dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 150 z 1421
Pokaż wyniki od 2.981 do 3.000 z 28404
  1. #2981
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    Na chłopski rozum nie po to kupuje się kocioł aby po jego zakupie rozkręcać go na części i silikonować gdzie tylko popadnie-to nie jest żadne rozwiązanie-bynajmniej dla mnie.Myślę że z tym buuuuuuuuu buuuuu jak to jest tutaj nazywane zrobiło się już tak głośno że w końcu usłyszą to też odpowiednie osoby i zrobi się cicho w waszych kotłowniach.
    C77CL "Zręczny"wariant 3

  2. #2982

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał30 Zobacz post
    Na chłopski rozum nie po to kupuje się kocioł aby po jego zakupie rozkręcać go na części i silikonować gdzie tylko popadnie-to nie jest żadne rozwiązanie-bynajmniej dla mnie.Myślę że z tym buuuuuuuuu buuuuu jak to jest tutaj nazywane zrobiło się już tak głośno że w końcu usłyszą to też odpowiednie osoby i zrobi się cicho w waszych kotłowniach.
    Ja też jestem tego zdania, że póki jest gwarancja nie będę poprawiał po producencie, tylko aby to nie zostało tak załatwione że producent zainteresuje się tym na wiosnę (czytałem wyżej że niektórzy czekają na odzew po dwa miesiące) jak piec będzie wyłączony, coś ponaprawia i na jesieni okaże się że nadal buczy i ma rok gwarancji z głowy. Ciekawe jak w Instalco załatwiane są poważne awarię które uniemożliwiają pracę pieca, czy też przeba czekać na serwis po kilka miesięcy czy kupując piec trzeba od razu kupić przynajmniej z 5 grzejników elektrycznych i coś aby zagrzać wodę do umycia się. Dotąd RBR był moim faworytem nr 1 i jakbym szybciej zrobił OZC to może już miałbym buczącego RBR, a tak poczekam na wyjaśnienie sprawy, i rozglądam się nad inną alternatywą (Ogniwo i Skam-P).
    Ostatnio edytowane przez Maher ; 17-12-2012 o 23:25

  3. #2983
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Michał30
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pelplin
    Kod pocztowy
    83-130
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maher Zobacz post
    Ja też jestem tego zdania, że póki jest gwarancja nie będę poprawiał po producencie, tylko aby to nie zostało tak załatwione że producent zainteresuje się tym na wiosnę (czytałem wyżej że niektórzy czekają na odzew po dwa miesiące) jak piec będzie wyłączony, coś ponaprawia i na jesieni okaże się że nadal buczy i ma rok gwarancji z głowy. Ciekawe jak w Instalco załatwiane są poważne awarię które uniemożliwiają pracę pieca, czy też przeba czekać na serwis po kilka miesięcy czy kupując piec trzeba od razu kupić przynajmniej z 5 grzejników elektrycznych i coś aby zagrzać wodę do umycia się. Dotąd RBR był moim faworytem nr 1 i jakbym szybciej zrobił OZC to może już miałbym buczącego RBR, a tak poczekam na wyjaśnienie sprawy, i rozglądam się nad inną alternatywą (Ogniwo i Skam-P).
    Ja puki co też sobie cierpliwie czekam i czytam,obserwuje i koduje myślę że sprawa z buuuu sie rozwiąże jak już przyjdzie czas zakupu! No też po głowie chodzi ewentualnie dopłata do palnika burner-s . Zaś z drugiej strony w Ogniwie jak się nie mylę burner-s jest w standardzie. Lecz puki co trzymam kciuki za rbr i myślę że wszystko wyjdzie na prostą.

  4. #2984

    Domyślnie

    Tutaj nie rozchodzi sie o to jaki kociol tylko jaki palinik z jakim osprzetem. Ekoenergia jest w bardzo wielu kotłach montowana.

  5. #2985
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    chris__

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    82-103
    Posty
    150

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    Również słyszałem o tym,że podajnik założony na silikonie przenosi mniejsze drgania.Czy to prawda to trzeba by sprawdzić.
    W moim Ogniwie jest przekładnia NORD i silnik BESEL chodzi cichutko.Podajnik założony bez silikonu a to dla tego,że brucery mają równa płaszczyznę (flanszę) uszczelniona z zewnątrz.
    Kupujemy i:
    Wklejamy koronę bo h...o wklejona
    Silikonujemy wszystkie łączenia zęby nie buczało
    Wyciągamy slimak bo zle zamontowany i się zaciera
    Jeszcze trochę dadzą nam arkusz blachy to sobie pospawamy

  6. #2986
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar keteimj
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    SITANIEC - KOLONIA
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał chris__ Zobacz post
    Kupujemy i:
    Wklejamy koronę bo h...o wklejona
    Silikonujemy wszystkie łączenia zęby nie buczało
    Wyciągamy slimak bo zle zamontowany i się zaciera
    Jeszcze trochę dadzą nam arkusz blachy to sobie pospawamy
    Nie ma co wprowadzać nerwowej atmosfery i atakować ludzi którzy w dobrej wierze chcą pomóc.
    Jeszcze niedawno chris byleś zaskoczony że tak szybko, taką powierzchnię i inne achy i ochy ( zawsze możesz wrócić do olejaka albo wybrać inny piec)
    a odką ktoś na forum napisał o hałasie to wszyscy zaczęli się wsłuchiwać i huzia na Józia nawet ja swojego RBR-a wyraźniej słyszę(ale to jak wejdę do kotłowni)
    Oczywiście, że święte prawo klienta reklamować produkt który niespełnia jego oczekiwań i jest wadliwy po to jest gwarancja
    I żeby nie było zawsze jestem po stronie użytkownika bo sam nim jestem i wiem jedno że należy się klientowi rzetelna informacja i pomoc ale trzeba dać szansę producentowi na reakcję
    I teraz moje ulubione hasło:
    'Początki są zawsze ciężkie jak powiedzał złodziej który ukradł kowadło", ja na początku też mialem kilka problemów z kotłem ale zawsze otrzymałem pomoc może nie tak szybko jak bym sobie życzył ale pan Daniel telefon zawsze odebrał jak nie za drugim to za trzecim razem
    Ja im dłużej mam swojego RBR-a tym bardziej jestem zadowolony z wyboru, pali wszystko jak leci i nie stęka, a że trzeba trochę poeksperymentowć i dobrać ustawienia do rodzaju paliwa to inna bajka i trzeba to zrobić z głową. Jak ktoś nie umie jeździć na rowerze to niech kupi hulajnogę albo nauczy się jeździć na rowerze(ja teraz się uczę) ale niech nie narzeka, że rower to zły pojazd bo ma tylko dwa kółka.
    Nie ma co popadać w zbiorowy pesymizm i zniechęcenie piszę szczególnie do tych co jeszcze nie kupili bo później będziecie zazdrościć że musicie się męczyć z czyszczeniem jakiegoś badziewiaka a sąsiad ma takiego fajnego RBR-ka
    Ostatnio edytowane przez keteimj ; 18-12-2012 o 14:13 Powód: poprawka

  7. #2987
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    chris__

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    82-103
    Posty
    150

    Domyślnie

    Cytat Napisał keteimj Zobacz post
    Nie ma co wprowadzać nerwowej atmosfery i atakować ludzi którzy w dobrej wierze chcą pomóc.
    Jeszcze niedawno chris byleś zaskoczony że tak szybko, taką powierzchnię i inne achy i ochy ( zawsze możesz wrócić do olejaka albo wybrać inny piec)
    a odką ktoś na forum napisał o hałasie to wszyscy zaczęli się wsłuchiwać i huzia na Józia nawet ja swojego RBR-a wyraźniej słyszę(ale to jak wejdę do kotłowni)
    :
    Z kotła jestem zadowolony i nigdzie inaczej nie napisałem,
    Zgłosiłem głośny podajnik po tym jak mój klient który wynajmował pokój zapytał się co tak buczy w pokoju.
    Kolejne ochy i achy po sylwestrze będzie ostre palenie

  8. #2988
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał arur Zobacz post
    Tutaj nie rozchodzi sie o to jaki kociol tylko jaki palinik z jakim osprzetem. Ekoenergia jest w bardzo wielu kotłach montowana.
    I co myślisz że tam wszystko jest ok ? jak ktoś spieprzył robotę a obrywa się komuś innemu. Nikt nie unika odpowiedzialności ale jak ktoś mądrze napisał chyba zbyszek, czasem musi to trochę potrwać żeby w przyszłości nie było podobnych sytuacji.
    I proszę nie pisać że po dwa miesiące czeka się na serwis bo to bzdura i złośliwość. U Arura był serwis i to nie raz, od swoich klientów mam jeszcze dwa takie zgłoszenia o głośniej pracy ( zakup w podobnym okresie ). Tak jak powiedziałem przez telefon sprawa będzie załatwiona jak najszybciej będzie to możliwe a plotek robił nie będę.
    Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
    TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
    PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
    My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

  9. #2989
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Panowie,problem nie leży po stronie producenta kotła ale producenta silnika.Besela sam używam i jest cichy.
    Po prostu wyszła seria wadliwych silników i to ich producent musi problem rozwiązać.
    Pan Daniel trzyma rękę na pulsie.
    Co do uszczelniania palników to niestety taka jest ich konstrukcja i uszczelnienie musi trzymać.
    Jak nie trzyma to wiadomo co się dzieje.Najczęściej odklejenie dyszy następuje podczas transportu oraz montażu kotła.
    Każdy wie albo nie jak instalator transportuje go na miejsce.
    Poza tym dyszę trzeba się nauczyć wklejać samemu z racji okresowego czyszczenia i najlepiej jak zrobimy to jak najszybciej.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  10. #2990

    Domyślnie

    U mnie też wydaje się być głośno, ale chyba jest to spowodowane tym, że nie ma nigdzie drzwi, podłóg i ogólnego umeblowania. Jak uda mi się za parę miesięcy ogarnąć domek, to dam znać, bo na razie nie mogę być obiektywny.
    P.S W zasadzie możecie nagrać filmik jak to słychać i porównamy
    PC PW Panasonic 9kW- 1fazowa, model: KIT-WC09J3E5-1, PV Risen 450 Wp 22 szt. 9,9kWp, inwerter Afore BNT010KTL https://tinyurl.com/4sdb5sje
    120m2 użytkowej+40m2 garaż, dom parterowy z dużymi przeszkleniami, w odsłoniętej zabudowie(silne wiatry), strych nieużytkowy bez ocieplenia (dach wielospadowy), ocieplenie: strop 20cmλ040, ściany 15cmλ033, podłoga 10cmλ040. Wentylacja grawitacyjna, okna trzy szyby z ciepłą ramką. Podłogówka na całości. CO+CWU-6000kWh https://cieplowlasciwie.pl/wynik/ahxq

  11. #2991
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Rafał, pamiętasz co ci mówiłem z godzinę temu ?

  12. #2992

    Domyślnie

    Jutro bede dzwonil znowu sie przypomniec bo poniedzialek i wtorek minal i nadal cisza nikt nie dzwonil.

    Filmik chetnie zobaczymy.

    pozdro.

  13. #2993

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czerny Zobacz post
    ...
    No i co wyjaśniłeś? Jakieś wieści?

  14. #2994

    Domyślnie

    To ja się dopiszę do tych osób, którym silnik buczy. Obecnie, gdy przyszły drzwi do kotłowni, do piwnicy, silnik słychać zarówno na parterze, jak i na 1 piętrze. Na balkonie nie sprawdzałem
    Ostatnio edytowane przez jazzy77 ; 18-12-2012 o 21:27

  15. #2995
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar keteimj
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    SITANIEC - KOLONIA
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazzy77 Zobacz post
    To ja się dopiszę do tych osób, którym silnik buczy. Obecnie, gdy przyszły drzwi do kotłowni, do piwnicy, silnik słychać zarówno na parterze, jak i na 1 piętrze. Na balkonie nie sprawdzałem
    To wszystko przez drzwi prawdopodobnie do kotłowni bo jak ich nie miałeś to nie buczał

  16. #2996

    Domyślnie

    Cytat Napisał keteimj Zobacz post
    Nie ma co wprowadzać nerwowej atmosfery i atakować ludzi którzy w dobrej wierze chcą pomóc.
    Jeszcze niedawno chris byleś zaskoczony że tak szybko, taką powierzchnię i inne achy i ochy ( zawsze możesz wrócić do olejaka albo wybrać inny piec)
    a odką ktoś na forum napisał o hałasie to wszyscy zaczęli się wsłuchiwać i huzia na Józia nawet ja swojego RBR-a wyraźniej słyszę(ale to jak wejdę do kotłowni)
    Oczywiście, że święte prawo klienta reklamować produkt który niespełnia jego oczekiwań i jest wadliwy po to jest gwarancja
    I żeby nie było zawsze jestem po stronie użytkownika bo sam nim jestem i wiem jedno że należy się klientowi rzetelna informacja i pomoc ale trzeba dać szansę producentowi na reakcję
    I teraz moje ulubione hasło:
    'Początki są zawsze ciężkie jak powiedzał złodziej który ukradł kowadło", ja na początku też mialem kilka problemów z kotłem ale zawsze otrzymałem pomoc może nie tak szybko jak bym sobie życzył ale pan Daniel telefon zawsze odebrał jak nie za drugim to za trzecim razem
    Ja im dłużej mam swojego RBR-a tym bardziej jestem zadowolony z wyboru, pali wszystko jak leci i nie stęka, a że trzeba trochę poeksperymentowć i dobrać ustawienia do rodzaju paliwa to inna bajka i trzeba to zrobić z głową. Jak ktoś nie umie jeździć na rowerze to niech kupi hulajnogę albo nauczy się jeździć na rowerze(ja teraz się uczę) ale niech nie narzeka, że rower to zły pojazd bo ma tylko dwa kółka.
    Nie ma co popadać w zbiorowy pesymizm i zniechęcenie piszę szczególnie do tych co jeszcze nie kupili bo później będziecie zazdrościć że musicie się męczyć z czyszczeniem jakiegoś badziewiaka a sąsiad ma takiego fajnego RBR-ka

    Hmmm... No Kolega chyba ma płacone za reklame ( żart) a co do RBR-a to nie przesadzaj.To ze wszystko pali to nie zasługa RBR-a tylko Podajnika (buuuuuczącego co u niektórych tak jak u mnie i to chyba ja zapoczątkowałem temat buuczenia) i eCoali... Podobnie by Ci palił wszystko jak byś miał ten sam podajnik i sterownik a inny piec. Co do zbiorowego pesymizmu to moim zdaniem jest na mijscu bo dzięki temu i następni nabywcy mają świadomość co ich czeka a i producent stara się mocniej bo przez to że dostaje słabej jakości podzespoły od firm zewnętrznych sam traci bo ludzie nie kupują. Podejście że RBR jest THE BEST a reszta to szajs też jest nie na miejscu. Bo jak mówiłem nie tylko RBR jest ok a nie każdy musi chcieć np wyczystkę od przodu. a Co do samego koła co tak go zachwalasz można mieć wiele ale...Począwszy od mniejszej wagi całego zestawu ok 300kg nie jak piszą 410kg.. Producent chyba wie ile waży jego piec? A taką wagę mi podał 11kw. po mikroskopijny popielnik co u mnie przy groszku z sobieskiego żeby się nie wysypywało z pojemniczka to dzień w dzień wysypywać. Średnie wykonanie dzwigni do czyszczenia ( u mnie wgle bez przelotki czyli otwór 15mm a pręt 12mm a ten luz to miejsce na zasysanie lewego powietrza lub przy przytkanym kominie na wypychanie dymu przez dmuchawę. Nie ma dobrego zabezpieczenia przed rdzą zasobnika na węgiel . itp itd

  17. #2997
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar keteimj
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    SITANIEC - KOLONIA
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek23 Zobacz post
    Hmmm... No Kolega chyba ma płacone za reklame ( żart) a co do RBR-a to nie przesadzaj.To ze wszystko pali to nie zasługa RBR-a tylko Podajnika (buuuuuczącego co u niektórych tak jak u mnie i to chyba ja zapoczątkowałem temat buuczenia) i eCoali... Podobnie by Ci palił wszystko jak byś miał ten sam podajnik i sterownik a inny piec. Co do zbiorowego pesymizmu to moim zdaniem jest na mijscu bo dzięki temu i następni nabywcy mają świadomość co ich czeka a i producent stara się mocniej bo przez to że dostaje słabej jakości podzespoły od firm zewnętrznych sam traci bo ludzie nie kupują. Podejście że RBR jest THE BEST a reszta to szajs też jest nie na miejscu. Bo jak mówiłem nie tylko RBR jest ok a nie każdy musi chcieć np wyczystkę od przodu. a Co do samego koła co tak go zachwalasz można mieć wiele ale...Począwszy od mniejszej wagi całego zestawu ok 300kg nie jak piszą 410kg.. Producent chyba wie ile waży jego piec? A taką wagę mi podał 11kw. po mikroskopijny popielnik co u mnie przy groszku z sobieskiego żeby się nie wysypywało z pojemniczka to dzień w dzień wysypywać. Średnie wykonanie dzwigni do czyszczenia ( u mnie wgle bez przelotki czyli otwór 15mm a pręt 12mm a ten luz to miejsce na zasysanie lewego powietrza lub przy przytkanym kominie na wypychanie dymu przez dmuchawę. Nie ma dobrego zabezpieczenia przed rdzą zasobnika na węgiel . itp itd
    Jeden lubi Kaśkę a drugi Maryśkę jak jest taki do bani i tyle mankamentów w wykonaniu to było wybrać inny kocioł pozbawiony tych wszystkich wad pozatym jeżeli twój egzemplarz miał jakieś niedoróbki mogłeś go nie przyjąć. Na wszystko można spojrzeć z kilku stron piszesz że popielnik mały bo palisz groszkiem nie wypowiem się na temat jego jakości bo nie znam sie na tym, a ja ci powiem że ja palę w tej chwili Wieczorkiem z domieszką odpadów fasoli i czasami pelletu i jak zasypie 120kg to styka na 8 dni i mam z tego ok 1,5 popielnika i nie przeszkadza mi że wysypie się za szufladkę i tak trzeba popielnnik przegarnąć, a jak paliłem samym pelletem stykał na miesiąc nawet 1,5-ra, ale gosciu co pali jakimś badziewiastym ekogroszkiem z Bangladeszu zmieszanym z miałem z Trinidad Tobago i ogrzewa powierzchnię 750m2 powie że wogóle popielnika nie ma bo wystarczy mu na 2godz i musi lecieć z szufladą. Jak nie chcesz wysypywać popiołu i czyścić pieca montuj kocioł na gaz albo olejaka.
    Nigdzie nie napisałem że reszta to szajs mamy wolny rynek i każdy może wydać swoje pieniądze jak mu się podoba.
    A odnośnie reklamy przyjmuję ten komentarz, że to był żart, ale..' nie rozlewaj waszmość wina"

  18. #2998

    Domyślnie

    Cytat Napisał keteimj Zobacz post
    Jeden lubi Kaśkę a drugi Maryśkę jak jest taki do bani i tyle mankamentów w wykonaniu to było wybrać inny kocioł pozbawiony tych wszystkich wad pozatym jeżeli twój egzemplarz miał jakieś niedoróbki mogłeś go nie przyjąć. Na wszystko można spojrzeć z kilku stron piszesz że popielnik mały bo palisz groszkiem nie wypowiem się na temat jego jakości bo nie znam sie na tym, a ja ci powiem że ja palę w tej chwili Wieczorkiem z domieszką odpadów fasoli i czasami pelletu i jak zasypie 120kg to styka na 8 dni i mam z tego ok 1,5 popielnika i nie przeszkadza mi że wysypie się za szufladkę i tak trzeba popielnnik przegarnąć, a jak paliłem samym pelletem stykał na miesiąc nawet 1,5-ra, ale gosciu co pali jakimś badziewiastym ekogroszkiem z Bangladeszu zmieszanym z miałem z Trinidad Tobago i ogrzewa powierzchnię 750m2 powie że wogóle popielnika nie ma bo wystarczy mu na 2godz i musi lecieć z szufladą. Jak nie chcesz wysypywać popiołu i czyścić pieca montuj kocioł na gaz albo olejaka.
    Nigdzie nie napisałem że reszta to szajs mamy wolny rynek i każdy może wydać swoje pieniądze jak mu się podoba.
    A odnośnie reklamy przyjmuję ten komentarz, że to był żart, ale..' nie rozlewaj waszmość wina"
    Hehe jak bym wiedział to moze bym się głebiej zastanowił ale Wszyscy mówili tak jak Ty ze jest super to kupiłem... a Ja teraz Pisze innym jak jest u mnie a nie będe mówił ze jest super bo może mogłem trafić gorzej a może i lepiej ? Kto to wie? Bo ja nie
    Ostatnio edytowane przez Krzysiek23 ; 18-12-2012 o 22:57

  19. #2999
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar keteimj
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    SITANIEC - KOLONIA
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek23 Zobacz post
    Hehe jak bym wiedział to moze bym się głebiej zastanowił ale Wszyscy mówili tak jak Ty ze jest super to kupiłem... a Ja teraz Pisze innym jak jest u mnie a nie będe mówił ze jest super bo może mogłem trafić gorzej a może i lepiej ? Kto to wie? Bo ja nie
    Takie życie, a jak się żeniłeś czy będziesz żenił to też się innych posłuchasz bo mówili że z tą jest super a z inną gorzej, kto to wie może z tą lepiej a może z tamtą i tak możemy sobie pisać ku przestrodze innych tylko co z tego wynika , ale w końcu jest wolność słowa także jak masz czas i chęci dawaj dalej, a jak tam kolor kociołka czy aby podoba się?

  20. #3000

    Domyślnie

    Cytat Napisał keteimj Zobacz post
    Takie życie, a jak się żeniłeś czy będziesz żenił to też się innych posłuchasz bo mówili że z tą jest super a z inną gorzej, kto to wie może z tą lepiej a może z tamtą i tak możemy sobie pisać ku przestrodze innych tylko co z tego wynika , ale w końcu jest wolność słowa także jak masz czas i chęci dawaj dalej, a jak tam kolor kociołka czy aby podoba się?
    Panowie tutaj nie ma się co sprzeczać i powiem krótko.
    Nowy piec ma byc bez wad a do takich moim zdaniem należy hałas jaki generuje i w gestii producenta jest problem usunąć i klienta powinno walić kto wyprodukował wadliwy silnik.
    Mnie tam ogólnie zwisa czy tam jest odrapane a tam pokrzywione bo to piec a nie samochód.Jedynie chciałbym by było cicho i tego będę wymagał jak drzwi wew.pomontuję.Popielnik też mi nie przeszkadza i raz na 2 dni moge go obsłużyćTeraz mam znacznie ciszej niż było na początku ale nie jestem do końca zadowolony a nie mając piwnic niewyobrażam sobie by mi buczało w domu.Poczekam na drzwi i mebelki i wtedy powiem co i jak.No chyba ,że będzie jakaś akcja nawrotowa wcześniej?Pozdrawiam

Strona 150 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony