dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 107
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2137
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Pierwszy raz cieszę się z ulewy Dzięki niej panowie zrobili sobie przerwę i nie wiercą,ani młotem nie tłuką. Ledwo przestali,to dzieci zasnęły.

    Mąż twierdzi,ze bzdury piszę. No ale co mam pisać jak jeszcze budowlańcy nie weszli.. Toż nie będę się rozpływać nad pięknem bloczka fundamentowego z firmy x czy y

    Wczoraj zrobiłam sobie spis sprzetów AGD, które mi się podobają. Przede wszystkim chciałam zobaczyc, jakich kosztów mam się spodziewać. Wyszło całkiem nieźle. Pomagałam sobie komentarzami na ceneo Wniosek z poszukiwań: nie muszę wydawać 3 tys. na sprzęt, który spelniałby moje warunki

    poza tym spodobal mi się tez zlewozmywak http://www.ceneo.pl/;0152031696-10.htm tyle,ze chciałabym jasny.

    no i ku pamięci : http://www.bizzarto.com/#/kolekcje/calvados oraz śliczy narożnik http://allegro.pl/naroznik-maja-i1715888214.html

    Madzia, no moje budowanie to też raczej będzie polegało na pilnowaniu dzieci. Przynajmniej jesli chodzi o początkowy etap. Z początkiem października wracam do pracy i wtedy to juz w ogóle będzie wesoło.
    Ostatnio edytowane przez rutino78 ; 27-07-2011 o 14:52

  2. #22

    Domyślnie

    Fajnie ze pojawił się ktoś nowy, kto podobnie jak my zaczyna i zmaga się z budową domku
    Będę wiernym czytelnikiem a raczej czytelniczką

    Cytat Napisał rutino78 Zobacz post
    ..lekturze FM poprosimy o wycenę chyba również Jezierskiego oraz Avante. Mamy 14 okien plus jeszcze drzwi tarasowe (rozwieralne, nie chcę przesuwnych).
    Jezeli chodzi o okna ... to obecnie tez szukamy "najlepszej" oferty. Dalismy wycene do kilku firm: Konsek, AP Żory, Oknoplast i jak narazie najlepsza dostalismy od GBI z Rybnika (jedyna firma ktora normalnie policzyla nam za okna w kol. grafit a nie jak kol. niestandar. ) Cena za okna,parapety, drzwi tarasowe, rolety podtynkowe i brama to tyle co w AP chcieli za same okna i drzwi!

    [/QUOTE] Chcę orzech. To problemem nie jest. Natomiast jest nim to,czy brać dwustronny orzech czy jednostronny. ......Pocieszam się tym,ze na pewno wiem,że dach będzie grafitowy, elewacja biała, bądź do bieli bardzo zbliżona [/QUOTE]

    My nastawilismy się na okna z zwe. grafit/ szary a od srodka białe, gdyz podobnie jak Ty obawiałam się ze w domu bedzie zbyt ciemno wiec pozostalismy przy uniwersalnym kol.czyli białym

    [/QUOTE]...szarych drzwi nie chcę (białych zresztą też).).[/QUOTE]
    hehe i tu wlasnie pojawia się najwiekszy problem :/podobnie jest u nas.... jak dobrac drzwi do grafitowych okien i grafitowego dachu przy jasnej elewacji??? oczywiscie biale odpadają!

    PS: a domek bardzo ładny

    czytam dalej...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutino78 Zobacz post
    Jeszcze jedno slowo dotyczące wizji wnętrz.
    Przeglądając forum doszłam do wniosku,ze moja ulubioną figurą geometryczną jest prostokąt I tego mniej więcej chcę się trzymać. |Jak najmniej zaokrągleń.
    Na stylach się nie znam, ale chcę zeby było prosto i ciepło. Nie chcę totalnej nowoczesności z betonem i metalem. Nie chcę tez rustykalnych wnętrz, ani glamour. za to duzo drewna.
    kolory to na pewno brązy, beże, krem, biel, moze szary. no i turkus oczywiscie


    a teraz opis rzutu. patrząc na górę od lewej
    Juz teraz zapowiada się bardzooo ciekawie muszę przyznać, ze mamy podobne upodobania i wizje co do domu i wnetrza
    aj chyba pokuszę sie na zal. swojego dziennika

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Hej! Tez budowalismy parterowke, a dzialke mamy 27 m/106 m czyli dluga kiszka.
    Co do okiem to bierz w srodku rowniez kolor, ja mam kolor w salonie i kuchni, a 3 sypialnie zrobilam biale od srodka i do dzisiaj zaluje, kazdy paproch widac i musze cifem szorowac czarne smugi. Parapety nie musza byc w kolorze okien, ja mam jasne do drewnianego koloru okien. Okna sa zloty dab, parapety bezowe, a drzwi wew. orzechowe, zreszta zobacz sobie w dzienniku.
    Co do parterowki to gdybysmy budowali sie ponownie to tylko i wylacznie parterowka! Zycze powodzenia!

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Sto lat nie pisałam, ale bylismy na wakacjach. Wprawdzie z laptopem w torbie, ale tylko po to by dalej negocjowac z hurtowniami
    Na dzień dzisiejszy:
    - hurtownia wybrana (mam nadzieję,ze spiszą się na szóstkę!)
    - więźba zamówiona i zaliczkowana
    - stal zamówiona i zaliczkowana
    - ścięte drzewa pocięte i zabrane
    -słupy już zrobione jak trzeba i jest juz licznik
    i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy, o których aktualnie nie pamiętam

    Dziś ma przyjechać drewno na szalunki i wytyczenie fundamentów. Jako ze nasze fundamenty to nie ładny kwadracik, to wykonawca chce,żeby wytyczyć je za pomocą ław a nie palikowania. W sobotę geodeta spotyka się z wykonawcą i to robią. To już jutrooo!!!
    Dziś montują licznik prądu i prąd gotowy
    Wodę na razie musimy pozyczyć od sąsiadki. Tylko trzeba przywieźć baniak na wodę.
    A w wtorek wjezdza kopara Chyba wezmę dzieciaki i pojedziemy popatrzeć Trzymam tylko kciuki,zeby pogoda dopisała.

    A ze spraw bardziej "babskich".
    wkleiłam ostatnio zlewozmywak, który mi się podoba. ale napisałam,ze chce jasny pijana byłam nie chcę zadnego jasnego tylko własnie ten antracyt. problem w tym, ze nie wiem czy taki ciemny będzie pasował..
    Zrobiłam sobie projekt kuchni. Wrzuciłam go do wątku kuchniowego i różnych zmianach wyszło coś takiego




    Ja jestem zadowolona,choć oczywiscie można jeszcze zmieniać i zmieniać. Muszę tylko pamiętać,zeby przekazać murarzowi zeby drzwi w kuchni poprzesuwał.
    Kolorystyka do rozwazenia, aczkolwiek fronty bym chciała orzechowe do okien i drzwi wewnętrznych. Górne poziome szafki chyba będą białe, tylko nie wiem czy połysk czy mat. Moze mat,bo blat też bym chciała biały albo biały w ciapki. Biały blat jest praktyczny? Ściany moze jakiś jasnoszary a podłoga trochę ciemniejszy szary. Mąż trochę boi się tego szarego. Nie chce,zeby podłoga wyglądała jak w więzieniu (skąd on wie jak wygląda w więzieniu?) Nie wiem jeszcze co na scianę nad płytą. No i wracając do zlewu to czy antarcyt bedzie pasował czy nie? Czy jednak jakiś jasnoszary albo po prostu stalowy?
    Aa, jest jeszcze jeden problem do przemyslenia. I to własnie juz na etapie murów. Mianowicie okno w kuchni. okna mamy na wysokosci 85 cm. To znaczy ze blat (który będzie pewnie rownież i parapetem) będzie też na wysokosci 85 cm? Czy to jest po prostu wymiar dziury w murze a dochodzi załozmy 3 cm blatu, pianka i np robi sie z tego wysokość 90? bo ja juz zgłupiałam z tym

    Magpie, Netmar, cieszę się,ze zajrzałyscie do mnie

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Jeszcze się do porzadku nie zaczęło, a juz problemy. Deski na wytyczenie fundamentów i szalunki pierwotnie miały byc wczoraj. Wczoraj rano zadzwoniła pani z tartaku,ze jednak desek nie przywiozą,bo dzien wczesniej probowała sie do męża dodzwonic z pytaniem czy mamy działkę ogrodzoną i czy bedą mogli bez problemu deski rozładować. Mąż niby nie odbierał. G... prawda, nikt nie dzwonił. Ale jako ze deski miały byc następnego dnia, czyli dzis,to nikt się nie awanturował. |A dzis baba dzwoni ze jeszcze nie gotowe (super,ze wczoraj były a dzis nie). I zaczęła sie upierać,ze palikowanie wystarczy i ze moze pogadać z naszym wykonawcą,bo z racji częstej wspólpracy się znają. Mąż stwierdził,ze jak się dogada to ok. Po chwili zadzwoniła zapytać czy jutro koło 7 będzie ktoś na działce,bo przywiozą wszystkie dechy Znaczy nasz budowniczy ją opierdzielił i się na zadne palikowanie nie zgodził

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    wczoraj deski w tartaku po jednodniowej nieobecnosci znów się pojawiły Są już na naszej działce


    Geodeta z wykonawcą jakoś wybitnie nie mieli ochoty się zobaczyć, więc najpierw jeden zadzwonił,ze nie moze przyjechać, potem okazało sie ze drugi był dzien wczesniej i juz coś tam robil itd Ale w koncowy efekt dzialań jest zadowalający, więc mogą się dalej nie lubić

    A tu dowód,że mamy już piękną skrzyneczkę


    Zeby jednak nie był to dzien w pełni udany to wyszedł jeden problem i jeden dylemat. Ale o tym poźniej,bo teraz jadę zobaczyć swoją działkę. Budowę?

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Dziś miał być TEN DZIEŃ. No i jest, ale częściowo. Koparka pracuje od 7, ale nie kopie tej dziury, na której tak nam zalezy Wczoraj wieczorem i w nocy bardzo padało i ziemia jest zbyt mokra. Za to koparkowy zabral się za wjazd. trzeba tam jakimś kamieniem wysypać,bo za chwilę nie dałoby się tam wjechać. A ekipa naszego wykonawcy, pana Romka, zabrała się za zbijanie desek na szalunki. Super,ze ekipa, zamiast czekać w domu na lepsze warunki pogodowe, zabrała się do roboty

    ostatnio pisałam że jest jeden problem i jeden dylemat.
    Zacznę od problemu. otóż, jak powszechnie wiadomo, na działce mielismy piękny słup NN, akurat tam gdzie miał stanąć dom. W zwiazku z tym pojawiły się dwa słupy na granicy działki a kabel jest pod ziemią. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to,ze pan projektujący przeniesienie słupa coś mało patrzył w projekt. Przy wytyczaniu bydynku wyszło, ze jeden słup jest na widoku z pokoju, który w przyszłosci będzie dla teściowej. Na poczatku myśleliśmy, ze będzie wręcz na wysokosci okna. W niedzielę pojechalismy i pomierzylismy trochę. Całe szczęście okazało się,ze słup będzie troszkę z boku, ale mąż twierdzi,ze trzeba okno choć o pół metra przesunąć. Zobaczymy co na to powie kierbud i projektant domu.

    Teraz dylemat. Tym dylematem jest to oto drzewo

    jest to stara grusza, juz ponoc dzika. zostawilismy ją, bo troszkę oddziela nas od sąsiadów, a poza tym stoi od strony tarasu i pewnie dawałaby nam trochę cienia. Ale część rodziny jest za jej scięciem. Argumenty przeciw drzewu: owoców z tego juz dobrych nie będzie, pełno lisci do zgrabienia, owoce będą gnić i na działce będzie śmierdzieć. Padło jeszcze hasło,ze drzewo jest brzydkie
    no i nie wiem czy go ścinać,bo to tylko będzie kłopot, czy jednak zostawić.. na ogrodnictwie się nie znam i ciężko mi podjąć takie decyzje.
    Ostatnio edytowane przez rutino78 ; 17-08-2011 o 06:43

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Wiadomości z frontu takie, że koparka wchodzi w czwartek,bo na działce musi trochę wyschnąć. Szkoda ze nie jutro, ale i tak nie ma źle
    Poza tym na działce/ budowie (jak mam to nazywać jeszcze??) spotkała się dziś trójca święta, tj. wykonawca, kierowniki budowy oraz mój mąż Obgadali parę spraw. Między innymi postanowili,ze bedą kopać trochę plycej niz jest w projekcie. Ufamy kierownikowi budowy, tym bardziej,ze polecił nam go nasz architekt. Oprócz tego powiedział,ze mamy się nie przejmować przesunięciem okna,bo to zaden problem.
    Mąż twierdzi,ze pomiędzy nim a kierownikiem budowy jest chemia Nie wiem czy mam się zacząć bać o swoje miejsce w stadzie?
    Ostatnio edytowane przez rutino78 ; 17-08-2011 o 06:44

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Dobrze jak jest porozumienie na linii Inwestor - Kierownik budowy Lepiej mieć Kierownika po swojej stronie i w razie "w" postawić Wykonawce do pionu niż niepotrzebnie kłócić się z Kierownikiem i błagać potem o każdy wpis do Dziennika...Będzie dobrze
    A o swoje miejsce w stadzie się nie bój - w końcu to z tobą mąż będzie potem mieszkał w domku, więc lepiej niech ciebie też słucha
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Madzia, jak mi będzie dalej wciskał najtansze rzeczy jako najlepsze to se tam będzie mieszkał, ale z mamusią Mu się marzy całe wyposażenie z odzysku Jesli chodzi o samą budowę to se wymysla rózne bajery, bo to "niezbędne" a jak wspominam o wykończeniówce to słyszę "a moze kupmy se takie zwykłe drzwi, najtansze z marketu teraz i potem jak sie wprowadzimy to se wymienimy". Jasne, tyle ze znamy się ponad 9 lat i jestem pewna,ze to "wymienimy" nigdy nie nastapi. 5 lat sie prosiłam,zeby mi listwy przypodłogowe w sypialni zrobił. A to własnie była rzecz, którą "zrobi na ddniach". Trochę tych dni minęło

    Co do stanu aktualnego to na piątek zamowiony jest piasek i stal. Koparkowy potwierdził,ze jutro wjezdza na budowę

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    I po co ja wczoraj cokolwiek pisałam???????? POźnym wieczorem zadzwonił pan Romek. Koparki dzis nie będzie, bo ziemia ponoć dalej za bardzo mokra Ja nerowo nie wytrzymam tej budowy. o ile w ogole się zacznie Co z tego,ze ekipa pana Romka przygotuje wczesniej szalunki i zbrojenie, skoro nie ma tego gdzie dać

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutino78 Zobacz post
    I po co ja wczoraj cokolwiek pisałam???????? POźnym wieczorem zadzwonił pan Romek. Koparki dzis nie będzie, bo ziemia ponoć dalej za bardzo mokra Ja nerowo nie wytrzymam tej budowy. o ile w ogole się zacznie Co z tego,ze ekipa pana Romka przygotuje wczesniej szalunki i zbrojenie, skoro nie ma tego gdzie dać
    Ech pamiętam tą niecierpliwość i motylki w brzuchu kiedy czekaliśmy na pierwsze wykopy Kazdy tak ma, nie martw się, u nas też długo przekładaliśmy rozpoczęcie robót właśnie z powodu mokre ziemi i deszczu.
    Lepiej poczekać niż potem kombinować jak wyciągnąć koparkę, która zakopała się w błocie Zobaczysz jeszcze się nacieszysz budową
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Cały czwartek czekaliśmy w napięciu czy znów nie będzie telefonu,ze ziemia zbyt mokra. Całe szczęscie nie było!
    W piątek o 7 na działce pojawiła się koparka! Jako ze koparkowy liczył sobie od godziny, to mąż wziął wolne i pojechał pilnować Koło 9 dołączyłam do niego z dziećmi i podziwialismy jak powstaje wielka dziura, gdzie wkrótce stanie nasz DOM!
    Popołudniu wrocilismy do domu, a wieczorem mąż pojechał zapłacić koparkowemu. Wiadomosci z frontu nie były dobre.. Okazało się,ze z jednej strony grunt jest tak miękki,ze nie da się na tym zrobić planowanych fundamentów Zdolnemu koprkowemu udało się nawet tam utopić Musiał wzywać ciężarówkę, która go wyciagnęła. Podczas wyciagania koparkowy pierdzielnął łyżką w kabel telefoniczny sąsiada Całe szczęscie sasiad spokojny i słowa nie powiedział. A jak mąż załatwił sprawę z telekomunikacją to nawet zadowolony chodził,ze sam nie musiał tego robić
    Tak czy siak piątkowy wieczór uplynął w, delikatnie mówiąc, średnich nastrojach. Żeby było malo późnym wieczorem przez wiochę przeszła ulewa. Że szlag nas nie trafił to cud
    W sobotę rano pojechalismy na budowę gdzie mialo znów dojść do spotkania trójcy- inwestor, wykonawca i kierownik budowy. Panowie popatrzyli, podumali i postanowili skonsultować się z projektantem. Projektant nie odbierał, ale kierownik nie odpuścil i pojechał do niego do domu
    Wynik konsultacji- płyta fundamentowa. Z jednej strony dobrze, że nie wymiana gruntu, ale z drugiej strony to jednak kilkanaście tysięcy więcej niż miało być. A nieograniczonego budżetu niestety nie mamy. No ale co zrobić, mogło byc gorzej
    Stan na dziś : panowie trochę wyrównali piaskiem wykop, zaszałowali i jak będzie ok to jutro wylewają chudy beton.

    Kurcze, szkoda,ze z samego początku budowa daje nam popalić. Ale mam nadzieję, ze poźniej będzie tylko lepiej No i plus czytania róznych dzienników- świadomość,ze nie tylko my tak mamy, inni również mają problemy


    i parę zdjęć z weekendu pełnego wrażeń

    widok na tymczasowy wjazd


    piękna koparka



    Inwestor Młodszy sprawdza czy koparkowy dobrze kopie


    w tej okolicy koparka się utopiła


    a tu nasze ruchome piaski, które w rzeczywistości są ruchomą gliną

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Przychodze do Ciebie z rewizytą
    Będę trzymać kciuki za trafne decyzje i oczywiście podgladać na bieżąco

    Co do okien dwustronnie w orzechu - jeśli lubisz ciepłe wnętrza i drewno (a tak wyczytałam), to myśle, że nie będziesz miała problemu z urządzeniem wnętrz. Parapet może niekoniecznie dałabym orzechowy - bardzo się brudzi! No i przyciemnia dosyć wnętrze.
    Projekt kuchni ciekawy

    Pozdrawiam
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Naberia, cieszę się,ze wpadłaś
    Ciemne parapety się brudzą, ale mąż stwierdził "żadnych marmurów w domu" No i ja też jakoś srednio za tym przepadam. Więc co zostaje?

    A u co u nas? A no mamy już warstwę chudego betonu! Wieczorem pojechalismy go podlać,bo oczywscieteraz gorąco i bez deszczu Srednio mądrym pomysłem było zabranie tam dzieci Inwestor Najmłodszy ma jeszcze wszystko gdzieś, ale Inwestor Młodszy byl pierwszy do podlewania
    Dziś mąż wział wolne,zeby tam podlać parę razy,a jutro juz to zbroją Myslałam,ze ja to podleję, ale z dziecmi byłoby to baaaaaardzo trudne.
    Zdjęć z wczoraj oczywiscie nie mamy, bo oczywscie zapomniałam Ale mąż obiecał,że dzis jakies zrobi.

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Hehe, no tak budowa z dziećmi to jest szkoła przetrwania My mamy jednego i ciężko z nim cokolwiek zrobić, co chwilę jest "ja chcem", "mamo daj", "mamo chodź"...Ale taki urok naszych maluszków
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    Madzia, no jest wesoło Na razie młodszego włozę do chusty i latam tylko za jednym. Ale w przyszłym roku jak młodszy zacznie chodzić.. to będzie prawdziwa szkoła przetrwania Ale damy radę!

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Pewnie że dasz radę!

    A zamiast marmurow na parapet, to może jakiś konglomerat?
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  20. #40

    Domyślnie

    ooo widzę ze prace juz daleko posuniete
    Doczytałam się ze walczycie z gliną .... pocieszę Cię - my też ciezko i uparcie walczylismy z gliną tyle ze nasze wykopy pod fund. były na 1,70!!

    Projekt kuchni bardzo fajny tyle ze zastanawia mnie gdzie jest lodówka?? w zabudowie?

    aa i prośbo-pytanko ... mogę prosić namiary na podobny program do projektów? na mnie juz czas a ja nadal w d...e

Strona 2 z 107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony