dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ozdobne drzwiczki rewizyjne do komina LEIER.

    Mam prośbę do znawców tematów kominkowych gdzie i jakie mogę dostać drzwiczki ozdobne do komina LEIER takiego jak na zdjęciu poniżej:

    Zależy mi na tym aby drzwiczki były ze stali nierdzewnej najlepiej chromowane. Te co są dostarczane razem z kominem są "obskurne" a że drzwiczki mają być po drugiej stronie ściany komina gdzie jest akurat łazienka, to zależy mi na eleganckim wyglądzie. Problem tylko w tym, że w mojej miejscowości nie znalazłem takich przez które przeszła by ta zaślepka do wkładu ceramicznego. Ponadto drzwi muszą być stabilnie i solidnie przymocowane, żeby wytrzymały nacisk sprężyny tej ceramicznej zaślepki otworu rewizyjnego. Problem w tym, że w necie znalazłem taką ofertę jak poniżej, ale one są mocowane na klej i nie wiem czy to wystarczy :|
    http://www.kratki24.pl/Drzwiczki_rew...talowe-89.html

    Czy ktoś może mi coś poradzić w tej kwestii?
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    W firmie z linku dorobią Ci takie drzwiczki jakie chcesz - na wymiar lub wedle rysunku jaki prześlesz. Z mocowaniem jakie potrzebujesz.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Forest.
    Rozumiem, że firma została przez Ciebie już sprawdzona?
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Kilka zaprzyjaźnionych firm korzysta z jej usług i są zadowoleni. Ładne rzeczy robią.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony