dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 30
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 600
  1. #201
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Cytat Napisał agalind Zobacz post
    Rocia, dawno nie zaglądałam a tu taki fajny temat na tapecie Julianna jest kopalnią pomysłów i masz szczęście, że "rozbiera" Twoją kuchnię
    Ostatni wersja podoba mi się najbardziej. Stół bardzo się przyda i z pewnością docenilibyście szybko jego zalety. Musisz wziąć jednak po uwagę, żę z tego co sie orientuję to ta szafka z szufladami za niskim murkiem musiałaby mieć minimum 40 kilka cm głębokości , bo takie sa dostepne prowadnice (choć może sie mylę). No chyba, ze zwykłe drzwiczki zrobić to problem z głowy.
    Świetne pomysły Julianny wywołały bardzo poważne dyskusje rodzinne Niezastąpione były Jej wizualki, które pobudziły naszą wyobraźnię
    Co do tych szafek z szufladami myślę, że spokojnie wejdą nawet głębsze niż 40. Teraz mamy ustawione meble na obydwóch dłuższych ścianach typowymi 60 (chodzi o głębokość) i jest OK
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  2. #202
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Ewuniu o którą ściankę pytałaś? O tą przy drzwiach wejściowych? No nie bardzo, bo tylko tam można dać jakąś szafkę na buty, po drugiej stronie drzwi nie ma żadnego luzu
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Ardea
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    7.098

    Domyślnie

    Cześć, z tą wpuszczaną donicą to tylko taka sugestia, ja tak mam, mój murek był budowany od początku jako donica i ma tylko funkcję przesłonięcia blatów kuchennych.
    A blacik, który wrzuciłaś będzie pasował, bo do szarego mało co nie pasuje

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Tak - pytałam o tę ściankę. Rozumiem
    Szkoda, bo już chciałam powiększać kuchnię .

    Czyli ten ostatni układ z małymi modyfikacjami jest do rozpatrzenia? . Cieszę się, że mogłam pomóc .

    Jeśli jest tak jak piszesz - z szafkami na przeciw siebie, to oznacza, że masz tam jakieś 50 cm przejścia. Udaje się otworzyć piekarnik? Jeśli tak, to ok .
    Jeśli potrzebujesz takiej głębokiej szafki (na 60 cm), a doświadczenie wskazuje, że radzisz sobie w takiej przestrzeni, to możesz ją oczywiście wstawić w miejsce tej, którą ja zrobiłam 37 cm .

    Jak chcesz to mogę wrzucić link do Twojej kuchni. Będziesz mogła się sama pobawić i poprzestawiać . Może jeszcze inne górne szafki wybierzesz . Program jest intuicyjny, a jak będziesz miała kłopot to z przyjemnością pomogę

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Zwariowany początek roku szkolnego. Myślałam, że będę miała więcej czasu dla siebie, a tu klapa. Na dodatek młody po 4 dniach się rozchorował i dziś został w domu
    Ewuniu dokładnie tak jak napisałaś układ ostatni z małymi modyfikacjami chyba najbardziej nam odpowiada
    Jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczna za Twoją pomoc
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  6. #206
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Drobiazg - cała przyjemność po mojej stronie

    Ściskam serdecznie całą Twoją Rodzinkę i życzę zdrówka dla wszystkich

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie



    Już dawno nie czekałam na weekend z taką niecierpliwością jak teraz
    Ale już siedzę sobie na luzie (z maseczką) i relaksuję się na FM
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  8. #208
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    I jak maseczka? Zdziałała cuda?
    Przydałaby mi się taka

  9. #209
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    No... ba...
    Dobrze powiedziane - u mnie to już tylko na cud mogę liczyć
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Świetna ta ostatnia wersja a możliwość jedzenia przy stole - bezcenna!
    I kolorystyka bardzo mi się podoba (chociaż wiem Rociu że to poglądowe tylko bo nie jestes do końca do białej przekonana)

    Cieszę się że "moje" szafki Ci się spodobały - chociaż pomysł był nie mój tylko Karoli

  11. #211
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Prawda, że świetnie to Ewcia wymyśliła
    To także Twoja zasługa, że zechciałaś się podzielić swoją kuchnią
    Białe górne szafki i stół to elementy mocno dyskutowane

    Ps. M. rozkłada choroba, gorzej niż z dzieckiem
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  12. #212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    tu ślad zostawiam w szale nadrabiania wakacyjnych zaległości
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  13. #213
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Hi, Hi - ale to naprawdę nie są białe meble . Są szare, tylko wyglądają jak białe . Taki urok tego programu .
    Nie znam powodu niechęci do bieli, ale to fajny kolor baza, który rozświetla i powiększa niewielkie przestrzenie .

    Przykro mi z chorobą . Trzymajcie się

  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar 1976pinacolada
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Rocia - no i przybiegłam w te pędy do Cię. Po pierwsze - jako dziecko mieszkałam w bloku gdzie środkowe mieszkania w klatce miały dokładnie taki sam układ jak Twoje W niektórych klatkach mieszkanie po lewej było powiększone o 3 pokój i wtedy to środkowe było jednopokojowe (kawalerka). No ale dosyć wspomnień

    Widzę, że dziewczyy ostro wzięły się za Twoją kuchnię. Bardzo fajowe rozwiązania proponują Obawiam się jednak , że stół z krzesłami zagraci pokój - ale tylko wtedy dgy jest on tak nieiwelki jak ten z mojego dzieciństwa Ale barek z 2 hokerkami - jak najbardziej
    Będę zaglądać i w miarę swoich mozliwości czasowych cos podpowiadać

    Pozdrawiam
    "Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami."
    Stanisław Cat-Mackiewicz


    zapraszam do mnie

  15. #215
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    O jaki fajny ruch się u mnie zrobił

    Cytat Napisał pasie Zobacz post
    tu ślad zostawiam w szale nadrabiania wakacyjnych zaległości
    Dzięki za odwiedziny Pasiu

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Hi, Hi - ale to naprawdę nie są białe meble . Są szare, tylko wyglądają jak białe . Taki urok tego programu .
    Nie znam powodu niechęci do bieli, ale to fajny kolor baza, który rozświetla i powiększa niewielkie przestrzenie .

    Przykro mi z chorobą . Trzymajcie się
    Wiem, wiem o tej białej szarości. Tu była kiedyś mowa o tym, żeby górne szafki zrobić białe, a tylko dół szary i nad tym się zastanawiam
    A czym jest spowodowana moja niechęć do białych mebli? Żebym to ja wiedziała ? U kogoś mi się podoba, zachwyciła mnie kuchnia Agalind, Pinacolady Ale u siebie jakoś nie widzę takich...



    Cytat Napisał 1976pinacolada Zobacz post
    Rocia - no i przybiegłam w te pędy do Cię. Po pierwsze - jako dziecko mieszkałam w bloku gdzie środkowe mieszkania w klatce miały dokładnie taki sam układ jak Twoje W niektórych klatkach mieszkanie po lewej było powiększone o 3 pokój i wtedy to środkowe było jednopokojowe (kawalerka). No ale dosyć wspomnień

    Widzę, że dziewczyy ostro wzięły się za Twoją kuchnię. Bardzo fajowe rozwiązania proponują Obawiam się jednak , że stół z krzesłami zagraci pokój - ale tylko wtedy dgy jest on tak nieiwelki jak ten z mojego dzieciństwa Ale barek z 2 hokerkami - jak najbardziej
    Będę zaglądać i w miarę swoich mozliwości czasowych cos podpowiadać

    Pozdrawiam
    Jak miło, że mnie odwiedziłaś Witam i rozgość się na dłużej... i podpowiadaj ciekawe, praktyczne rozwiązanie z poprzedniego mieszkania
    Właśnie tego samego się obawiam ze stołem, coby nie zagracić (szczególnie, że trzeba jeszcze ustawić jakieś szafy, fotel i kanapę rozkładane Ale barek to rozwiązanie bardzo na TAK
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  16. #216
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    Ale stół wcale nie musi być duży! nawet taki kwadratowy i składane fotele w piwnicy - wtedy jakby ktoś Was miał odwiedzić, to się przydają. Stoły są super i nie wyobrażam sobie by go zabrakło. Ale jestem nieobiektywna, bo u mnie zawsze była tradycja wspólnych posiłków weekendowych w gronie rodziny i opowiadania sobie podczas nich całego swojego tygodnia - to był czasami jedyny czas na to.
    Ale kuchnia dwukolorowa to wiesz, że jestem za, bo Cię od początku staram przekonać do tego pomysłu

  17. #217
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    A i jeszcze tak mi przyszła do głowy jedna uwaga. Ja teraz w wynajmowanym mieszkanku mam płytę w rogu i szczerze powiem, że dla mnie to jest okropne rozwiązanie. Brakuje mi choć trochę miejsca z prawej strony i nie mogę sobie poradzić (żeby np. coś odstawić itp)

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Domi, fotel i kanapa są dla domowników, nie gości
    My przyzwyczailiśmy się jeść posiłki (też rodzinnie) przy ławie. Ktoś powie, że to niewygodne rozwiązanie... no cóż...coś za coś...
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  19. #219
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    Jak pisałam fotele, to miałam na myśli oczywiście dodatkowe krzesełka. A na stałe można 3 postawić tylko (ile osób liczy wasza rodzinka?)
    Kanapa oczywiście dla domowników, ale to bez problemu powinno się zmieścić

  20. #220
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    No właśnie raczej problemem jest zmieścić w tym pokoju kanapę i fotel (na noc rozkładane)... i stół... i jakieś szafki (w końcu trzeba gdzieś pochować te wszystkie ciuszki
    Tak 3 krzesła mówisz? To tylko dla dzieciaków + 2 dla nas
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

Strona 11 z 30

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony