dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 85 z 85
Pokaż wyniki od 1.681 do 1.684 z 1684

Domyślnie

Alko mają regulację prędkości? W żadnym modelu na jednej ze stron nie znalazłem tej funkcji.
    I już mieszkamy !

Domyślnie

Cytat Napisał zagorski-tomasz Zobacz post
    Nie wiem kto ci powiedział że do Naca łatwo o części bo jest wręcz odwrotnie,tak samo jest z serwisem do tej marki która jest najbardziej marketowa,World ma znów najlepsze lawety ale silnik to produkt chiński,najlepiej było by Worlda na silniku B&S ale nie u tych z linku co sprzedają stige bo nie są oni dealerem World i w razię czego z serwisem będzie problem,Stigi bym nie proponował bo tu lepsze jest Al-KO Highline
    takie cos mogloby byc ? :
    http://grass.com.pl/produkt/Kosiarki...b-s-500-4w1/41
    podpinam sie do tego samego watku bo mam podobne "parametry" dzialki
    chce kupic kosiarke tak do 1200zl, w miare dobra zeby posluzyla pare lat i miala dostep do czresci zapasowych.
    Dom 187m2, parterowka. pompa Panasonic 9kW 3 faz "zwykla". silikaty 24cm+20cm styro grafit, strop welna 30cm, podloga 23 cm styro, wentylacja mechaniczna z reku Onyx550.
    zuzycie sezon 2015/2016 (pazdziernk-maj) - 4965 kWh (CO+CWU)

Domyślnie

Cytat Napisał compi Zobacz post
    Alko mają regulację prędkości? W żadnym modelu na jednej ze stron nie znalazłem tej funkcji.
    Nie ta liga kosiarek.

Moderator MODERATOR FORUM Avatar panfotograf

Domyślnie

Cytat Napisał jkowals1 Zobacz post
    Dwie pierwsze to ten sam silnik bs 675 górnozaworowy,...
    Pewnie z nac bedzie najlatwiej o serwis i czesci zamienne?
    Mam kosiarkę z silnikiem BS już z 6 lat. Nie jestem dla niej zbyt wyrozumiały, bo oprócz trawnika koszę nią kawałek łąki (wysoka trawa i chwaściory). Ostatnio zapomniałem o sprawdzaniu poziomu oleju i mało co nie zamordowałem silnika. Po wymianie resztek oleju na nowy - silnik znowu działa.

Jeśli chodzi o NAC to jest to marka "tania". Na tyle tania że jeśli używasz ich produktu trochę za często to nie dożywają końca gwarancji. Miałem rozdrabniacz do gałęzi (silnik szczotkowy, przeniesienie napędu paseczkiem gumowym) rozleciał się tuż po gwarancji. Kosa spalinową NAC - czytaj tutaj
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

Strona 85 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia