dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 38
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 750
  1. #101
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz Lady.
    Farbe planowalam rowniez dobrac z mieszalnika.
    Tak mi sie podoba ta tapeta, ze chyba zaryzykujei poloze ja na calosci( tu mozna zobaczyc 1 sciane i moje wieczne watpliwosci http://forum.muratordom.pl/showthrea...myslicie/page3 )

    Tez sie dziwie, ze jeszcze nie poszly meble.Musze sie zmobilizowac i zrobic ladniejsze zdjecia, bo te co sa w ogloszeniu jakies rozmazane takie.
    Chcialam sobie je zostawic ale do sypialni mi nie pasuja, a do gabinetu to maz narzeka, ze monitora i drukarki nie ma gdzie postawic.

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    hazeleyes1982Cieszę się,że dzięki moim zdjęciom mogłaś upewnić się /wyleczyć z jakiegoś pomysłu

    Stól bez rozkładania ma wymiar 220x100,natomiast rozkłada się do chyba 3m.Bez rozkładania stały nawet 4 krzesła z jednej strony,ale jest trochę ciasno-więc na codzień tak jest wygodniej-szczególnie,że rodzinka mała
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  3. #103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Marjelko!
    A czemu denerwuje Cię kolor Twoich abażurów .Moim zdaniem są świetne
    Są w kolorze ecru, w ciągu dnia wygląda to jak cię mogę, chciałam żeby lampy w jadalni dawały ciepłe światło więc kupiłam ecru, ale mam wrażenie że zapalone wyglądają na żółte. Jak wiesz cała reszta na dole jest szara, czarna i biała i teraz marzę o tym żeby te abażury były białe, wysłałam już zapytanie ile by ewentualnie kosztował sam abażur
    Wczoraj dopiero zauważyłam na ich stronce że jest też jasne ecru,pewnie wtedy byłoby ok., a ja mam po prostu ecru i mi to się nie podoba.

    Bardzo Cię proszę poszukaj ten namiar na krzesła, a to w Lublinie kupowałaś?

  4. #104
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Marjelko!
    A może do tych abażurów wkręć po prostu taką białą,zimną żarówkę?Przecież od żarówki w dużym stopniu zależy kolor oświetlenia?Może tak będzie taniej

    Krzesła przyjechały do mnie "z Polski".Nawet nie pamiętam miasta
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  5. #105
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Baaaardzo dziękuję. Jutro będę w domku z jakąs miarką i spróbuję "wstawić" Twoj stół do mojej jadalni

  6. #106
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Marjelko!
    A może do tych abażurów wkręć po prostu taką białą,zimną żarówkę?Przecież od żarówki w dużym stopniu zależy kolor oświetlenia?Może tak będzie taniej

    Krzesła przyjechały do mnie "z Polski".Nawet nie pamiętam miasta
    Ale one mnie i w dzień wkurzają,jak się nie świecą, decyzję podejmę jak dowiem się ceny za jeden abażur, najlepiej by mi pasowało żeby mi je zamienili(nawet folii nie ściągnęłam, ale wątpię, choć o to też zapytałam) zobaczymy, znając mnie pewnie i tak wymienię na białe, ale zanim to zrobię wrzucę na dniach fotki sama ocenisz że nie pasują.

    Nie ważne skąd krzesła, szukaj namiaru, a pamiętasz ile kosztowały?

  7. #107
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Teraz prośba o radę
    Chcielibyśmy kupić regały na książki,ogólnie "dopracować" gabinet .Pokój jest trochę nieustawny,ponieważ wyszedł "gratis" wskutek przeprojektowania dachu.Ma on wymiary 6mx3m. i ma skosy jak widać.Traktowaliśmy go trochę po macoszemu lecz czas go zagospodarować.Przepraszam za bałagan,bo na zdjęciu widzę jeszcze jakieś nierozpakowane pudełka.Lecz nie należę do osób,które sprzątają tylko na potrzeby zdjęć
    Musimy dostosować się do tego co jest-zmiana mebli jak na razie nie wchodzi w grę
    Biurko wybrał mój M.-kupił je w Belbazaar,kanapę z czarnej skóry zamówił sobie dośc dawno temu,natomiast 2 pufy widoczne na zdjęciu dostał od producenta gratis .Na razie stoją na środku,bo nie mam pomysłu gdzie je postawić .W miejsce puf przydał by się stolik.Oprócz stolika planujemy zakup regalików na książki.Wiem,że najlepiej pasowałyby proste formy z drzewa egzotycznego (w stylu biurka) ale chwilowo nas na to nie stać,a książki muszą gdzieś stać Myślałam więc o ikei.Czy białe regaliki meble będą tu się komponować?Regały na książki miały by stać po dwóch stronach kanapy.Na razie nie będę sugerować serii-ciekawe czy pomyślicie o tym samym ?Nic wysokiego nie wchodzi w grę bo tu są skosy!!!Dla przykładu postawiłam mały biały prosty stolik w róg pokoju.Co o Tym myślicie?
    Lecimy z fotkami ze stanu aktualnego





















    Oprócz regałów na książki potrzebujemy zakupić stolik,dywan,oświetlenie górne i jakieś dodatki tworzące klimat.Jak widać brak listew przypodłogowych-będą wysokie białe.
    Mój M. zakupił już proste kinkiety gipsowe,będa zamontowane po dwóch stronach okna okrągłego.Oto one:


    Pomóżcie nam ujarzmić ten pokój.Wszelkie wizualizacje mile widziane
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 25-07-2011 o 12:24
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  8. #108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Lady zabijesz mnie, bo mi do tej fototapety widzą się białe meble, tzn. regały na książki i biurko, kanapa i pufo stoliczki bym zostawiła.

  9. #109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    A jak już się uporasz z zabiciem MarJelki, to zabij mnie - nie widzi mi się ta tapeta w gabinecie, a już na pewno nie męskim

    Biurko dałabym na ścianę z tapetą, tapetę bym wymieniła/zamalowała, regały niskie dałabym na ścianę kolankową, obok kanapy i na ścianie z lewej od drzwi. Nie kupowałabym też (chyba) gotowych regałów, ale zrobiła półki w ciemnym kolorze.

  10. #110
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Dziewczyny!
    Tak myślałam,że tym gabinetem strzelę sobie samobója .To trudno-jest co jest-powiedzcie czy da się z tego coś wykrzesić-a może stawiać tu białych regalików tylko takie:


    Duet ta tapeta+ciemne meble wygląda fajnie np. tu:


    Joliska!
    No proszę Cię nie kokietuj-Ty laik .Bardzo cenię Twój gust i rady.
    A fototapetę M. wybrał sobie sam i taka na razie (przynajmniej) będzie.

    Myślicie ,że ten pokój kompletnie do d...py?
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  11. #111
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Lady, co Ty/Wy na to?


  12. #112
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Joliska!
    Sugerujesz przemalować skosy?.Muszę Ci powiedzieć,że fajnie to wygląda.I lampa-bankierka ciekawie się komponuje.Tylko jakie półki na książki wtedy?A co z dywanem,oświetleniem?
    Dziękuję Ci bardzo za tą wizualizację
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  13. #113
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Lady,
    trzymałabym się ciemnych kolorów - byłby jeden pokój w takim ciężkim, męskim, angielskim stylu (z przymrużeniem oka za sprawą tapety) Czy dywan jest tam potrzebny? Czy można by zrezygnować z górnego oświetlenia na rzecz kinkietów i lampy biurkowej? Półki takie ciemne, jak te, które pokazałaś... Poszukam inspiracji

  14. #114

    Domyślnie

    Pokój jest bardzo ładny - duży, ustawny, piękne meble, podłoga, kolor ścian.
    Wyrzuciłabym tapetę (niestety) i poduszki w kwiaty, zdjęłabym firanki i roletę, by pokazać to piękne okno.
    By wzmocnić klimat kolonialny, "męski" styl, dorzuciłabym ze 2 lampy niklowane - podłogową i biurkową oraz niklowany zegar.


  15. #115
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    joliska!
    Pytasz czy można zrezygnować z górnego oswietlenia? Chyba tak-choć boję się,że byłoby trochę ciemno.Myślisz,że proste półki jak te z ikei byłyby ok?
    Bardzo proszę więc o inspiracje

    Anju
    Bardzo blisko mamy sąsiednią zabudowę i niestety na oknach szmatki MUSZĄ być .Może ewentualnie inne ale być muszą .

    Po przemalowaniu rolety jakie by tu pasowały?
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 25-07-2011 o 14:22
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  16. #116

    Domyślnie

    Lady,
    biurko jest tak piękne, że "szkoda" niszczyć ten efekt regałami ze sklejki, niestety....
    wiem, że meble kolonialne są drogie, ale może warto poczekać parę miesięcy i pomalutku urządzić pokój?

    Książki mogą choć w pudłach grzecznie poczekać.
    A do kanapy widzę niziutki stolik kawowy w stylu biurka.

  17. #117
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Proste drewniane regały lub półki - co Wam taniej wyjdzie
    Do kanapy jeden stolik kawowy lub dwa stoliczki po bokach.

    Inspiracji sensownych - brak

  18. #118
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    stolik więc prosty,minimalistyczny w tym stylu?
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  19. #119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie



    A jest cień szansy, że uda się wprowadzić inne elementy z Belbazaar lub czegoś analogicznego?

    lub


  20. #120
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Lady i ja witam się u ciebie

    Pięknie i przytulnie u ciebie. Bardzo mi się podoba Kuchnia jest piękna, tapeta i białe błyszczące fronty dają wspaniały efekt. No i ta spójność kolorystyczna w całym domu.
    BRAWO!!!!

    Jeśli mogę się wtrącić co do gabinetu Miałam tę samą myśl co joliska. Jeśli tapeta musi juz zostać to ściany bym przemalowała (bez skosów oczywiście). Myślę, że u ciebie pasuje zieleń(nie zbyt intensywna) lub popiel, albo błękitno-szary. Przy tych kolorach pięknie się prezentuje głębia egzotycznego drewna i mebli kolonialnych( które uwielbiam!) Zauważ, że na twoim zdjęciu z fototapetą ściany są zielone
    Chodzi mi o taki efekt kolorystyczny:







    Ania ma rację, że do tych pięknych mebli zwykła płyta niestety już nie pasuje
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 25-07-2011 o 14:52

Strona 6 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony