dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Słyszałem o problemach z nadmierną twardością zgrzewalnych uszczelek w tym systemie. Ktoś potwierdza/zaprzecza?
    z moich doświadczeń każda uszczelka zgrzewalna będzie twarda, do już kwestia kto jak potrafi robić te zgrzewy, jeżeli producent nie stosuje formatyzerów lub robi to nieumiejętnie to ...będzie lipa :/

    Pozdrawiam

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiroto

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izoplast.Łódź Zobacz post
    Witam, natknąłem się na powyższy wątek i spieszę z pewnymi wyjaśnieniami. Otóż eXtremo8 to nie profil, tylko marka okien promowana przez naszą firmę. Ściślej rzecz ujmując: profile PVC (proszę o wybaczenie wszelkiej maści purystów, ale ja z przyzwyczajenia będę się posługiwał formą PCV) Thermicco, systemowe wzmocnienia stalowe tych profili (w skrzydłach i słupkach stałych o grubości min. 2,0mm), oryginalne i kompletne okucia obwiedniowe ROTO NT oraz wypełnienia, którymi w 95% stanowią szyby zespolone, dostarczane dla naszej firmy od wielu lat wyłącznie przez jednego dostawcę - EFFECT GLASS SA (niegdysiejszy EFFECTOR II S.A.). Dodam, że standardowym wypełnieniem jest szyba dwukomorowa o przenikalności cieplnej U=0,6 W/m2K z ciepłą ramką SSP, co zapewnia w zasadzie każdej, poza skrajnymi wypadkami, konstrukcji przenikalność cieplną poniżej 1 W/m2K. Dopełnieniem oferty jest propozycja tzw ciepłego montażu okien eXtremo8 (najczęściej stosowany typem jet "i3"). Okna eXtremo8 to oferta skierowana głównie do inwestorów indywidualnych (developerzy najczęściej tną koszty jak tylko się da), dbających o właściwe walory energooszczędne budowanych przez siebie domów.
    Co do dostępności profili dodatkowych (słupy konstrukcyjne i kątowe) to nie odbiega ona od zdecydowanej większości innych systemów energooszczędnych dostępnych na rynku. Ograniczenia terytorialnego dystrybucji profili okiennych Thermicco przez firmę Decco nie ma. Jest inne ograniczenie, ale nie wolno mi o nim pisać.
    Profile Thermicco, a co za tym idzie okna eXtremo8 dostępne są od około roku, więc jeszcze nie wszyscy mieli okazję się do nich przekonać, niemniej, w mojej opinii ryzyko zakupu nowego produktu w pełni jest rekompensowane przez jego walory.
    Pozdrawiam i zapraszam do biur handlowych firmy Izoplast oraz na stronę www.izoplast.pl
    Okna eXtremo8 beznadziejnie wykonane - firma Izoplast produkuje buble najgorszego sortu - a to w fabryce "ktoś" nie dokręcił słupka a to znów "ktoś" źle założył uszczelki wskutek czego do środka przedostaje się brud i woda - tylko powinszować tej pseudojakości. A reklamacje - szczególnie w salonie na Brzezińskiej w Łodzi - cód miód ultramaryna - reklamujący klient to natręt i wróg nr 1 towarzystwa salonowego dla którego nie warto tracić czasu i zatelefonować by choćy poinformować, że umówiony serwis nie przyjedzie o umówionej porze tylko 4 godziny później. Nigdy więcej Izoplastu - no chyba że ktoś gustuje w wyrobach bez żadnej kontoli jakiejkolwiek jakości i lubi niezdrowe konkurencje z serwisem reklamacyjnym.

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ...aż nie chce mi się wierzyć w to co napisałeś !!!
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiroto

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    ...mnie też się nie chciało wierzyć, z tej "niewiary" jak mozna produkować takie buble i jak można traktować klienta aż wyszedł mi ze w/w "cód" - widać ludzie pracujący w izoplaście gorąco chcą aby wielu potencjalnych klientów skorzystało jednak z ofert konkurencji - jakby co to dysponuję pełną dokumentacją zdjęciową dla zainteresowanych (dla p[rzeglądu spróbuję zamieścić 2 z wielu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	extremo_ruchomy slupek 1.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	137089   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	extremo8_nieszczelna uszczelka 1.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	137090  

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agness11

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czytając Twoją opinię wiroto wnoszę, że chyba masz coś nie tak z samooceną lub zwyczajnie przelewasz Swoje frustracje na forum. Osobiście jestem bardzo zadowolona z okien firmy Izoplast -profil Eforte z trzema szybami i dodatkowo ciepły montaż ciepłe parapety i dodatkowo folia zewnętrzna i wewnętrzna. Na własnym przykładzie powiem, że obsługa bardzo miła, serwis jeżeli tak to nazwać regulacja okien praktycznie po telefonie z dnia na dzień. Musiałam to napisać bo z reguły żale wylewa się, a pochwał nie ma. Ja polecam.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agness11 Zobacz post
    Czytając Twoją opinię wiroto wnoszę, że chyba masz coś nie tak z samooceną lub zwyczajnie przelewasz Swoje frustracje na forum. Osobiście jestem bardzo zadowolona z okien firmy Izoplast -profil Eforte z trzema szybami i dodatkowo ciepły montaż ciepłe parapety i dodatkowo folia zewnętrzna i wewnętrzna. Na własnym przykładzie powiem, że obsługa bardzo miła, serwis jeżeli tak to nazwać regulacja okien praktycznie po telefonie z dnia na dzień. Musiałam to napisać bo z reguły żale wylewa się, a pochwał nie ma. Ja polecam.
    To co wiroto pokazał na zdjęciach to nie wylewanie frustracji tylko babole firmy. Eforte to profile innego producenta niż te extermo więc nie powinno się wyciągać takich wniosków jak ty, zresztą widoczna dziura po przesuwanym słupku to coś co chyba i Dobroplast by cofnął a tu poszło w świat.
    A montaż faktycznie masz genialny, ciepły montaż i dodatkowo jeszcze folie. Michał, pomóż bo nie ogarniam...

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    A montaż faktycznie masz genialny, ciepły montaż i dodatkowo jeszcze folie. Michał, pomóż bo nie ogarniam...
    Nie wiem czy to do mnie ?

    pozdrawiam

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    No kolejny człowiek z rozdwojeniem jaźni w gronie "forumowiczów" coś ostatnio jakiś spory wysyp mamy


    Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony