dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 38
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 750
  1. #201

  2. #202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Madziu!
    Dzwoniłam do mojego M. i mówił,że nie pamięta.Ale jeśli zapytałam czy to Althea-powiedział "raczej nie" .
    Sorry ale wiesz jak jest ostatniego dnia w pacy przed urlopem .MILION spraw .A w domu nikogo nie ma.Nawet kot poszedł na łowy .Looknę wieczorem i jeśli będę GDZIEKOLWIEK miała dostęp do netu odpiszę Ci
    Dzięki słoneczko Ale ty kochana jesteś Ale wypoczywaj i nie myśl o mnie

    Cytat Napisał Kasia_1982 Zobacz post
    Dziewczyny,ze sie tak wtrace , moze prosciej bedzie wymienic sie tel, i wieczorowa pora przekazac smsem nazwe kibelka ?
    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Dziewczyny, a nie prościej telefonami się wymienić?

    Edit: Hi, hi, Kasia, w tym samym czasie pisałyśmy
    Cytat Napisał Kasia_1982 Zobacz post
    hehe
    hahaha, ano prościej Pewnie, że tak Też na to wpadłam, ale już nie zdążyłam wysłać PW do lady przed moim wyjściem z domu i przed jej wyjściem z pracy A teraz to już nie ma sensu
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    lady, kocia przesłodka Jeśli pozwolisz to wkleję również archiwalne zdjęcie mojego piesia (taką fotkę otrzymałam od pani, u której był kupowany 6 lat temu...i od pierwszego wejrzenia...love
    z pozdrowieniami "...walczący z ...kaczkami"




    Przez yokastę chyba przypomniało mi się, jak my wybieraliśmy i szukaliśmy psa

    Pozdrawiam
    LAZUR

    Beata

  4. #204
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Co do bluszczu na płot to trzeba się dobrze zastanowić,bo nie wszystkie ładnie wyglądają jak urosną.Moi rodzice mieli na płocie taki,który lubił obmarzać,później wiosną były takie brązowe liście,odnogi,które musieli obrywać - jeśli miał ładnie wyglądać.Sporo pracy przy tym było .... teraz są tujki posadzone i ładnie wyglądają cały rok,a przed nimi można posadzić jakieś ładne niebieskie kwiatki w formie rabaty-rzędu.(tak planuje).Ogólnie ładnie wiosną wyglądaja zimozielone krzaczki-tuje,bukszpany,bo nadają tło np kwaitom,które kwitną latem dopiero.To oczywiście moje prywatne zdanie,obserwacje na podstawie maminego ogrodu

  5. #205

    Domyślnie

    Lady lazienka bardzo zyskala po dodaniu dodatkow czyil maslo maslane! we wnetrzarskiej odlsonie

    Co do ogrodu to ja bym od Ciebie wziela ta łake z makami a tuje moge Ci zostawic Sasiedzi patrza na nasza 15 cm trawe z koniczyna i niestety nielicznymi makami z politowaniem....co noz polecajac jakies cudowne specyfiki na te CHWASTY! Musialabys widziec ich miny jak mowie ze tak ma byc. Trawy nie pozwalam mezowi kosic poki nie wychodzi do polowy lydki, planuje jeszcze na obrzezach dzialki mini wrzosowisko a z przodu domu posadzilam dzis wlasnymi recoma Lawendowo!

  6. #206
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar blekitna
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    585

    Domyślnie

    ja tez bardzo lubię wrzos, ale nie mam pomysłu gdzie go posadzić....

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    hej Lady gdzie się podziewasz?

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Lady pojechała na urlop...

  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Lady! Gdzie przepadłaś?? Jutro rozpoczęcie roku szkolnego, kobieto to już koniec wakacji, kupuj wyprawkę dla syna i wracaj do nas

  10. #210
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Hej kochana
    Rozumiem,że wakacje udane, skoro jeszcze Cię nie ma
    Odezwij sie jak tylko ochłoniesz po urlopie, bo się stęskniłam!!! ;P

  11. #211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar blekitna
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    585

    Domyślnie

    Lady gdzie się podziewasz??? tęsknimy

  12. #212
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witajcie dziewczynki :*.Już jestem

    MarJelko,Karolino,blekitna miło,że zauważyłyście moją nieobecność

    Kilka słów apropo mojego odwyku od FM.Dałam radę więc nie jestem uzależniona .

    Najpierw był urlop i byliśmy tu:






    Kto zgadnie gdzie byliśmy? .Dla ułatwienia dodam,że to wyspa grecka (teraz to już łatwo)

    Po powrocie trzeba było rzucić się w wir obowiązków-a więc szkoła,zajęcia dodatkowe Młodego,zakupy i pranie-pracowanie po urlopie.Poza tym działka zarosła-więc koszenie,pielenie,sadzenioe nowych jesiennych roślin (wrzosy posadziłam ).
    A do tego jeszcze praca
    Ponadto chodzę na kurs-2x w tygodniu plus szkolenie weekendowe-więc wolny czas jest u nas towarem deficytowym .
    Ale obiecuję nie zostawiać już Was na tak długo Co więcej--zrobię i wrzucę nowe zdjęcia domku

    Madziu! Apropo tronu-wybacz-ja blondynka jestem -faktycznie mogłam do Ciebie zadzwonić Usprawiedliwieniem niech będzie moje przedurlopowe pracowo-zakupowe zabieganie

    A teraz zmykam nadrabiać zaległości w Waszych wątkach
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 13-09-2011 o 10:55
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  13. #213
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar OlaiJacek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cześć witam, pierwsze co mi się kojarzy z wysepką to Korfu, i jeśli zgadłam to zazdroszczęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę, ewentualnie Skopelos, ale obstawiam tą pierwszą na wakacje jednak. Czekamy na zdjęcia domku. Pozdrawiam

  14. #214
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witaj Ola!
    WYGRAŁAŚ! Tak-to KORFU.Cudownie było


    Teraz muszę zastanowić się nad nagrodą
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post

    Ale obiecuję nie zostawiać już Was na tak długo Co więcej--zrobię i wrzucę nowe zdjęcia domku
    Widoczki piękne, nacieszyłam oko, wierzę że było cudownie
    A teraz proszę spełnić swoją obietnicę

  16. #216

    Domyślnie

    Bardzo fajny domek!!! a kocina przeslodka, my rowniez mamy kocine, chyba troche starsza bo z konca maja, ale rozrabiaka jest niezla!

    domek bardzo przytulny jest
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  17. #217
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    lady ale miałaś super wakacje
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  18. #218
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar OlaiJacek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    To myśl , w końcu daleko do siebie nie mamy.Pozdrawiam. Żartuję rzecz jasna. Dalej czekamy na zdjęcia!

  19. #219

    Domyślnie

    przywitam się, bo chyba dotąd bywałam po cichu: hellou
    jaką ty masz przecudowną kicię!!!!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  20. #220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    lady, a Ty co tak cichutko siedzisz? Tylko zieloną kropke widać
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

Strona 11 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony