dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41

    Domyślnie

    My na zimę musimy zabezpieczyć dach (cieknie...) tak na szybko, zaprojektować dach i rozbudowę i na wiosnę, jak Bóg da, chcielibyśmy rozpocząć akcję
    Na razie odgruzowujemy działkę i dom, ścinamy chaszcze i tak dalej.
    Mąż z maczetą lata niczym w dżungli

    Potrzebuję wsparcia psychicznego
    The Cube Owner

  2. #42

    Domyślnie

    Tortilla, nie tylko psychicznego no chyba ze malz sam z ta maczeta po ogrodzie lata.
    Nic sie nie martw, uszy do gory ... wiekszosc jakos przezywa remonty to i Wy dacie rade

  3. #43

    Domyślnie

    nie, no Małża wspieram fizycznie również
    Jutro znowu idziemy szaleć.
    Jakoś będzie. Gdyby tylko ten franio nie szedł tak intensywnie w górę, bo mnie kredyt zabije

    pozdro
    The Cube Owner

  4. #44

    Domyślnie

    Kredytem nie zawracaj sobie glowy... jak jest, to jest i trzeba z tym zyc Energie zostaw sobie na dzialanie, na poczatku jest najwieksza i jest super... pozniej spada nieproporcjonalnie do zrobionych prac hihi tak ze teraz zebyscie zrobili jak najwiecej, bo pozniej bedziesz musiala dawac sobie kopniaki na rozped zeby pociagnac do konca.

  5. #45

    Domyślnie

    W sumie myśle, że dom kostka to nie tak źle. Przynajmniej podstawą jest kwadrat. My z mężem to may teraz jazde. Odziedziczyłam po rodzicach pietrowy dom o podstawie prostokąta z 1931roku. Coś ala taka kamienica. Wszystkie pomieszczenia, łącznie z piwnicą i strychem, mają po 3,2m wysokości. Dach jednospadowy, w sumie dom w szczycie liczy sobie 11m. Teraz chcemy to przerobić na jednorodzinny dom. Na dodatek do tylnej strony domu mamy przyklejony garaż sąsiada, na całej dłudości domu. Do wymiany są wszystkie instalacje (CO, wodno.-kana., elektryczna, bo mamy 4 liczniki) i trzeba podciągnąć gaz z ulicy. Oczywiscie dach tez do rozbiórki. Tyle z tym roboty, że słabo się robi. Najbardziej martwi mnie to jak przerobić klatkę schodową, tak aby była częścią domu W sumie to długa droga przed nami.

  6. #46

    Domyślnie

    Dorotka, powodzenia- na pewno coś da się z tym zrobić, a efekt będzie fajny.

    Pozdrawiam.
    The Cube Owner

  7. #47

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za słowa wsparcia Tortilla W zeszłym tygodniu pozałatwiałam sprawy z mediamy, już mam popodpisywane nowe umowy. Teraz musimy poszukać architekta, który zrobi nam inwentaryzacje budynku i dostosuje to co jest do tego co byśmy chcieli mieć. Musze rękawy zakasać i do roboty

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bartja

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    6

    Domyślnie w Rzepinie w lubuskiem

    jest bardzo ładnie przerobiona kosta . Dach dwuspadzisty z poddaszem, wyciągnięta (dobudowana, półokrągła ) klatka schodowa . Bardzo ładnie wygląda .

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Masimo

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Odświeżę trochę temat remontów starych domów kostek z lat 60 tych. Sam szukałem godzinami pomysłów i porad jak tego dokonać. Wszystkie artykuły jakie znalazłem pokazywały remonty, po których praktycznie zostawały tylko fundamenty a reszta była nowa. Mi chodziło żeby zmienić dom tylko samą elewacją przy okazji ocieplenia. Zamieszczę zdjęcia przed i po. Chciałem uzyskać efekt nowoczesnej bryły i zerwać z symetrią typową dla tych konstrukcji bez wyburzania ścian i zmiany okien. Może komuś się przyda przy własnym remoncie, bez dodatkowych kosztów.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stary_nowy.jpg
Wyświetleń:	246
Rozmiar:	80,2 KB
ID:	265134

  10. #50

    Domyślnie

    W temacie kostek to niedawno zachwyciło mnie jak został odremontowany jeden domek w okolicy. Z jednej strony w sumie tylko elewacja, dołożony taras, ale kostka jest teraz tak elegancka, że zwraca uwagę. Oprócz dodania niewielkiego tarasu dom został pomalowany na ciemny szary, taki grafitowy w sumie, a dookoła okien i drzwi dodano białe obwódki. Duży kontrast podkreśla geometryczność bryły, ale też w pewien sposób wydobywa jej urok. Nie podejrzewałam, że kostka może mi się aż tak spodobać.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony