dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 38
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 750
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Joliska!
    Szansa jest Będę kreślić totka lub jeśc suchy chleb .
    Poważnie to od dawna bardzo podobają mi się te proste kubiki z belbazaar ale 2300 za 4 półeczki to trochę dużo.No trudno będziemy zaciskać pasa i zbierać
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  2. #122
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    aga domatorka!
    Witam Ci serdecznie i bardzo cieplutko!
    Dziękuję bardzo za inspiracje kolorystyczne-macie rację dziewczyny.Wiem,że proste ściany (bez skosów do przemalowania.Tylko teraz jaki odcień?
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  3. #123
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zbieraj, bo warto Nie wytrzymasz z płytą... Możesz zerkać do outletu Belbazaar i do Vinotti (często można upolować fajny mebel za niewielkie pieniądze) albo na wyprzedaże ekspozycji w Innych Meblach.

    U mnie na wsi kapusty i kukurydzy pod dostatkiem - przyjedź na szaber, będzie odmiana dla suchego chleba

    Odcień zieleni dobrałabym do średniej lub ciemnej zieleni na fototapecie.

  4. #124

    Domyślnie

    Lady,
    inspiracje Joliski i Agi są boskie!!!!
    Przemaluj ściany na stonowaną szarość, dorzuć białe lekkie zasłony, np. Jupiter z Dekorii, i pomalutku zbieraj na meble kolonialne.
    Wg mnie szkoda wyrzucić nawet 200-300-500 zł na regał ze sklejki, bo go znienawidzisz i nie będzie pasował- nie do tego pokoju, nie do tego biurka!!!

  5. #125

    Domyślnie

    no ładne ,ale faktycznie troszkę drogawo
    zaczęło się

  6. #126
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pokusiłam się o zrobienie wizualek. Nie jest to może majstersztik, ale pokażę ci o co mi chodziło.







    Zieleń zdecydowanie najmniej korzystnie moim zdaniem wygląda, choć trudno mi było znaleźć jakiś sensowniejszy odcień. Za to jasny szary pięknie. Za ciemny kolor, mógłby ten pokój ze skosami przytłoczyć.

  7. #127

  8. #128
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nieźle byłoby gdyby 1. ludzie czytali wcześniejsze posty na ten sam temat, 2. czytali je zrozumieniem...

  9. #129
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar blekitna
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    585

    Domyślnie

    no tojest dylemat....
    jesli chodzi o kolor to szary mi się bardziej podoba, jeśli chodzi o meble to wolałabym te w kolorze biurka, białe dla mnie wogóle odpadaja bo wydają się takie "niemęskie"... albo w kolorze ścian, żeby "wtapiały" sie w tło (np. szare)

  10. #130
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Aguś, no nie o taką zieleń chyba chodziło, ja też pomyślałam o zielonym, ale szlachetnym kolorze. Szary też fajnie wygląda.
    Jak już pisałam, trudno mi było znaleść jakiś sensowny odcień. Ale zawsze możesz zrobić lepszy

    A co do zieleni, to moim zdaniem czarna kanapa na zielonej ścianie (w przeciwieństwie do biurka), raczej średnio się będzie prezentować.
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 26-07-2011 o 07:58

  11. #131
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Hej Lady w gabinecie dużo bym nie zmieniała, ścian już bym nie malowała, ze względu że jedna cała ściana to tapeta i wizualnie pokój mógłby wydawać sie jeszcze mniejszy. Biurko jest bardzo fajne i je bym zostawiła, na biurku dałabym jakąś fajną lampę. Zmieniłabym poduszki, to oczywiście zależy od dodatków jakie dodasz, może jakiś dywanik?
    A na książki itp może coś takiego



    Nie wiem jak wygląda ściana z drzwiami ile tam masz miejsca?

  12. #132
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Aga, na pewno, tylko ja bym pomalowała jedynie ściankę koło tapety i pod oknem, nieważne (bo w innym wypadku cały pokój w kolorze + tapeta optycznie go pomniejszy). Nie umiem robić wizualek ale przerobiłam Twoją w paincie dodając kolory z palety zieleni:
    Aj tam w panice świetnie ci wyszło Joliska zrobiła wcześniej podobny kolorek. Tylko ja bym się obawiała takiej ciemnej barwy pod skosem :/ Też stawiam na szarość.
    Ladynie ma, chyba się przestraszy ileśmy tu przez ten czas naskrobały i co jej pokojem zrobiliśmy

  13. #133
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Lady tez mi sie wydaje, ze propozycja yokasty aby pomalowac na ciemniejszy kolor sciany jest dobry.Kolor ciemnozielony "uspokoi" troszke fototapete, dodatki typu poduszki,l ampy dalabym w jednolitym, delikatnym,jasnym kolorze.

  14. #134
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witam Was serdecznie !
    aga-domatorka,classic,kacha.crac,yokasta,blekitna,maro mili,olcia79
    Bardzo Wam wszystkim dziękuję za zainteresowanie i rady,a przede wszystkim za wizualki .
    Faktycznie z tematem gabinetu musimy się "przespać",co tej pory był on magazynem na mebleChciałabym go udomowić,ale widzę,że niezła kaszana tu jest i to niełatwe .
    Doradżcie mi jak byście ewentualnie go widziały gdyby w pokoju została tylko czarna kanapa ( i ta nieszczęsna tapeta )?Jest szansa,że znajdę gdzie indziej miejsce na biurko.Więc meble mogły być z kompletniej innej bajki.Wtedy nie musielibyśmy iść z kosztowne-kolonialne regały na meble.Wiem,że jeśli byśmy mieli kupować kolonialne meble-to tylko w dobrym sklepie,aby móc je zareklamować.Niestety meble te często pękają,więc nie chciałabym ich kupować od kogoś przypadkowego.
    Co myślicie więc o meblach ze sklepu na I? np.seria

    lub seria;

    lub nowocześnie-kompletnie inny styl:

    a może:


    to tylko przykłady biurek Oczywiście mogą być w innych kolorach.Ze względów praktycznych wolałabym białe niż czarne meble (wycieranie kurzy nie jest moją pasją )

    Dodam,że z gabinetu będzie tylko korzystał mój M.Ja i Młody również. Więc ma być trochę uniwersalnie.Wtedy na jaki kolor malować ściany?Szarości?
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 27-07-2011 o 14:08
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  15. #135
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Uwielbiam szarości, ale nie widzę ich do tej tapety Raczej jakieś łamane zielenią biel lub beż.

    Postaram się coś zmontować...

    Wracam...


  16. #136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    joliska, jak dla mnie bomba, jest biały dla lady, jest czarny dla męża, kolor dla syna, na rodzinny gabinet idealna kolorystyka
    A tak poważnie Lady od samego początku myślałam właśnie o takiej kolorystyce do tej tapety

    edit.
    Kurcze naprawdę fajnie!!!
    Ostatnio edytowane przez MarJel ; 27-07-2011 o 15:43

  17. #137
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    joliska, zdolniacha z Ciebie
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  18. #138
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Gdyby mi jeszcze moja praca szła tak jak montowanie obrazków na forum...

    I wersja sztywniejsza:


  19. #139
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Joliska jestes wielka!!!
    Bez biurka, rzeczywiscie robi się inne pole manewru
    Świetnie! Obie wersje mi się podobają. Dla siebie wybrałabym pierwszą

  20. #140
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    jolinka, skąd tą kanapę wzięłaś? Bo ona jakaś taka fajna jest
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

Strona 7 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony