filtrowania, na pierwszych 3 zdjeciach - byly wczoraj robione juz widac ze czysciutka.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 26-06-2017 o 15:27

  13. #13473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tak cos jeszcze dodam, jak mylam teraz bajorko zeby M zalozyl UV lampe i od nowa bylo - jak ten skonczony debil, caly dzien mi zajelo...wyciaglam wszystkie male kamienie do taczek a bylo tam 6 duzych toreeb, wielkich kamieni nie wyciagalam bo za ciezkie, no i te male kazdy z osobna szczoteczka szorowalam z zielonego potem jak spuscilam wode jeszcze koncowke mylam i wyciaglam syf i piach odkurzaczem i potem byla zabawa wkladania kamykow spowrotem, myslalam ze mi plecy odleca. Mam nadzieje ze ta lampa cos da. Dolozylam jeszcze slome, wkleje za chwile.

  14. #13474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    TAR zeby sie jeszcze syf nie robil mam wsadzona slome, z gory i z przodu jej nie widac, ale wystaje tu na zdjeciu





    naturalne przeciw zielapstwu, sa jeszcze w peletach i w plynie, ja kupilam normalna.














    slyszalas o tym?????

    z ciekawostek, wyczytalam na necie ze w Europie w niektorych panstwach zakazali tego uzywac, znaczy cala UNIA wymyslila przeciez to jest naturalne, sama sloma!!! odbija im jak z jaskolkami????

  15. #13475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    noz kurna znow photobucket nawala, za co ja place???? mam dwie piekne sesje i guzik wsadzic nie moge ehhhh

  16. #13476
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    O słomie kiedyś czytałam, ale zdążyłam zapomnieć. Mania, UE zakazała słomy?
    Maniek wpasował się kolorystycznie w tło. Cudna, ta twoja fontanna!

  17. #13477
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie wiem jak stare te artykuly byly, ale ludzie z EU pisali ze bylo zakazane, wiec bylo zdziwko. Bylo ze nie wolno ale facet napisal z Angli ze u nich mozna.
    MIKA zaraz Edka wkleje i filmiki, Edka fajnie dzis nagralam

    fontanna nabierze uroku jak zrobimy patio z przodu, narazie z trawa jeszcze nie ma tego uroku, ale raczej w tym roku sie nie wyrobie

  18. #13478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dobra, teraz sobotnia sesja x2

    dla milosniczek i kibicow Edkow

    sie rozumie to nie EDEK moj kochany no ale siedzi caly weekend dzis tez, znaczy siedzi za duzo powiedziane, przylazi, bierze i dyla. Plochliwe ale jako tako dalo sie podejsc


    tura nr. 1 - dinner time


















  19. #13479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    tura nr 2

    "jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci".............

































    zeby nie bylo ------- 4 naraz !!!

  20. #13480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    super, super, super
    i fontanna i nowy Edek i psiur wszystko miodzio, mnie twoja plumpka bardzo sie podoba, ladnie zrobiona i klimatyczna. psu sie nie dziwie, znajac moje tez beda sie wylegiwaly ze mna przy oczku tak jak teraz wylegujemy sie na tarasie.
    o slomie nic nie wiem, urzedasow z ue mam w przyslowiowej d..pie jesli chodzi o takie duperele. siano se sama wyprodukuje z trawy, a co, wsadza mnie za to do pierdla czy kare naloza

Strona 674 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony