dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Płytki do garażu na scianę i podłogę jaki kolor się sprawdzi doradzcie proszę.

    Witam.
    Poradzcie mi proszę na co zwrócic uwagę przy wyborze płytak do garażu.
    Nie wiem dlaczego ale sąsiedzi w większosci mają jasne a nawet białe płytki w garazu , przeciez wiadomo ze taka płytka sie bedzie najszybciej brudzic.
    Na podłogę ciemniejszy lub szary gres w duzym formacie to jest jasne i oczywiscte ale na scianę co radzicie ?

    Moze ktos podesle foto z jakąs inspiracją dla mnie.
    Pal licho łazienki niech kobieta decyduje ale przy temacie garazu chciałbym sam miec wkład w wygląd tego pomieszczenia.

    Pytanie nr 2.
    Czy kots instalował elektryczne ogrzewanie podłogowe w garazu?
    nie mam kratki odpływowej w podłodze a zimą czasami nie bedzie czasu aby odsnieżyc samochód czy takie cos się sprawdzi i jakie sa tego koszty na 40 m2?
    W garazu bedzie dodatkowo grzejnik i czy jest sens powielac ogrzewanie w postaci elektrycznego podłogowego ale załączanego na pewien krotki czas.
    Następny aspekt to wilgoc jak szybko ją usunąc w wypadku parowania duzej ilosci wody.

    dziekuje za ewentualne podpowiedzi pozdrawiam radek
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    ......
    Nie wiem dlaczego ale sąsiedzi w większosci mają jasne a nawet białe płytki w garazu , przeciez wiadomo ze taka płytka sie bedzie najszybciej brudzic.
    ........
    nie wiesz? bo takie płytki sa najtańsze i w promocji zawsze np. dziś w LM widziałem takie po 14 i 19zl, większosć wychodzi z założenia, ze płytki same w sobie w garażu to już luksus więc nie ma co przesadzać z kosztami czy wymyślnymi wzorami więc lecą tymi białymi czy beżowymi, zresztą tym samym tokiem mam takie promocyjne płytki od roku w kotłowni i jestem happy
    a ogólnie to mi się podobają pod kątem garażu grafity z szarym czy beżem oraz czerwienią, (widziałem tak zrobiony jeden warsztat wulkanizacyjny), ale pomarzyć dobra rzecz, moze w następnej pięcio czy dziesięciolatce, najpierw trza chałupę "mieszczkalną" wykończyć i odkuć się po budowie, z gołym tynkiem w garażu da sie żyć smutne ale prawdziwe

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Spokojna głowa do kotłowni - pomieszczenia gospodarczego dałem hiszpańskie po 60 zł w promocji bo Viesiek musiał godnie się prezentowac to co w garazu maja byc po 14 zł.?
    Jak mnie dziewucha wygoni z domu to będzie to moj azyl wiec musi to jakos wyglądac
    Myslałem ze kolor biały odzwierciedla pewną sterylnośc zresztą sam nie wiem - chcę popchnąc roboty do przodu mam płytkarzy wiec muszę szybko myslec i wybierac.

    Edde czerwienie odpadają mam czerwony samochód zleje się co pasuje do czerwonego tak apropos heh
    pozdrawiam radek
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony