dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 1588
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 31759
  1. #441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie pierduleczki w Ikea

    Krzeselka do kuchni. Ghost`s niezbyt chce bo wszyscy je maja. Ostatnim razem w oko mi wpadly w Ikea krzeselka. Bo chce przezroczyste, zeby wizualnie miejsca nie zajmowaly i zeby pasowaly do tej nowoczesnej kuchni.
    Dzis znow polazlam je obejrzec i `posiedziec`na nich. Sa wygodne jak diabli. Malo tego, ja lubie siedziec z jedna noga albo obiema na krzesle prawie w kucki, obawialam sie ze na nich sie nie da - blad! Sie da! Sie nie przewraca! Sie nie wygina! SUPER!!!
    Jedyny problem bedzie jak przyjdzie do decyzji czy blat do jedzenia obnizyc na wysokosc jak normalny stol - co mi pasuje bo mysle przyszlosciowo - jak bede stra nie bede musiala sie spindrac po barowych stolkach a i tesciowej bedzie wygodniej normalnie usiasc. Juz raz mielismy w jadalni wysoki stol. Tesciowa przyjechala i nie mogla sie wyspindrac. M musial poobcinac nogi w krzeslach i stole...a latwo nie bylo, recznie pilka zwykla a nogi z metalu. I to bylo jakies 13 lat temu. Teraz to ona tymbardziej by sie nie wyspindrala. Z drugiej strony zdaje sobie sprawe z tego ze tak jak mam na planach i wizualkach blat przedluzony na tej samej wysokosci co plyta wyglada ladniej. No i klops, znow problem i dylemat.
    No nic to...jakby co to sa jedyne krzeselka ktore mi sie podobaja do kuchni. Sa czyste i `zadymane`. Nie wiem ktore jeszcze wybiore, oba ladne. Ale gwarantuje ze sa wygodne. Oczywiscie bym jakis `podkupernik`walnela zeby nie obic sobie 4 liter:




    ALE....jesli gdzies znajde takie same ale na 4 nogach to jeszcze lepiej bedzie.

    Lawa. Jak juz mamy duzo wydac w tej Ikea to za jednym zamachem mozna i reszte nie. Wiec lawa ma byc na wysoki polysk tez, po co mam placic kilka tys za cos z wypasionego sklepu jak tu mam duzo tanszy zamiennik
    Jedna zmiana - nogi. Te nogi sa paskudne jak noc listopadowa, M by zrobil postument na srodku i na tym caly blat sie postawi. Podoba mi sie bo ma szufladke (na docisk) i poleczki - jest gdzie schowac piloty, gazety itp.




    lampa...no jak ladna jest to ten kurz w srodku ehhh....



    Na gorze beda firanki tylko...i chce je powiesic na reilingù, zadnych typowych karniszy. Teraz mam identyczny tylko bez zakretu, wisi na tym oddzielnik`za kanapa



    Prawie dwa lata czekalam zeby w koncu wrocily swieczniki na ktore chorowalam, melduje ze SA!!!!!
    I ze M powiedzial ze w przyszlym tygodniu mi je kupi. Sa trzy rozmiary tych:




    i jeszcze te sa:



    Chce ich po kilka na dreserach w sypialni, wiec bede kupowac po dwa i zawiezie sie do domu. Na wypadek gdyby ZNOW ich nie bylo, bo nie mam zamiaru przeplacac w innych sklepach.

    Jesli bedzie drogi zlew to ta szafka nam jeszcze wpadla do lazienki (za rada Zosika jasna lepiej...)...podoba nam sie bo jedna szuflada, wisi w powietrzu i ogolnie jest cute. Tylko blat na gore walnac i zlew zamontowac:


    aha...to mi pasi do kuchni - nie zyje, zdechnieteo-sztuczne, nie musze podlewac a wyglada cacy


    A ze juz tam bylam to zaszlam na AS IS....i co, wynalazlam narzute na lozko, dokladnie taka jak szukalam - BIALA. Pikowana. Zawsze mi sie podobala, ale z poszewkami na poduszki cena 99$ i szkoda mi bylo, bo poszewek nie chcialam. I dzis tam byla sama narzuta, nowitka! Ale sie im gdzies poszewki na poduchy zgubily...i co, i zaplacilam 20$ tylko. Jak ja lubie takie ceny!
    Nie ma mowy zebym wyszla z tego sklepu z pustymi `recami`............

    O takie biale na moje wielkie lozko:





    A to ja z naszym babelkiem ktory nie mial humoru - co widac!

    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-08-2011 o 01:22

  2. #442
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ..bąbelek może i nie ma humoru ale i tak jest słodki
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  3. #443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    my urban modern minimalist living room
    Melduje ze sie UDALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO....

    Wsadzilam moje kafleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!

    Zajelo mi to troche czasu wczoraj wiec zostawiam je jako moje perelki na kuniec

    To one pamietacie:






    U mnie beda wygladac TAK









    oooooooooooooooooooooo piknieeeeeeeeeeeeeee...!!
    Teraz wiecie dlaczego chcialam ta lampe! Wiedzialam ze ona bedzie pasowac do tej a la betoniastej sciany!
    Cool!

    co prawda u mnie sie `naciagly`ale sa!!! A beda identycznie jak na pierwszym zdjeciu z sofka. No i moj prawdziwy kominek bedzie prosty jak cep bez tych gzymsikow wiec nic sie gryzc nie bedzie.


    Jest druga koncepcja ustawienia...ale nie moge pokazac bo sie im program na stronie zawiesil.

  4. #444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał gopax Zobacz post
    ..bąbelek może i nie ma humoru ale i tak jest słodki
    dzieki Mam nadzieje ze go zlapie z usmiechnieta buzka nastepnym razem, ale dzis mieli `nalot`...

  5. #445

    Domyślnie

    Naloty robić trzeba - ja nieraz robię rodzicom
    Wnusio faaaajny i włosy kręcone ma. Niesprawiedliwość!! żeby facet miał takie włosy a ja np. cienkie, mało i proste jak kołki

    Dzięki Ci kochana za zdjęcia No cudne te zieleninki!! Żywe takie, radosne i uśmiechnięte o ile fronty mogą być uśmiechnięte ;P ale do mnie się cieszą całą gębą!! Już pytałam skarba czy może białe? - NIE. I tyle mają być zielone i będą

    Na tych krzesłach też posadziłam swoje 4 litery, bo fajne i faktycznie niespodziewanie wygodne! Myślałam, że plastik to nie może być wygodny, jakże się myliłam Bardzo ładne są, tylko ta cena dla mnie zaporowa...

    Co do blatów nie pomogę, byłam w Ikei 3 razy w życiu, mam do najbliższej jakieś 120 km. Może niedługo będę, bo teściówka coś planuje to zapytam. Nigdy się blatami nie interesowałam więc nie pomogę póki co

    Gadżety kupuj kupuj U nas może nie być i będziesz sobie w brodę pluła. Zresztą - my takie same wariatki, że remont nie zaczęty a my wszystko wiemy - gdzie co będzie stało i mamy już co nieco i bynajmniej nie są to pustaki, regipsy czy farby

    Ściana elegancka! Dobrze to wygląda z tymi lampami, będzie pięknie

  6. #446
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  7. #447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie ma sprawy ze zdjeciami. Ja mam 10-15 min do Ikea wiec bede tam co jakis czas, jakby ja skrecili jednak cala to obstrykam.

    Co do gadzetow - ja jestem w o niebo lepszej sytuacji niz Wy. Bo dom jest w bardzo dobrym stanie i wlasciwie to co ja musze wyremontowac to przy Waszych pracach - pestka. Bardziej to u mnie kosmetyczne bedzie jak obicie scian gipsowymi plytami, zrobienie nowej podlogi w kuchni, wycyklinowanie i pomalowanie w reszcie pomieszczen. Najwiecej roboty bedzie tylko z lazienka bo trzeba ja od podstaw robic i ciagnac rury. Poprzenosic pare grzejnikow i zalozyc nowe. Zalozenie nowych kontaktow przez elektryka i schody. Wiec naprawde, pestka. Finansowo przez to tez pestka u mnie wyjdzie w porownaniu z Wami.
    My nasz remoncik rozkladamy na 2 lata. GORA 3. Ale dlatego tylko ze robimy za gotowke wiec czeka nas duzo wyrzeczen tutaj. Jakbysmy wzieli pozyczke to raz ciach w pol roku a moze i mniej i zrobione. Ale nie chcemy bo jak narazie nie musimy. Jakby to byla budowa domu to inna sprawa a tak, poczekamy. Cierpliwi jestesmy. Jedynie co nas gubi to to ze musimy wszystko kupic od poczatku bo stad to tylko ciuchy i male dodatki zabieramy. Wiec kazdy mebel, kazdy garnek, kazda lyzke i widelec trzeba kupic. Zdaje sobie sprawe ze jakbym w PL mieszkala i zyla to na 90% wypatrzonych rzeczy stac by mnie nie bylo, ale poki moge to kombinuje chociaz staram sie nie szalec zbytnio i temu no duzo bedzie rodem z Ikea A ze dajemy sobie tyle czasu na zrobienie wszystkiego wiec jesli kupie raz na miesiac jakas mala pierdulke chociazby do dekoracji to przez dwa lata powonno sie tego uzbierac i potem z glowy problem.
    Zosik ja tez nie mam wielkiej przestrzeni i scian nie bede przesuwac bo sie nie da. Wiec ja juz z gory wiem co i jak ma stac bo poprostu inaczej sie nie da
    A szkoda, ja lubie meblami jezdzic.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 08-08-2011 o 15:22

  8. #448
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    WAZNE pytanie
    Dla mnie wazne, dla Was moze banalne ale tylko Was moge zapytac.

    Teraz jak bedziemy w Pl to musimy isc do banku bo podobno trzeba cos na koncie zmienic zebysmy mogli kupowac na necie. Tak to szwagier mial upowaznienie i jak chcialam zeby kupil mi kafle to musial isc do banku, wyciagnac, kupic na necie i zaplacic. A nie chce nikogo gonic po bankach.



    NO WLASNIE............W ZWIAZKU Z TYm mam do Was pytanie jak to jest z tym kupowaniem na necie w Polsce. Bo slyszalam tylko jedna opinie od szwagra i byla zla typu - nie plac z gory, plac przy odbiorze. Naprawe tak zle jest i tak oszukuja?
    Chodzi mi o to ze skoro mam dom i miejsce gdzie trzymac co kupie wolalabym prosto do domu zeby szlo a nie do szwagra bo w bloku mieszka miejsca nie ma. Nie chce tez zeby ciocia z wujkiem wlasnie po bankach latali za kazdym razem i stali w kolejkach zeby kase wyciagnac. Wolalabym zaplacic z gory za cos wraz z przesylka i wtedy oni by tylko odebrali. To powiedzcie mi to jak to jest....strach sie bac czy jak? Czy mozna zaufac sprzedawcom? Np na Allegro. A jak ze sklepami?

  9. #449
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Prawdę powiedziawszy, jeszcze nigdy nie miałąm problemu z kupnem przez Internet. Fakt, mam obawy - ale, to tylko przez to, że danego (wybranego) towaru nie widziałam na oczy. Niestety, ja należę do tych, przez których towar macany jest dopiero kupowany Także... jak do tej pory nie miałam problemów czy to z kupnem, czy ze zwrotem.
    Maniu, oszukują (lub mogą oszukać) tylko pojedynczy sprzedawcy, czyli tacy, kt órzy mają jeden towar i... a nóż się uda. Nigdy nie oszuka kupującego sprzedawca, który ma dużo towaru wystawionego w necie (sklepy internetowe). Bo taki, gdy spróbuje oszukać raz - to smród będzie się za nim ciągnął, że hoho... Takiemu sprzedawcy zbytnio się nie opłaca oszukiwać - zbyt wiele by stracił. Owszem, czarne owce się zdarzają - nie zaprzeczam. Trzeba brać też pod uwagę fakt, iż wadliwe towary bywają wszędzie, w necie r ównież i wcale nie jest to zależne od sprzedawcy. Tak samo, jak i zdarzają się pomyłki w firmach kurierskich - czy tu się wini tylko sprzedającego za niewłaściwie dostarczenie towaru? Nie.
    Z własnego doświadczenia - wiosną tego roku kupiłam na Allegro opony do swojego pierdzitka, z opłatą z zgóry. Dwie, bo tylko dwie były mi potrzebne, na przód. W "obiecanym" czasie opona dotarła, ale tylko jedna - faktura była wystawiona na 2 szt. Zdziwiona (bo po kija mi jedna opona) , odmówiłam przyjęcia tej jednej, gdyż towar niekompletny. Zadzwoniłam do sprzedawcy, sprawę wyjaśniliśmy i drugiego dnia opony dotarły w komplecie. Co się okazało, tu zawiniła firma kurierska, i nic ponadto. Ponadto, Allegro daje gwarancję za nieuczciwego sprzedawcę, a z takim rozlicza się sam.
    Mogę Ci podać drugi przykład, jak to było, gdzie byłam zmuszona zwrócić towar sprzedawcy.... Również nie było kłopotu.
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  10. #450

  11. #451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziewczynki kochane - dzieki
    Wiedzialam ze nie ma co polegac tylko na szwagrze hihi...
    Juz raz cos moj M baknal o granitowych topach to sie podniosl krzyk ze co, w grobowcu chcemy mieszkac - temat sie skonczyl i udajemy glupich a i tak swoje zrobimy. Przykladow mozna mnozyc wiec nic juz nie mowimy bo bedzie krzyk he he...w koncu to nasz dom. Wiec z tymi placeniami z gory wolalam zapytac Was.
    Tak wiem, mendy zawsze sie jakies znajda i ja tez lubie dotknac zanim kupie ale nie da sie wszystkiego niestety. Bo jak jesli np jedne kafle na koncu Polski i blizej nie a drugich nawet w Polsce nie ma i trzeba sciagac na zamowinie?
    Ale Ikee obejrzalam i pomacalam

  12. #452
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Z tymi "płatnościami z góry" jest taniej i wygodniej - robisz przelew, czekasz za towarem i po kłopocie. Natomiast, "płatność przy odbiorze" jest droższa, tu masz dodatkową opłatę i ciut dłużej czekasz za towarem.
    Poza tym, sprzedawcy również mają dystans i bywają nieufni do kupujących tak samo, jak my kupujący w stosunku do sprzedawców. Ten kij ma dwa końce
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  13. #453
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    ja jeden raz się "przejechałam" na sprzedającym na allegro - nie wysłał wszystkiego co było w opisie aukcji jako akcesoria do telefonu. w momencie kiedy postraszyłam go "negatywem" zaczął tłumaczyć się, że to nei on a jego kolega (jakimś cudem jemu wysyłałam przelew). sprawę zgłosiłam do allegro, pieniążki zwrócili i sami męczyli się ze złodziejem.

    drugi raz był ciekawszy - dostałam z prokuratury wezwanie jako świadek w sprawie... i wszystko by było fajnie, gdybym wiedziała o co chodzi, akuratnie do mnie towar od sprzedającego dotarł jako do ostatniej, jakieś 2-3 lata wcześniej, sprawdzali wszystkich kupujących u tego człowieka.

    biorąc pod uwagę tysiące zakupów, jakich w internecie dokonałam - tak, polecam. płacę zawsze z góry. tylko wypada sprawdzać paczki jak przyniesie kurier...
    pocztą polską ostatnio próbki materiałów od koleżanki, priorytetem, szły mi trzy tygodnie :/ polecam kuriera, często taniej, a na pewno szybciej.

  14. #454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzieki dziewczyny
    O takich sprawach to juz wcale nie wiedzialam (bo niby skad).
    No i warte zapamietania - placic za kuriera a nie priorytetem.
    Swoja droga fajny priorytet jak idzie 3 tyg...ale takie cos to znam i tutaj z autopsji
    To juz jakby cos bede sie Was pytac a nie szwagra, nawet w sprawach remontu bo w koncu Wy domy remontujecie a nie mieszkanie w bloku. A ekspertki z Was juz sa fest!

  15. #455
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Szukalam wczoraj pralki i suszarki dla mlodej. Niemozliwoscia jest ile wydaje na pranie na dole w bloku. Nie wyobrazam sobie tak lazic i bulic. No i znalazlam. Fajny zestaw za psie pieniadze - z odzysku Suszarka identyczna jak moja wiec wiem ze dobra a pralke mialam taka jakies 10 lat temu (ladowana z gory i podlaczana na czas prania pod kran) - bedzie dobra dla nich narazie. Jak nowe. Dziewczyny rodzice wynajeli dom na pol roku i kupili zastepcze, skonczylo sie tak ze suszarki wcale nie uzywali bo wieszali na sznurkach. No, to mloda bedzie miala spokuj i kase w kieszeni. W czwartek M jedzie odebrac i jej zawiesc.
    A w przyszlym tygodniu pisze do Pana Kominka i sie mu przypominam. Bedzie juz polowa sierpnia wiec ma jechac zerwac podloge, zrobic wylewke pod kominek i poprowadzic rure na zewnatrz zeby bylo gotowe, zaschniete jak dotrzemy do domu zeby stawiac nasza pierwsza inwestycje.
    Mam tylko nadzieje ze nic wiecej nie wymysli bo M sie zaparl i powiedzial ze wiecej nie zaplaci jak nam tak dowalil.
    A ja to bede chciala zobaczyc rachunki...za to extra 2 tys co mi dolozyl.
    Do wylotu mamy 3 tygodnie, do dotarcia do domu 4. Licze i dni skreslam.

  16. #456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Moj M dzisiaj wrocil z pracy i kazal mi policzyc ile nas wyniosa shutters tutaj kupic, zadzwonil do biura zapytac sie ile wysylka i kazal liczyc. I stwierdzil ze zrobimy na dole i na gorze. Na co ja ze zamiast w sypialni robic to wolalabym na dole na werandzie to juz bedzie caly komplet w oknach zeby ladnie wygladalo, na co sie skwapliwie zgodzil i kazal znowu liczyc. A potem mowi ze na gorze tez by sie sprzydalo. Oczywiscie porownalismy do najtanszych w Polsce ktore sprzedaja...i wyszlo jakby nie patrzac o niebo taniej. I mowie o drewnianych stad a nie PVC. Te w Polsce najtansze to nawet nie wiem z czego sa.
    Przyszly mi probki tutaj i sie mu spodobalo najwidoczniej.
    I doszedl do wniosku ze dobrze ze oboje mamy identyczny gust.
    No...tez tak mysle.
    No wiec ZAPISUJE ze on chce i tak ma zamiar zrobic zeby bylo NA PAPIERKU...na wypadek jakby zaczal kreciec....to mu pokaze i udowodnie

  17. #457
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ty skreślasz dni do przylotu tak samo, jak ja skreślam dni do urlopu. chociaż, właściwie u mnie to już są tylko godziny...
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  18. #458
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    wy skreślacie dni, godziny, a ja chciałabym zatrzymac czas, bo mój urlop wielkimi krokami zbliza się do końca, niestety
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  19. #459
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jedna czeka na koniec a druga na poczatek
    No zeycie, cale zycie sie na cos czeka i tylko patrzy jak szybko czas ucieka

  20. #460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wy dziewczyny z cala para rozwalacie, burzycie, budujecie i ciezko pracujecie a ja co...?
    A ja moge narazie sobie tylko pomalowac i to nawet nie prawdziwym pedzlem i farba
    Program zaczal dzialac bo sie im cos spitolilo wiec...ponaklejalam moje kafle i tapety.
    Najpierw sypialnia...sie udalo? Chyba tak! Wczoraj sie smialismy z M ze juz slyszymy krzyk jego brata i zony ze czarno.
    A tak naprawde czarne ma byc tylko lozko i motywy na tapecie i nic wiecej, reszta siwa. No i wyszlo mi tak












    Ostatnie zdjecie chyba najbardziej kolorystyke oddaje, bo siedze teraz i patrze na ta tapete na mojej scianie. Ale tez zalezy jak swiatlo pada. NO I....................doszlam do wniosku ze moja nowa ramka ktora kupilam ostatnio jednak zostanie pomalowana na srebrno...bo mi pasuje jak nic na tej wizualce.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 10-08-2011 o 16:07

Strona 23 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony