dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafal_C

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    3

    Domyślnie Montaz brodzika pod kabine prysznicową...

    Witam wszystkich forumowiczów.
    Mam pytanie: jak zamontowac brodzik pod kabine prysznicowa? Jest to akrylowy brodzik o wysokosci 16cm. Zastanawia mnie jedna sprawa: z instrukcji do tego brodzika wnioskowac moge, ze wystarczy na polozona juz glazure i terakote polozyc brodzik, zmontowac z syfonem i obkleic silikonem?? Troche nie chce mi sie wierzyc ze to wystarczy. A pozatym taka wysokosc (moze trzeba jakos wpuscic brodzik w zalewke na styropian i dopiero polozyc terakote i glazure)? Naprawde nie wiem jak mam to zrobic by bylo dobrze. Prosze o pomoc i z gory dziekuje za podpowiedzi.
    Rafal

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę ze jest to brodzik ze stelażem ze styropianu.Jeżeli tak jest,to wystarczy przykleić stelaż do podlogi ,zasilikonować krawędzie i będzie OK.W celu łatwiejszego dostępu do syfonu kup syfon czyczczący z góry.Pozdrawiam Wiech.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafal_C

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak właśnie jest to brodzik za stelażem ze styropianu. Zastanawiałem się tylko czy wystarczy samo przyklejenie brodzika do podłogi (tu chodzi o podłogę bez terakoty czy moze byc na terakotę?).

  4. #4

    Domyślnie

    Może być na terakotę jak i bez niej.Wydaję mi sie że łatwiej na terakotę,będziesz miał mniej docinania kafli.Pozdrawiam Wiech.

  5. #5

    Domyślnie Re: Montaz brodzika pod kabine prysznicową...

    Cytat Napisał Rafal_C
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Mam pytanie: jak zamontowac brodzik pod kabine prysznicowa? Jest to akrylowy brodzik o wysokosci 16cm. Zastanawia mnie jedna sprawa: z instrukcji do tego brodzika wnioskowac moge, ze wystarczy na polozona juz glazure i terakote polozyc brodzik, zmontowac z syfonem i obkleic silikonem?? Troche nie chce mi sie wierzyc ze to wystarczy. A pozatym taka wysokosc (moze trzeba jakos wpuscic brodzik w zalewke na styropian i dopiero polozyc terakote i glazure)? Naprawde nie wiem jak mam to zrobic by bylo dobrze. Prosze o pomoc i z gory dziekuje za podpowiedzi.
    Rafal
    Sprawdz czy brodzik mimo stelazu ze styropianu nie siada po ciezarem ciala. Ja dzieki wczesniejszemu ostrzezeniu na forum przetestowalem swoj u musialem wykombinowac od srodka dodatkowe podporki. Co prawda moj brodzik jest wypelniony fabrycznie czyms takim jak pianka montazowa do okien.
    Karol N.

  6. #6

    Domyślnie

    a ja pod swoj brodzik, ktory byl na takich metalowych nozkach oraz listwach przysciennych dodatkowo dalem kilka nozek z polbruku,

  7. #7

    Domyślnie

    Witam ja mam trochę inny sposób na montaż brodzika.
    Ustalam wysokość brodzika.
    układam cegły na beton
    na to kładę placki betonowe
    kładę folię żeby brodzik nie mniał kontaktu z betonem
    odciskam brodzik poziomuję go
    czekam aż beton sciągnie
    zdejmuje brodzik zdejmuję folie daję troche pianki
    kładę brodzik dociskam to jakimś ciężarem
    jak wyschnie to obmurowuję
    żaden stelarz temu nie dorówna
    a o uginaniu nie ma mowy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony