dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Angry Bardzo Twardy "BARANEK" na scianach doprowadza mnie do ropaczy. Jak to wyrównać??

    Dobry wieczór, PANOWIE kobieta w potrzebie;
    Od kilku mscy remontuje mieszkanie typowo babcine. Dotychczas sciany byly pokryte delikatnym barankiem, do zdarcia pacą. Usunełam go, zagruntowałam sciany, bo farba nie odpadała i nie wchłaniała wody i wygładziłam gładzią gipsową, marki Gipsar. Narobiłam sie jak dzika świnka (68m2) i została łazienka. Ch olerny baranek jest tak twardy i tak gesto rozmieszczony, że paca nie podołała, żyrafy nie mam, papier scierny równiez nie pomaga. Czy jest jakas inna metoda mniej pracochlonna niz gładzenie wielokrotne, meczące i nie wiem czy w efekcie tak skuteczne jak na poprzednich scianach? Bardzo proszę o podpowiedz. Dodam że cudowna struktura jest równiez na scietym suficie. Co do płyt typu regips- odpada, droższe, mniej trwałe i jestem za mała zeby im stawić czoła. Opadają ręce, jakieś rady? Pozdr

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowna Pani,

    Jeżeli tynk się bardzo dobrze trzyma, to rozwiązaniem może być wykorzystanie szlifierki oscylacyjnej z papierem szlifierskim (sprzęt można np. wypożyczyć). Inne rozwiązanie to gładzenie ścian – po oczyszczeniu i zagruntowaniu podłoża (z użyciem gruntu ACRYL-PUTZ® GU40) można na nie położyć w dwóch warstwach gładź szpachlową ACRYL-PUTZ® FS 20 FINISZ. Nie trzeba jej rozrabiać, więc oszczędzi Pani sporo czasu. W obu przypadkach trzeba włożyć sporo pracy, ale bez tego trudno uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony