dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 74 z 77
Pokaż wyniki od 1.461 do 1.480 z 1529
  1. #1461
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Mania ja też nie wiem jak wygląda styl angielski To są tylko moje skojarzenia i wyobrazenia o tym stylu. Właśnie twój styl dla mnie jest angielski tylko w wersji unowocześnionej bo np dodatki które masz go unowocześniają (rzeźby, nowocześniejsze lustra), część mebli - styl angielski ale wymienione kołatki to już unowocześnienie.
    To tak jak z kuchnią. U mnie jak mówię że chce mieć białą kuchnię ale z koroną i szafki z frezem to słyszę kuchnia w stylu angielskim. Dla mnie to nie jest kuchnia w stylu angielskim. Dla mnie typowa angielska kuchnia ma jeszcze rzeźbienia i specyficzną obudowę kuchenki. Ja chcę bardziej unowocześnioną (uproszczona) wersja.
    No i żeby nie było bo tak napisałam o kominku jakbym go krytykowała Podoba mi się, do stylu angielskiego też nic nie mam (też mi się podoba), ale u siebie chcę też trochę elementów nowoczesnych.

    Ps. chyba przyjechała muszla, umywalki i stelaż do dolnej łazienki (która z całego domu będzie najbardziej angielska )

  2. #1462
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Nie patrzymy na ten pasek pod sufitem (wymysł męża do zamalowania). Kolor przypadkowy (poprostu nie chciałam wyrzucać farby, którą kupiłam na próbę , ale to narazie pierwsza warstwa. Brakuje jeszcze 4 cygarek przy prysznicu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0468.jpg
Wyświetleń:	1258
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	289323Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0469.jpg
Wyświetleń:	1249
Rozmiar:	83,6 KB
ID:	289324

  3. #1463
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    a jakby tak do wiatrolapuKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ffd.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	289345

  4. #1464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a gdzie tam,nic nie krytykowalas, chyba sama to tak odebralas bo nikt inny
    No ja przelamuje, za muzealnie bym sie czuc nie chciala
    Pszczolka dowiezli w koncu to lozko??
    i co to sa cygarki?? pomijajac takie do palenia

  5. #1465
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Mania po łóżko ktoś od nas musi jechać ale nie ma czasu. Pan nam już nawet materac zamówił zeby razem to zabrac.
    Te cygarka to wąskie wykończające krawędź płytki kafelki. Napisałam do sklepu czy dostali i coś czuje że mimo że całość za nie zapłaciłam prawie 3 tyg temu (i emaila napisałam że już przelew poszedł) to nie zauwazyli go i ich nie zamówili bo chcieli by im potwierdzenie wyslać.
    W następny poniedziałek kończymy podłogi w salonie na dole.

  6. #1466
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Pszczolka,
    u mnie tez prysznic na dole wykończony cygarkami - dziwna nazwę dali dla takich płytek
    A ten plafon, juz od roku planuje kupić do łazienki i zwlekam, że może trafi sie coś ciekawszego. Kupiłaś??
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #1467
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też się zastanawiałam się nad tym plafonem ale ciekawa byłam jak wygląda na żywo

  8. #1468
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    nie oni nie nazwali tak tych płytek to inwencja Panów którzy je kładą. Wyglądają jak ćwierćwałki (twoje Vesi są szersze). Moje to takie wąskie maleństwo które głównie na narożniki się używa. W orginale to coś po włosku.

    Plafonu nie kupiłam ze względu na to że to połączenie plastiku z metalem. Bałam się że plastik będzie tandetny. Gdyby był ze szkła nawet bym się nie zastanawiała.
    Za to przyszły lampeczki nad stół do kuchni. Super są. Jestem w szoku że w Polsce takie składają. Na zdjęciach nie ma szkiełka które jest od spodu ale narazie ich nie wieszam wiec ze wzgledów bezpieczeństwa ich nie wkładałam.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0472[1].jpg
Wyświetleń:	1134
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	289674

  9. #1469
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    piękne lampy i polskie powiadasz, fajnie...
    coraz piękniej sie zapowiada Twój dom

    Pszczólka,
    często muszę lapka na bok odwracać by Twoje fotki oglądać
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  10. #1470
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Wiem Vesi ja tez. Jak na starym laptopie wstawiam zdjęcia to mogę przewrócić, ale ten nowy jest dziwny i nie umiem. Tzn zdjęcie obrócę niby się zapisze, ale jak wstawię to i tak lezy.




    Lampki naprawdę są super. Bałam się że za tą cene (200 zl) będzie może gdzieś plastik, ale nie. O wiele lepiej wykonane niz wszystkie ktore do tej pory kupowalam, a byly sporo drozsze. Jedyny minus to firma, ktora je sklada. Najpierw 3 tyg czekania bo jakiejs srubki nie mieli. Potem mieli wyslac, ale niby cos uszkodzone, potem niby wyslali ale tlumaczyli się ze nowy pracownik i coś nie tak bylo. Obiecali tez za te opoznienia oprawy led gratis ale oczywiście nie dali Calość trwala z 5 tyg ale lampki warte czekania.

  11. #1471
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    200 zł za taką lampe ?? zdecudowanie warte czekania i wreszcie cena dla normalnego kowalskiego, bo niektórzy za takie wywalą cene jak za złoto
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  12. #1472
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Pszczółko ale masz piękna sztukaterię i niesamowite kolory na ścianach - bosko wyszło. Kule moim zdaniem są mega eleganckie i z granatowym tłem będą się genialnie komponowały. Podobna kule ma chyba **Iw** powieszoną w przedpokoju?

  13. #1473
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dziękuję tutli Tak wiem. Vesi już mi pisała

    Vesi właśnie cena mocno mnie zaskoczyła. Nie dość że te lampki chyba są jedynymi dostępnymi u nas z lampek tego typu to jeszcze w takiej cenie. Ile ja widziałam super lamp w cenach mocno ponad 1 tyś. Czasem się zastanawiam kto to kupuje, ale klienci są napewno bo nie było by ich na rynku. Mąż by mnie pewne ukatrupił jakbym chciała lampę do kuchni np za 1,5 tyś zł

  14. #1474
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    piękne te lampeczki,sama się zastanawiałam nad nimi,ale co za dużo to niezdrowo,ten plafon z listwą też fajny,kiedyś chciałam zamówić lampy wiszące z tej serii,ale nie odpowiadały mi średnicą,tylko,że ja myślałam,żę to szkło,a nie plastik

  15. #1475
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dziewczyny ja tak na szybkiego bo z samego rana musze wstać. Kładą podłogi w salonie. Jest masakra. Tzn Pan który kładzie bardzo się stara. Dziś kładli 2 dzień i tak niewiele zrobił że nawet nie mam co pokazać. Wymyśliłam coś co jest bardzo trudne do wykonania z tych materiałów.
    Robię opaskę z jednej deski w koło potem wąską ciemną i jodełka. Wszystko kładzione jest z desek warstwowych nie parkietu typowego. Deski te jak panele mają pióro-wpust. Tu właśnie jest problemem, bo parkiet kładą, usupełniają szczeliny cyklinują nierówności i po problemie. My musieliśmy ciemne deski dać do cięcia i zrobienia wpustów (dobrze że mąż miał firmę która to zrobiła). Pan tera musi bardzo dokładnie podocinać wszystkie trójkąciki wykańczające jodełkę przy opasce, wyporzyczył specjalną maszynę którą na miejscu robi wpusty i łączy to na obce pióro. Wszystko musi dociąć bardzo dokładnie bo my już nie będziemy tego niczym wypełniać i cyklinować. Jak widzę jak to robią to szczerze im współczuję i dopiero teraz widzę jakie to trudne. Pan sobie chyba z tego nie zdawał sprawy jak się podejmował bo dziś powiedział że jest wariat ze to robi Za żadne pieniądze bym sama tego nie wykonała.

  16. #1476
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Oto kawałek podlogi (stan na wczoraj 18, czyli 2 dni układania). Jak pisałam idzie bardzo powoli
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0505.jpg
Wyświetleń:	964
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	291374
    Jest szerszy pasek ciemny niz dawno dawno temu chciałam, ale przy tej desce i sposobie montazu bardzo cieniutki jest niewykonalny tzn wkleic mozna ale bylo duze ryzyko ze wypadnie.

  17. #1477
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie


    ranyjulek jest pieknie, cudnie, elegancko

    zazdrosze
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  18. #1478

    Domyślnie

    Dzień dobry, pszczółko
    To nie do wiary, ale naprawdę, trafiłam na Twój wątek przez przypadek, szukając czegoś w googlach.
    O matulu, widzę parę cudowności! Robię wielkiego nura na wcześniejsze strony!

  19. #1479
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    vesi dziś będzie więcej. Cofam wszelkie zle słowa na Pana co kładzie podłogę. Ja mu głęboko współczuję bo naprawdę robi dobrą ale ciężką robotę. Z każdą deseczką którą docina do ramki lata po kilka razy, mierzy tnie szlifuje papierkiem. Nawet ciasto dziś wiozę na budowę bo naprawdę że on się tego podjął to go podziwiam
    A wygląda świetnie. Pan powiedział że jest wariat że to robi ale że u siebie za rok też taką zrobi
    Iw szkoda czadu na wcześniejsze strony U mnie wszystko ciągnie się jak flaki z olejem. Tak naprawdę jak skończą tą podłogę to zostanie mało maks na mies roboty. Niestety Pan co robi ściany to tragedia. Chyba wolniej już się nie da. Teraz będę mieć taką sytuację że są podłogi, będzie część mebli a jeszcze niektóre ściany będą szlifowane szpachlowane i malowane. Naajchętniej bym go wywaliła ale zostało już tak mało pracy (dosłownie na kilka dni jak by się sprężył), że nikt już się tego nie podejmnie a on to będzie robił zapewne do wiosny.



  20. #1480
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Zdjęcia mam ale nie wiem czemu komputer nie czyta telefonu



Strona 74 z 77

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony