dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 168
  1. #21

    Domyślnie

    Margeritka, to co, wygląda na to że gusty takie same mamy
    tyle że u nas na 90% brama jasnoszara + szary cokół.
    aaa i wczoraj podjelismy decyzje nt tej scianki w salonie, na ktorej w wizualizacji jest powieszony telewizor.
    Robimy tak: likwidujemy okno na górze (to poziome), scianke lekko zwężamy, a okno z krawej strony ścianki poszerzamy. Zrobilismy sobie wizualizacje takiego rozwiązania i jest znaczenie fajniejsze. wieczorem moze zdjecia wkeleje.
    od początku coś mi nie grało w tej bocznej elewacji, cos z tą scianką było nie tak. I wczoraj pasze prace w paincie nad zmianami tej ścianki okazaly sie trafione w 10! naprawde fajnie wyglada ta zmiana.
    wklej tu może kilka inspiracji. hm?
    tak tak, taras oczywiscie drewniany.
    a moze wkleisz zdjecia swojej obecnej kuchni?
    a co na podłogi?

  2. #22

    Wink

    My jeszcze nie mamy pomysłu na cokół i słup przy wejściu. Albo będzie coś w graficie, aby nawiązać do dachu, albo jakiś kamień. Trochę czasu jeszcze mamy, to sobie coś spokojnie wymyślimy . Jeśli chodzi o te ścianę z kamieniem, u nas tego nie będzie w ogóle - na tej ścianie planujemy albo balkon, albo okno. Jeśli chodzi o podłogi - będą na pewno drewniane w pokojach, zaś korytarz, kuchnia i łazienka - gres polerowany. W obecnej kuchni mam płytki też z gresu polerowanego ułożone w karo na przemian grafit z prawie białym. Ale tego juz chyba nie powtórzę - tu dylemat, czy szare, czy beżowe. W kuchni widzę szare, ale chciałabym w kuchni i korytarzu jednakowe, a jakoś do korytarza bardziej pasuje mi beż.
    Marcelka, jeśli chodzi o foty, to wstyd się przyznać, ale nie ogarnęłam tego jak się je wstawia, próbowałam ale d.... Mozesz mi na priva wysłać swój adres mailowy, to Ci wyślę zmieniony plan mojego amarantusika, wstępny plan kuchni, jak to widzę i foty swojej obecnej kuchni. Acha my w kuchni zamieniamy balkony na okna, jakoś te balkony w kuchni mi nie leżą - czułabym się jak na widelcu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia amarantus.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	74885  

  3. #23

    Domyślnie

    Uuuu kiepściutko mi to wyszło

  4. #24

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Witam po raz pierwszy, pewnie nie ostatni
    Jak zobaczyłam pierwszy projekt, tne z którego w końcu zrezygnowaliście o mało nie spadłam z krzesła - piękny
    Jak zobaczyłam ten, który wybraliście reakcja identyczna - super projekt, genialny, a na Waszą działkę... ehh marzenie taki płaski teren pod domek

    Twój mąż zupełnie nie wygląda na 27 lat

    Będę zaglądać i kibicować jaki macie harmonogram na ten rok?

  6. #26

  7. #27

    Domyślnie

    Dodam, że kuchnia nasza robiona była 10 lat temu, więc wtedy była trendy, teraz już jest nie bardzo

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam imienniczko pięknie już u was, tak pomarańczowo u mnie nadal szaro-czarno Planujecie w tym roku SSO tak?
    A z czego robicie ścianki działowe? lepiej się sprawdza niż dzialówki porothermu?
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ronuch

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Kod pocztowy
    44-337
    Posty
    76

    Domyślnie

    Witam! Ja z zona tez przymierzamy sie do budowy tego domu tyle ze chcemy z pywnica i gdzies musimy upchnac jeszcze jeden pokoj ( sypialnia, 2 pokoje dla dzieci, 1 dla gosci i salon). Badzo mnie interesuje jak budowa wyglada z kosztami bo chcemy zaczac z wlasnych oszczednosci a potem ewentulanie wziasc kredyt na wykonczenie. dom planujemy budowac w wiekszosci wlasnymi silami (oprocz dachu) wiec moze uda sie duzo zaoszczedzic na ekipach. Wiesz moze ile moze byc przerwy miedzy wpisami w dzienniku budowy zeby zeby nie zalatwiac pozwolenia na nowo (chodzi o oszczedzanie). My myslimy ze w 2013 ruszymy z piwnica

  10. #30

    Domyślnie

    Witam ronuch,
    Przerwa miedzy wpisami wynosi 2 lata.
    a jesli o koszty chodzi to u nas fundamenty wyniosly 50 tys. z tą uwagą, że musielismy mocno teren podniesc, a to zrodzily dodatkowe koszty ziemi, piasku, koparek itd. no i zrobilismy 2-gi wieniec, którego w projekcie nie bylo.
    Dalsze koszty podam za jakies 2 tyg jak już skończymy strop.
    2013... szybko zleci. a zalatwiacie już jakies papiery?

  11. #31

    Domyślnie

    Wysłałam Ci Marcelka na maila moje wizualizacje, sporo opisałam i ........ cisza.
    Pytałam z czego Wy polanujecie podłogi?
    My już pomału dobiegamy finiszu z wszystkimi papierzyskami- no jeszcze może z miesiąc i po nowym roku zaczynamy, myślę, że jak pogoda pozwoli to jak najwcześniejszą wiosną. Czytałam o wycenie Twoich okien - faktycznie wyszło b. tanio. A czy wkładacie tez szyby bezpieczne? I jaki jest jesli można spytać współczynnik przenikania ciepła dla szyb i dla ram?
    Ostatnio edytowane przez margeritka ; 12-10-2011 o 11:37

  12. #32

    Domyślnie

    Margeritko, ale ja odpisalam na Twojego maila... hmmm... Twoj mail dotarł. I zdjecia kuchni i działki i piesków... hmm sprawdze zaraz i jakby cos to odpisze jeszcze raz.

  13. #33

    Domyślnie

    Ja Marcelko nie dostałam nic

  14. #34

    Domyślnie

    Maila dostałam, odpisałam
    Marcelko, a co zamierzacie dać jako listę wykańczającą dach? (na projekcie w brązie)

  15. #35

    Domyślnie

    Margeritka, listwa będzie albo biała albo w kolorze dachu. jeszcze nei zdecydowalismy. ale na pewno nie w kolorze drewna (tak jak jest na wizualizacji amarantusa).

  16. #36

    Domyślnie

    Obejrzałam Marcelka Twoje inspiracje kuchni - te, które przysłałaś mi na maila i te w Twoim dzienniczku i aż się uśmiechnęłam. 3/4 z nich też mam u siebie - a więc faktycznie gusty mamy takie same.
    Też się kiedyś zastanawiałam nad mebelkami do kuchni w stylu prowansalskim, też myslałam o kredensikach, ale jednak mimo wszystko wolę kuchnię nowoczesną. Może właśnie dlatego, ze salon mam w stylu eklektycznym....

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Ja też się przyłączę do grupy lubiących kuchnie tego typu
    Inspiracje są super. Takie nie do końca nowoczesne, trochę tradycyjne
    Gratuluję postępów na budowie

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Princesa Zobacz post
    Ja też się przyłączę do grupy lubiących kuchnie tego typu
    Inspiracje są super. Takie nie do końca nowoczesne, trochę tradycyjne
    Gratuluję postępów na budowie
    tak tak, kuchnie nowoczesne przełamane klasycznymi wstawkami to dlA MNIE STRZAL W 10.
    Te klasyczne dodatki je ocieplają, staja sie przez nie bardziej przytulne. No piekne Princessa, widze ze u Was tez sie dzieje duuuzo i szyybko,.

  19. #39

    Domyślnie

    witaj Marcela_a.
    Z przyjemnością oglądam twój dziennik, bardzo lubię takie domki i takie wnętrza .Wyczytałam, że budujesz w okolicach Grójca tak jak ja, a dokładniej gmina Chynów.Powodzenia na budowie, czekam na dalsze fotorelacje

  20. #40

    Domyślnie

    my na razie mamy zalane ławy i na ten rok koniec, zaczynamy na wiosnę pełną parą mam nadzieje... budujemy parterówkę projekt indywidualny.Fakt dziennika jeszcze nie ma, jakoś brak mi motywacji, czasu i śmiałości .

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony