dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 345 z 1421
Pokaż wyniki od 6.881 do 6.900 z 28404
  1. #6881

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    No ale ja bym nie zabardzo sie zgodził z tym ,,wynalazkiem garażowym,,za nim kupiłem swoje maleństwo,, przerobilem ,,pare kociołków co prawda tylko zasypowych ale jednak, nawet kumple smiali sie ze mnie że co zima a ja,, nowy,,piec bo nawet używany też kupiłem Powiedziałem sobie że dopuki nie spłace kredytu doputy będe kominował,spłaciłem i sądze po tym co już widze ze warto było czekać na ten ,,wynalazek,,Może masz malego pecha i coś na poczatku nie gra ale tak jak patrze jak u mnie to działa wszystko to wiem że i u ciebie też tak będzie a co do browarka też bym sie napił
    Uwierz mi na słowo że nie chciałbyś obsługiwać mojego starego zasypowego.
    Jestem przekonany że po tych małych niespodziankach wszystko wróci do normy i będę zadowolony.
    Zresztą widziałem jak miesiąc sobie pracuje i bardzo mi się to podobało.

  2. #6882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał lestek27 Zobacz post
    Już się skontaktowałem i wszystko jest załatwione. Z ciekawości pytam. Cóż w tym złego że chcę się dowiedzieć czegoś więcej niż wiem do tej pory. Człowiek uczy się całe życie.
    Nowa dmuchawka pojechała dzisiaj, jak mówiłem, masz nowy kocioł i nie będziemy się pieprzyć z kondensatorami.

  3. #6883

    Domyślnie

    Ok. Cierpliwie czekam aż dojedzie i montuję.
    A potem kilka zdrowasiek żeby problem się rozwiązał
    A tak odnośnie mojego pytania. Wiadomo jaki pobór prądu ma ta dmuchawa podczas uruchamiania?
    Czy nikt tego nie mierzył?

  4. #6884

    Domyślnie

    Wiesiek a jak tam czubas odezwal sie do ciebie ,był u mnie oglądał piecyk i mysle że mu sie spodobał

  5. #6885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Tak, odzywał się, już mocno zainteresowany.
    Kociołek widać bardzo mu się spodobał

  6. #6886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał lestek27 Zobacz post
    Ok. Cierpliwie czekam aż dojedzie i montuję.
    A potem kilka zdrowasiek żeby problem się rozwiązał
    Cztery śrubki.
    No chyba nie straszy w Twojej kotłowni
    Sterownik wyeliminowany.

  7. #6887

    Domyślnie

    He he. Straszyło dopuki zielonego nie było.
    Chociaż z drugiej strony stary też jakoś tak w seledynowy zalatywał
    W kotłowni szału nie ma ale kociołek luksusów chyba nie potrzebuje?
    Przynajmniej nic o tym DTR nie mówi

  8. #6888

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Tak, odzywał się, już mocno zainteresowany.
    Kociołek widać bardzo mu się spodobał
    No mi też tak sie zdaje,a co najlepsze to on ma teraz tez z podajnikiem i mówi że porażka Aż mi się mordka uśmiechneła bo przez chwile też taki chciałem kupić i teraz bym robił tak

  9. #6889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    U mnie też szału niema ale chyba nie o to chodzi jak piszesz

  10. #6890

    Domyślnie

    I tak płytek kilka położyłem żeby mu przyjemniej było.
    Jeszcze żaden tak u mnie nie miał.
    To już ma wypas.

  11. #6891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Tadeusz jest tu już kilku chłopaków którzy już mieli inne kotły, jakoś dziwnie to samo piszą
    Ja też jestem użytkownikiem i miałem inny kocioł.
    Zanim zacząłem sprzedawać kotły byłem też zwykłym userem forum jak i grzesiek.
    Teraz wolę sobie opłacić profil żeby było wiadomo czym się zajmuję bo takie rzeczy się roznoszą i jest to źle widziane przez innych forumowiczów tzn. takie podchody.
    Niby doradza a chce zarobić z ukrycia
    Nie można napisać wszystkiego bo zaraz są domysły i złośliwe posty o reklamie.
    Doradził mi to kiedyś jeden stary forumowicz a teraz myślę że też przyjaciel o nicku Bobek_Budowniczy i miał chyba jak zwykle rację

  12. #6892

    Domyślnie

    Bo teraz takie czasy głupie sie porobiły Wiesiu niestety,nie to żebym chcial ci slodzic ale takich jak ty i Grzesiek jest malo bo ludzie uczą że nie warto być uczciwym,choc to forum temu przeczy,ale ogólnie tak jest że jak chcesz być ok to zaraz jakies domysły że chcesz oszukac Niektórzy właśnie wola pójść do sklepu kupić jakiś wynalazek a potem płacz,ale co tam lepiej popłakać niz dać normalnemu człowiekowi zarobić

  13. #6893
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, to święta prawda.
    Co by nie obiecywał to opinię wystawiają użytkownicy.
    Z p. Danielem dobrze się wspólpracuje tylko chłopisko zaganiany jak pies teraz ale jak coś trzeba to zawsze się sprawę jakoś załatwi jak jest jakiś mały problem.
    Mamy z grześkiem praktycznie wszystkie klamory do kotła ale każdy chomikuje bo jakby coś niespodziewanie trafiło to dobrze mieć

  14. #6894

    Domyślnie

    No w sumie tak musicie mieć wszysko a nuż widelec taki upierdliwiec jak ja zadzwoni i powie p.Wiesku ale mi sie nie pali a ty juz dwa woreczki groszku do mnie chops ....i co MOŻNA ale powiem ci jedno, rozwaliłes mnie tym jak w niedziele zadzwoniłem a ty mi ten internet ustawiłeś do dziś mi to moja żonka wypomina.. Wiesiu SZACUN CI ZA TO

  15. #6895
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 75max
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    327

    Domyślnie

    Ja też długo szukałem i puki co jestem bardzo zadowolony z mojego reaktora już coraz mniej mnie korci żeby zaglądać do niego tylko na telefonie sprawdzam co tam widać na wykresach ale poczekajmy do mrozów zobaczymy co to maleństwo potrafi. Co do pomocy przy ustawieniach no to Grzesiu i pan Wiesiek są bezkonkurencyjni wśród sprzedawców takiej pomocy po zakupie nie uzyskacie nigdzie w żadnym sklepie przy żadnym towarze z takimi ludźmi to aż się chce współpracować a mam do czynienia z wieloma domokrążcami (przedstawicielami handlowymi) którzy sprzedają coś o czym nie mają do końca pojęcia. Wielkie ukłony dla tych panów i wielki szacun.

    tak na marginesie
    Mam zamiar zakupić taki sprzęcik do mojego reaktora czy podoła z akumulatorem 120AH http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-in...467838198.html
    Ostatnio edytowane przez 75max ; 13-08-2013 o 06:16
    https://esterownik.pl/sterownik/2677
    Rbr11/12kW eCoala,ekogroszek,ekoenergia,130m2 dom 1980r 9x11 dwa pietra ściany styropian 12 strop styropian 8 dach nie ocieplony CWU 140L

  16. #6896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    75max właśnie takiego używam już 6-ty rok.
    Na Aku 115Ah w okresie zimowym podtrzymywał pracę kociołka prawie 8 godzin, latem nie sprawdzałem ale zapewne wyjdzie to dużo dłużej.

  17. #6897

    Domyślnie

    Fajna sprawa taki sprzęcik tylko trochę kosztowna.
    W niektórych okresach na pewno się przydaje chociaż bywały już w naszym pięknym kraju sytuacje kiedy prądu ludzie nie mieli nawet ok. 2 tygodnie i wtedy już nawet takie cudo nie pomoże.

  18. #6898
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Dobra Panowie szanowni klienci i użytkownicy swoich reaktorów już tak nie słodźcie bo jeszcze nowi pomyślą,że to wszystko ustawione.
    Tak jak Wiesiek pisze najlepszą reklama jesteście Wy czyli zadowoleni użytkownicy.Cóż więcej chcieć?A Pan Daniel jak zwykle zagoniony bo inaczej być nie może,na życie trzeba zapieprzać
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  19. #6899

    Domyślnie

    Wiadomo już coś kiedy może pojawić się opcja uruchamiania pompy CO w lecie np. raz w tygodniu na 1 minutkę?

  20. #6900
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    5iatka

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Pilica
    Kod pocztowy
    42-436
    Posty
    212

    Domyślnie

    Zimy jednej znajomi z wioski obok nie mieli prądu przez ponad miesiąc.tylko grawitacja albo agregacik, ale nie powiem zima jakby częściej przeskoki z brakiem prądu, więc taki ups jest potrzebny

Strona 345 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony