dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 107 z 107
Pokaż wyniki od 2.121 do 2.137 z 2137
  1. #2121
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Dziś mijają dwa lata, odkąd się wprowadziliśmy do naszego domu.. Kiedy to minęło. .

    Moze wieczorem uda się coś więcej..
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  2. #2122
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Skad ja to znam...

    I nie napisała...

  3. #2123
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutinowa żona Zobacz post
    Dziś mijają dwa lata, odkąd się wprowadziliśmy do naszego domu.. Kiedy to minęło. .

    Moze wieczorem uda się coś więcej..
    Nie udało się Zatem cierpliwie poczekamy
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  4. #2124
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Cierpliwość- dobra cecha

    Ja nie napisałam, który to wieczór będzie

    Słyszałam, ze po 30tce czas przyśpiesza, ale dlaczego nikt mi nie powiedział, że az tak bardzo?????
    Odkąd pierworodny zaczął śmigać do szkoły, to już totalna masakra. No nic, byle do wakacji

    Jak juz powyżej napisałam, stuknęło nam dwa lata. Czyli wszystkie gwarancje sie pokończyły, wiec zacznie się sypać A tfu!!!

    Po dwóch latach możemy chyba powiedzieć, ze mieszka się nam dobrze. Najpierw ja miałam okres, ze mnie wszystko wkurzało, zwłaszcza okolica. Potem mi przeszło, zaczęło przeszkadzać Rutinowi Teraz chyba obydwoje sie przyzwyczailismy. Czasem jedynie smród z kilku kominów wytrąca nas z równowagi. No ale idealnie być nie może
    Co do samego domu większych zastrzeżeń nie mam. Naprawdę bardzo niewiele bym zmieniła (Rutin więcej ).Najwięcej zastrzeżeń mam do elektryki Jest kilka rzeczy, które mnie drażnią. Ale nie na tyle,zebym się miała przez to chlastać

    Z ciekawostek.
    Wiata stoi! Jest świetna! Rutin z moim tatą i bratem stworzyli arcydzieło Nawet udało mi się parę razy schowac pod nią auto. Po czym Rutin mi rozkopał ziemię pod kostkę i już parkować tam nie mogę
    Kostka to temat trochę drażliwy Rutin uparł się zaoszczędzić 500 zł i troche pokopać przed domem, żeby brukarze mieli mniej roboty. Tydzień temu skonczył i mieli wchodzić brukarze. Nie weszli, bo kostki brak. Nie ma na składzie i czekamy. Mam nadzieję, ze sie doczekamy przed zimą
    Rutino posadził kilka drzewek owocowych. Teraz trzymać kciuki,zeby nie padły

    Z rzeczy babskich, to mam w końcu szkło w kuchni
    Ostatnio edytowane przez rutinowa żona ; 02-11-2014 o 10:28
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  5. #2125
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Większość przemyśleń u nas podobnych i mamy zdaje się dzieci w podobnym wieku, a i nasz wiek (jak sądzę) zbliżony
    Okolica mnie nie wkurza, wkurzają za to niewykończone rzeczy w domu, bo nasi mężowie niestety się od siebie różnią

    Pozdrawiam gorąco!

  6. #2126
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Aniu
    Mój mąż szaleje na dworze. W domu jest parę rzeczy, o których słyszałam "zrobię to w najbliższym czasie" i dwa lata minęły. Chyba to jeszcze nie ten czas

    Wiata









    Nasze podwórko aktualnie wygląda tak..



    Straszy strasznie..W ogóle z tym brukiem mamy wesoło. Najpierw był problem z kostką. To jej nie było na stanie, to zwolnił się kierowca i nie miał kto jej przywieźć W końcu Rutin zamówił ja gdzies indziej.
    Dziś ma przyjechać pan brukarz. Jako,ze mam wolne to mogę obserować postępy. A raczej ich brak. Pan przyjechał po 9, coś tam przywiozł po czym pojechał. I tyle go widzieli...
    Bruk będzie taki (abo i nie będzie... )
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  7. #2127
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Pan brukarz zajechał w srodę i pracuje aż miło! Mnóstwo roboty już za nim
    Nie mogę doczekać się efektu końcowego
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  8. #2128
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Będzie pięknie! Wiata świetna Jestem pod wrażeniem talentu i pracowitości Twojego Męża (i Jego Pomocników ).

  9. #2129
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    O są fotki wiaty niemożliwe

    Rutino szacun wielki. Szczena mi opadła do gruntu. Kapitalnie wyszło.
    Co do brukarstwa to u nas nikt nie chciał brukować wiec sam się wziąłem za brukarstwo. Ciężki kawałek chleba ale daję radę mam już końcówkę. Pozdrawiam
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  10. #2130
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutinowa żona
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    1.040

    Domyślnie

    Aniu, dzięki Sama nie poznaję własnego męża

    Rewo... Człowieku małej wiary....

    Dzisiaj koniec brukowania Zdjęcia będą jak ładnie pozamiatam Jak uda mi się przez weekend coś cyknąć to wrzucę. Jeśli nie to za tydzień. Od poniedziałku do piatku nie ma szans. Wyjeżdzam do pracy to ciemno jak wracam, to delikatnie mówiąc jest szarawo..
    Parterówka L&M

    19 sierpień 2011- 27 październik 2012

  11. #2131
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rewo66
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    2.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Wszystkiego dobrego w nowym roku dla rutinowej rodzinki.

    No i gdzie te fotki kostki ? Są jeszcze sobota i niedziela w tygodniu Nie żebym wypominał gdziezbym śmiał
    Dziennik budowy i komentarze
    Start 17.10.2011r.
    Parterówka 150m2(w tym garaż15m2) Ściany cer.25cm+styro20cm(0,32),poddasze nieużytkowe, Strop drewn ociepl wełną w warstwach 38cm (0,39) i 15cm(0,35), podłoga styro 9cm(0,32),100% podłogówka, okna 3-szyb VEKA 6-kom 0,8 całego okna, drzwi zewn Weissner 8,8cm grubości, WM Zehnder ComfoAir 350 Lux, PC P-W Nibe ze zbiorn. cwu 270L, Kominek Blanka 8kW. OZC 31,1kWh/m2rok. POŚ dren.
    Mieszkamy od 22.03.2014r. ale to nie koniec

  12. #2132
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    dzięki rewo, wam też życzymy czego tam potrzebujecie
    nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie.
    Na razie śniegiem przykryta
    tam mnie wkurzali ludzie, którzy nagle opuszczali swoje dzienniki.. taka widac natura.
    Z wieści domowych to wkrótce trzeba węgla dokupić. Z uwagi na upierdliwość związaną z jego przemieszczaniem (taczką 20metrów, potem upakowanie go w kotłowni) nie zamawiam na raz więcej niż dwie tony. Trzeci sezon jest w trakcie. Schodzi dwa razy mniej paliwa niż w sezonie pierwszym.
    Wychodzi na to, że CWU+CO na cały rok wymaga 4 ton węgla. kocioł od forumowicza minertu (polecam!) łyka groszek średni po 630zł z transportem, co oznacza że ciepło kosztuje 2520zł. myślę że to bardzo dobry wynik jak na 160m2 i 23,2st C.
    Wiadomo, węgiel jest upierdliwy, zwłaszcza że nie miałem z nim wczesniej przyjemności. Ale nie narzekam.
    Dom w ogóle jest super.

  13. #2133

    Domyślnie

    Witam.

    Bardzo podobają mi się wasze kanapy. Czy pamiętacie może jaka firma i ile kosztowały? Jak się użytkują?

  14. #2134
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    witaj.
    kanapy są wygodne i pochodzą ze sklepu Alexander pod Rybnikiem. Niestety po dwóch latach poducha jednego oparcia straciła w narożniku kształt, jakby ktoś z niej wyjął kilka garści wypełnienia.
    Reszta wygląda ok, może to wypadek przy pracy.
    Zresztą lekko nie mają, walczą na nich i skaczą nieustannie dwaj młodzi chłopcy.
    I zawsze można je doczyscić.

  15. #2135

    Domyślnie

    Dziękuję i pozdrawiam

  16. #2136

    Domyślnie

    i co macie ten bruk śląski? bo się zastanawiamy nad nim

  17. #2137

    Domyślnie

    Ciekawa historia
    Tu była reklama....

Strona 107 z 107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony