dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Płytki do garażu na scianę i podłogę jaki kolor się sprawdzi doradzcie proszę.

Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie Płytki do garażu na scianę i podłogę jaki kolor się sprawdzi doradzcie proszę.

Witam.
    Poradzcie mi proszę na co zwrócic uwagę przy wyborze płytak do garażu.
    Nie wiem dlaczego ale sąsiedzi w większosci mają jasne a nawet białe płytki w garazu , przeciez wiadomo ze taka płytka sie bedzie najszybciej brudzic.
    Na podłogę ciemniejszy lub szary gres w duzym formacie to jest jasne i oczywiscte ale na scianę co radzicie ?

Moze ktos podesle foto z jakąs inspiracją dla mnie.
    Pal licho łazienki niech kobieta decyduje ale przy temacie garazu chciałbym sam miec wkład w wygląd tego pomieszczenia.

Pytanie nr 2.
    Czy kots instalował elektryczne ogrzewanie podłogowe w garazu?
    nie mam kratki odpływowej w podłodze a zimą czasami nie bedzie czasu aby odsnieżyc samochód czy takie cos się sprawdzi i jakie sa tego koszty na 40 m2?
    W garazu bedzie dodatkowo grzejnik i czy jest sens powielac ogrzewanie w postaci elektrycznego podłogowego ale załączanego na pewien krotki czas.
    Następny aspekt to wilgoc jak szybko ją usunąc w wypadku parowania duzej ilosci wody.

dziekuje za ewentualne podpowiedzi pozdrawiam radek

Domyślnie

Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    ......
    Nie wiem dlaczego ale sąsiedzi w większosci mają jasne a nawet białe płytki w garazu , przeciez wiadomo ze taka płytka sie bedzie najszybciej brudzic.
    ........
    nie wiesz? bo takie płytki sa najtańsze i w promocji zawsze np. dziś w LM widziałem takie po 14 i 19zl, większosć wychodzi z założenia, ze płytki same w sobie w garażu to już luksus więc nie ma co przesadzać z kosztami czy wymyślnymi wzorami więc lecą tymi białymi czy beżowymi, zresztą tym samym tokiem mam takie promocyjne płytki od roku w kotłowni i jestem happy
    a ogólnie to mi się podobają pod kątem garażu grafity z szarym czy beżem oraz czerwienią, (widziałem tak zrobiony jeden warsztat wulkanizacyjny), ale pomarzyć dobra rzecz, moze w następnej pięcio czy dziesięciolatce, najpierw trza chałupę "mieszczkalną" wykończyć i odkuć się po budowie, z gołym tynkiem w garażu da sie żyć smutne ale prawdziwe

3. Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny. Kiedy będzie możliwa? Adaptacja budynku gospodarczego. Pensjonat w starej stajni
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Spokojna głowa do kotłowni - pomieszczenia gospodarczego dałem hiszpańskie po 60 zł w promocji bo Viesiek musiał godnie się prezentowac to co w garazu maja byc po 14 zł.?
    Jak mnie dziewucha wygoni z domu to będzie to moj azyl wiec musi to jakos wyglądac
    Myslałem ze kolor biały odzwierciedla pewną sterylnośc zresztą sam nie wiem - chcę popchnąc roboty do przodu mam płytkarzy wiec muszę szybko myslec i wybierac.

Edde czerwienie odpadają mam czerwony samochód zleje się co pasuje do czerwonego tak apropos heh
    pozdrawiam radek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia