dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 329 z 1588
Pokaż wyniki od 6.561 do 6.580 z 31759
  1. #6561
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika no widziiiiszzzzzzz...w mig sie wpada na to samo

    za szczepka nie beczalam ze nic nie puscila bo mam dwie wisterie. Plakac to bede jak bedzie ciezka zima i mi obie padna
    Pestka a odklad to co - od korzenia cos??


    Dzis M idzie do pracy na popoludnie, wczoraj z pracy wrocil - a raczej dzis w nocy przed 3 rano Dzis to samo. A z rana nastepna robota wiec zostaje w miescie i przespi sie u mlodego.
    A ja samaaaaaa w domu no z psem. Czyli bede gadac z nim i z chipmunkiem - od tygodnia chipmunk chce mi do domu wlezc i sie kreci przed drzwiami.
    Wracajac do M - jutro przywozi mlodego ( z jego laska) i sie zabieraja za odgracanie piwnicy i zaczynaja robic podloge. Czyli bedzie bajzel i huk od wbijania gwozdzi w beton. A sufit otwarty jeszcze, a to same deski - migrenka bedzie jak ta lala

    oba bzy sciete dzis rano je juz zabrali. Alez tam miejsca mam gdzie byl ten kulkowy tam choinke posadze na jesienie, a raczej przesadze.

    Musze sie wspiac na stolek i pstryknac moja stara morwe, kto pamieta wie ze dalam sasiadce a jej maz upitolil korzenie przy kopaniu, nastepny rok i morwa wyglada jak pol dupy zza krzaka, az mi ZAL , gdybym wiedzial ze dom sprzedadza bym nie dawala tylko gdzies ja jakos upchala.

    No i weekend Long weekend jest - koniec wolnosci - juz sie nowi sasiedzi wprowadza. ale chociaz fajnie bylo po lewej nie miec nikog od konca maja
    podobno zolnierz ktory z bazy zjezdza i chce sie na policjanta przerobic. Dwa domy dalej tez mam policjanta, ale z tych bez munduru

    idem, M mi kawusie zrobil


    ps. bachory z trampoliny chyba gdzies wybyly, od poczatku wajacji CISZA i nikt mordy nie drze, matka sama w domu.

  2. #6562
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Lustro już stoi za maszyną. Tylko ściana do zagipsowania i pomalowania po kołkach w "dziupli" została. No i niżej inne lustro tam powiesilismy
    Teraz lustro w sypialni ma ciasno, jeżeli u nas zostanie przesuniemy szafę w stronę sciany. Teraz bez sensu ruszać, jest wypoziomowana a podloga krzywa.
    Zdziwiłam się, że mąż nie marudził na zmianę, bo z tydzień temu wiercił dziury w wygladzonej ścianie. Powiedział, to samo co Twój M- wolę zrobić, niż się kłócić
    Fotkę później wstawię.

  3. #6563
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No to czekam na fotke..............

    i dobrze ze mi przypomnialas, ruszam tylek i ide scierac sciane. Kompletnie o niej zapomnialam mimo ze juz kilka razy przechdzilam.
    Bo nie wstawilam fotek ze sciany z lustrem co robilismy. No bo...przez to ze klime tak pozno zalozylam a mielismy i nadal mamy zreszta - fatalne upalne i urodzajne w humid lato - sciany zaczely chodzic, od wilgotnosi a tu gwozdke wylazl, a tu sie plyty na zlaczach wypatroszyly przy powierzchni...
    no i tam byla od plyt taka kreska. Wzielam wiec szlifiarke elektryczni i huzia o tym. Jak pojechalam to po bani - zeszla farba, pasek znikl ale zeszlo iles tam wartstw farb Dziura jak ta lala. Ladnie zapacialam i se wyschlo i wygladalo OK....dopoki nie pomalowalam. Ja patrze a dziura nadal jest - zle zrobilam, za duzo mi sie starlo. Wiec wczoraj znow nakladalam i czas zetrzec i albo sie poklepac po ramieniu albo siasc i plakac.

    Test klimy od wtorku zdal egzamin. To ze chdzi jak bajka i mam w domu jak bajka a ukrop na dworzu to raz, ale dwa - nasz jest bardzo cichy. Sasiadow chodza jak czolgi , naszego nie slychac, trzeba az isc pod plot zeby lekki bzyk slyszec. Siedzac na tarasie zero dzwieku. Nic to, upajam sie brzekiem sasiadow.

    Bad news......mam kilkanascie paneli shutters. M zanim pojechal wciagnal kilometrowa drabine i wymierzyl mi pod samym oknem i w polowie tego swietlika.
    Nie pasuje zadna wiec szukam. Znalazlam perfekt rozmiar na lokalnych. Zobaczymy czy odpisza i czy jeszcze maja. Nic mnie nie wkurza jak to ze ogloszenie wisi a sprzedane wieki temu. Jak nie uda sie, trudno, bede musiala nowe zamowic w sklepie. No jednak nie chce tam zadnej szmaty wiec nie bede szyc.

    swoja droga wszyscy sie zastanawiaja - a ja najbardziej - jak ja bede myla to lustro nad schodami???
    ma ktos patent bez - drabinowy???
    poki co jest czyste az sie zdziwilam ze chlopy nie upacialy palcami, ale w sumie rama jest tak gruba ze nie dalo za tafle chwytac.

  4. #6564
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    może taki patencik?

  5. #6565
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Emi - o wlasnie
    musze kupic taka sciagarke, z butla nie widzialam ale styka mokra szmatke walnac na gumke najpierw.

    poki co u mnie na tarasie...w cieniu. Na dodatek nie ma ostrego slonca bo jest za chmurami


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2357.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	74,9 KB
ID:	362479

    do tego dodac nalezy humid ktorego nie pokazuje a ktory sie odczowa, jakies 5-6 C.
    Siedze w domu...

    ciekawe ile na sloncu albo nawet jakbym wyjela spod pergoli, pewno znow sie miarka by skonczyla

    za to w Quebec maja tak..


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14a62.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	17,8 KB
ID:	362480Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1s462.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	362481Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1462.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	36,9 KB
ID:	362482


    szyba to maly problem, sie wymieni. Gorzej ze maja cale maski w dolach i dolinach

  6. #6566
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Tak jest brudna rama lustra Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	362483
    Teraz ściśnięte wszystko, w kącie za drzwiami :Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro1.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	362487Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro3.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	362488Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro3.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	362488Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro2.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	362489
    Ciasno mam, bardzo ciasno

  7. #6567
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ahhhhhhhhh bajkowo wyszło

  8. #6568
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    slicznieeee!!!

    mozesz tez maszyne zlozyc i swieczki na gorze postawic.

    nie przejmuj sie ciasnota, widzialas moje sypialki??

    a co po lewej stoi od lustra?? bo lozko sie odbija a cos nie lapie ze stolikiem obok


    BRUDNA??? jaka brudna rama?? w lazdym rogu tak jest???? jesli tak - absolutnie tego nie ruszaj!!! to ma tak byc, tak wlasnie stare zasniedziale ramy wygladaja, maja ta taka jak to sie mowi - patyne. Jak wyczyscisz to sie bedzie swiecila jak psu jajca i odbierzesz ramie ten stary wypasiony wyglad.

  9. #6569
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Panele shutters bardzo mi się podobają, tylko cena powala na kolana
    Kurczę, nie mam ukorzeniacza, wisteria na razie w wodzie stoi.
    Moja tak urosła Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wist..jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	362490
    Maniu, ciągle zapominam napisać, że patent farba+ mąka = wykorzystam na pewno u siebie
    Taką grudą gradową, to bałabym się dostać w łeb. Macie ubezpieczone samochody na takie atrakcje?
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 28-07-2016 o 19:25

  10. #6570
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    hahahaha , to ja Kasię tym brudem straszę
    Na lewo stoi wciśnięta komódka z Ikea, bombki w niej przechowuję, po prawej wielka 4 drzwiowa szafa. Do ściany bardziej w prawo z pół metra można ją potem przesunąć. I zrobi się więcej miejsca na maszynę. To lustro jest WIELKIE. Na maszynie stało inne, mniejsze złote lustro, już je powiesiliśmy w dziupli.

  11. #6571
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Jak będę bogata, albo w przyszłym życiu, to łóżko w sypialni mogłabym przerobić na łóżko z zagłówkiem
    Chyba nie byłoby to bardzo trudne.
    W kolejce mam fotele do zmiany obicia z pokoju, nie mówiąc o fotelach rozgrzebanych z tymi zardzewiałymi sprężynami ( one nie do naszego domu)

  12. #6572
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A kto to Kasia i dlaczego ja straszysz???


    Mika, to ja sie mecze i postarzam ramy po pomalowaniu a ty chcesz to zmyc Toz postarzanie to nic innego jak "nawalenie" "brudu" czyli ciemnej farby w kazdy zakatek

    Zaglowki nie sa trudne, zwyklym spinaczem plaskim mozna, nie trza sprezarki ani pistoleta.

    czy ja dobrze widze??? czy ta wisterie masz w doniczce???

    a drugie pytanko - tez z cyklu czy ja dobrze widze - obok masz pnaca hortensje????

  13. #6573
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a dlaczego masz byc bogara do zaglowka??? potrzeba tylko material, gabke i spinacze

  14. #6574
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kasia, to sąsiadka z góry, właścicielka lustra.
    Wisterie mam w donicy, zakopaną w ziemi a na zimę chcę ją do garaźu zabrać. Tak, obok mam 2 hortensje. Rosną powoli, mają już 2 lata. Nie kwitły jeszcze.Teraz jak deszcze ciągle padały, dostały plam na liściach.
    Bogata, bo w kolejce czeka jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Niestety, dochodu nie mam żadnego teraz.
    No, i nim ja za coś się wezmę, to szmat czasu upływa, taka szybka jestem

    Msszyna nie składa się do środka, można tylko odkręcić ją od stolika(dziura zostanie). Dodatkowo mam taką drewnianą , ozdobną czapę.
    Ostatnio edytowane przez mmikka ; 28-07-2016 o 20:57

  15. #6575
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Doriko napisz coś więcej o tych roletach
    To zwykłe rolety z kasetą i koralikami
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM02183.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	362530
    tyle że tkanina specjalna coś jak na tym zdjęciu

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    No tak Doriko - kazdy sie naczytal Kanada pachnaca zywica Fiedlera i kazdy mysli ze tu tylko zima, snieg, biale niedzwiedzie i caly rok w futrze sie chodzi
    O takich klimatach mowimy na terenach oddalonych o pare tysiecy km na polnoc gdzie mieszkaja Eskimosi Tu w lecie zawsze Afryka i Amazonia - przez humid.[...]
    Na szczęście z moją wiedzą geograficzną nie jest aż tak źle i zdawałam sobie sprawę że w całej kanadzie cały rok śnieg i białe niedźwiedzie , nie sądziłam jednak że macie tam takie upały. Myślałam że tam klimat bardziej podobny do naszego.

  16. #6576
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    doriko a dachowe??? też takie masz? i jak są montowane? trzeba dziurawić okna??? muszę się wybrać u mnie na miasto i poszukać tej tkaniny. masz tą grafitową?? u mnie też by pasowała

  17. #6577
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika ubezpieczenie to zalezy jaka ubezpieczalnia. Niektorzy maja ubezpieczenie a potem bekaja - przy odnowie okazuje sie ze poszly oplaty w gore.
    Masa ludzi jezdzi z popekanymi szybami i robia za swoja kase bo niestety potem idzie w gore.
    Sa 3 najgorsze zlodziejskie instytucje tutaj - rzad, ubezpieczenia, banki. Pod rzadowe wpada np. telekomunikacja , monopol pelna geba i ceny mamy najwyzsze na swiecie. Mysmy raz tez zmieniali, za wlasna kasiore.


    Doriko - nigdy nie widzialam zeby zaslaniac tylko same szybki na oknie a reszta odlosnieta, a dlaczego tak??

  18. #6578
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    skleroza nie boli.......
    Mika dlaczego ta wisterie masz w donicy?? nie lepiej bylo ja w ziemie na zime zaslonic? przeciez w donicy sie nie ukorzeni przez co bedziesz dlugo czekac zeby urosla.
    A z hortensja mi ptanie wyjelas z ust, bo sie mialam pytac czy masz PLAMY ...no i masz. Ja tez. I tylko listki obrywam. Deszczow mielismy tyle co kot naplakal ale za to humid straszny.
    A upaly tez mi pomidory zalatwily, duzo sie zrobilo ale duzo kwiatkow nie zaowocowalo - slonce wypalilo. Albo zdechly.
    Nie urok to czary

  19. #6579
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Mana to są mini rolety montuje sie je na ramach okien. można wtedy swobodnie z okna korzystać, otwierać niezależnie skrzydła, uchylać itp itd no i duzo lepiej zakrywa niż te montowane do sufitu, bo jak okno uchylone i wiatr mocniejszy wieje to majta roletami.
    mini rolety są całkowicie bezinwazyjne

  20. #6580
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Donicę dałam dużo większą od poprzedniej, a wystraszylam się jak Pestka napisała że przemarzać lubi Za małą, karłowatą zapłaciłam jak za 3 normalne, to postanowiłam ją garażować zimą

Strona 329 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony