dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 77
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.539 z 1539

Domyślnie

Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    To przekonaj wszystkich dla czego tylko dwie Firmy,jestem ciekaw co powiesz i już wiem że argumentów miał mocnych nie będzie
    Użytkowałeś jakikolwiek sprzęt tych firm? Masz porównanie do innych? Ja mam.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar fotohobby
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    już wiem że argumentów miał mocnych nie będzie
    No i wykrakałeś...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    26

Domyślnie

pierwszy argument przeciw Husqvarnie - dość marne silniki B&S.
    Nasz Dziennik

Mam ogłoszenie w "drobnych"

Definicja rodziny wg Andrzeja Poniedzielskiego:
    "Rodzina to grupa osób związanych tajemnicą że klucz jest pod wycieraczką"

Domyślnie

Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    pierwszy argument przeciw Husqvarnie - dość marne silniki B&S.
    Taaa, a w innych kosiarkach te same silniki są już cacy, tak? Prawda jest taka - za dobry sprzęt trzeba wybulić sporo kasy i tyle. To jednak procentuje w czasie i jakości użytkowania.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariusz05

Domyślnie

Do dużych nierównych terenów i rzadko koszonych polecałbym kosiarke z napedem to błogosławieństwo szczególnie przy garbatej działce, pchając kosiarke ryje sie przodem po nierównościach,przy napędzie uważałbym z cofaniem na włączonym napędzie,od czasu do czasu zajrzał i wyczyścił talerzyk napędowy nad nożem (trawa na talerzyku powoduje ślizganie paska.Z innych rzeczy przyjżec sie podczas zakupu mocowaniu przednich kół ,różne wynalazki potrafią sie szybko psuć i są problematyczne w naprawie (np. w starych kosiarkach oleo mac) dobry patent mają nowe Al-ko dodatkowo każde koło ma oddzielną regulacja wysokości i łatwe do odkręcenia.Przy zakupie preferowałbym plastykową obudowę kosiarki z dużą ilością wzmocnień i grubą obudową najlepiej z ABS -u (twardy i wytrzymały plastyk) metalowe po kilku latach rdzewieją od kwasów zawartych w trawie.Przy kupnie nie patrzyłbym na moc tylko na pojemność silnika do np. 2000 m polecałbym min.190cm3​ np B&S z napędem.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    26

Domyślnie

Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Taaa, a w innych kosiarkach te same silniki są już cacy, tak? Prawda jest taka - za dobry sprzęt trzeba wybulić sporo kasy i tyle. To jednak procentuje w czasie i jakości użytkowania.
    Są tańsze silniki i lepsze od B&S. Zadaj sobie trochę trudu i zgłęb temat zamiast bezmyślnie klepać w klawiaturę.
    Nasz Dziennik

Domyślnie

Są tańsze silniki i lepsze od B&S. Zadaj sobie trochę trudu i zgłęb temat zamiast bezmyślnie klepać w klawiaturę.
    ...np Honda.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

26

Domyślnie

Pudło. Lepszy ale drogi.
    Nasz Dziennik

Domyślnie

no to może podaj tą nazwę a nie będziemy zgadywać

26

Domyślnie

kolega WG jest wszechwiedzący więc zaraz nam powie.
    Nasz Dziennik

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Użytkowałeś jakikolwiek sprzęt tych firm? Masz porównanie do innych? Ja mam.
    Masz coś do powiedzenia w temacie czy tylko "Husqvarna" i nic więcej bo chyba raczej nie znasz tych tematów więc raczej jesteś czysto-teoretyk,napisz coś z sensem,widzę zjeżdżamy ma tematy chińskich silników,czy one są lepsze od B&S?,ja bym tego nie powiedział ale są za to tańsze,w naprawach serwisy je lubią bo marża na częściach sięga nawet 100% więc opłaca się je naprawiać,między innymi stąd bierze się ich reklamowanie
    Ostatnio edytowane przez miachlbyk ; 22-04-2017 o 09:07

26

Domyślnie

żeliwne tuleje cylindra i wały które nie krzywią się od podmuchu wiatru jak w b&s.
    części - może o narzut 100% (marża nie może być 100%) ale i tak są tańsze o połowę. Co najmniej.

Silniki chińskie (loncin) i włoskie (??) (castle garden montowane w Stigach) przegoniły trwałością B&S

Oczywiście są też prawdziwe tytany trwałości np Kawasaki gdzie B&S i chińczyki mogą sobie pomarzyć. Ale to już inne ceny zupełnie.
    Nasz Dziennik

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miachlbyk

Kod pocztowy
    08-253

Domyślnie

Z tymi wałami to przesadzasz i to mocno,w chińczykach tez wały się prostuje i często przy uderzeniu rozsypują się koła zamachowe mimo że są ciężkie ale bardziej kruche,jak sam wiesz nie ma włoskich silników bo to jest wszystko robione w Chinach,Kawasaki owszem ma dobre silniki,jest ich bardzo mało ale o części do nich ciężko,B&S ma przynajmniej tę przewagę że każdy go naprawi,ma najlepsze wsparcie techniczne oraz dostęp do części zamiennych,oczywiście klienci często wybierają Chińczyki bo są tańsze,grunt to dobre dobranie silnika w kosiarce do danego trawnika

Domyślnie

Cytat Napisał miachlbyk Zobacz post
    Masz coś do powiedzenia w temacie czy tylko "Husqvarna" i nic więcej bo chyba raczej nie znasz tych tematów więc raczej jesteś czysto-teoretyk,napisz coś z sensem,widzę zjeżdżamy ma tematy chińskich silników,czy one są lepsze od B&S?,ja bym tego nie powiedział ale są za to tańsze,w naprawach serwisy je lubią bo marża na częściach sięga nawet 100% więc opłaca się je naprawiać,między innymi stąd bierze się ich reklamowanie
    Nie obrażaj gościu, dobrze? Użytkuję kilka sprzętów Huski i to od prawie 20 lat. Teoretyk to może Ty. Miałem też sprzęty innych firm i ...na szczęście miałem. Jakieś pytania?

26

Domyślnie

Nie Mój Panie. Żadnych pytań. Przepraszamy.
    Nasz Dziennik

Domyślnie

Nie Mój Panie. Żadnych pytań. Przepraszamy.
    A Ty jesteś michalbyk? Kłopoty ze wzrokiem?

26

Domyślnie

Jeszcze raz przepraszam. To się więcej nie powtórzy.
    Nasz Dziennik

Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

Domyślnie

Panowie... globalizacja .... Zapewne wszystkie marki mają fabryki w PRC . Liczy się konstrukcja i odpowiednie dobranie materiałów . Sporo kosiarek i podobnego sprzętu jest na targach .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tagi 2017.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	387290  
    Darek B

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zagorski-tomasz

Kod pocztowy
    08-452

Domyślnie

Nie obrażaj gościu, dobrze? Użytkuję kilka sprzętów Huski i to od prawie 20 lat. Teoretyk to może Ty. Miałem też sprzęty innych firm i ...na szczęście miałem. Jakieś pytania?

kiedyś np.Husqvarna miała niezłe pilarki a teraz??została tylko cena i nazwa, szkoda gadać ale tu żyjesz jeszcze 20 lat temu,wszyscy dawno ich przegonili ,miałeś przedstawić jakieś argumenty dlaczego Hqv ale widzę że nic z tego
    Ostatnio edytowane przez zagorski-tomasz ; 23-04-2017 o 07:45

Strona 77 z 77

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia