dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kolektor1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-020
    Posty
    2.192

    Domyślnie

    Witam.

    Cytat Napisał Kaśka73 Zobacz post
    nazwa firmy nie mówi mi nic ale sprawdze co i jak (ciekawe czy coś może być droższe od proponowanego uno 300l)???????
    no i bardzo dziekuję bo już myślałam że nikt nie ma problemu z wyborem zasobnika tylko ja
    A dla czego dwuwężownicowy? a może lepiej dwa po jednej wężownicy, najpierw przemyśl co i jak chcesz to wszystko podłączyć. Poczytaj troszkę: http://www.bachus.com.pl/wicia/index...te=publikacja2 i zdecyduj.
    pozdrawiam.
    Witold

  2. #2

    Domyślnie

    Ja zastosowałem ACV SME 200l
    Chciałem 300l ale niestety kotłownia mała a 200l Acv podobno = 300 l (Mam taka nadzieje)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gkobe Zobacz post
    Ja zastosowałem ACV SME 200l
    Chciałem 300l ale niestety kotłownia mała a 200l Acv podobno = 300 l (Mam taka nadzieje)
    Jak 200 litrów może się równać 300 litrów? Przecież to nierealne. Nie wiem co miał na myśli sprzedawca z ACV który twierdził, że 200=300, ale po tym co na tym forum wyczytałem o produktach ACV i sile perswazji sprzedawców tych produktów (poczytaj o kłopotach użytkowników solarów ACV, których sprzedawcy zapewniali o ich wysokiej sprawności), wszystko jest możliwe.

  4. #4

    Domyślnie

    Kolektory piece Acv mnie nie interesuja cena nie idzie z jakoscia (podobno) co innego jest z zasobnikami wytrzymuja wieksze temperatury (a i cene miałem bardzo promocyjna wiec wstyd byloby nie kupic)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony