dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2874

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    stan licznika
    3 maja 2018 - 27 259,6
    wczoraj uruchomiłem ogrzewanie w domu, nie było włączone bo sterownik mi jeden padł i miałem go wymienić - efekt jest taki że nadal go nie zamówiłem nie mówiąc o wymianie a ostatnie 2 dni bez zysków słonecznych spowodowały że w domu odczuwać zaczęliśmy chłód
    wcześniej zyski słoneczne i bytowe w zupełności wystarczały

    stan z 3 maja potwierdzony fotką 15 listopada , obecnie w domu trwa wyrównywanie temperatury do 21* - sadzę że po dzisiejszej nocy będzie już OK

    z innych spraw które obecnie małymi kroczkami pcham do przodu - poczyniłem taką ala "szopę" która stanęła przy płocie plecami do budynków gospodarczych sąsiadów w części mojej działki gdzie mam lasek brzozowy




    szopa zrobiona po taniości - fundament z krawężników drogowych, podłoga z bloczków chodnikowych 50x50, kupiłem kilka belek 10x10, parę krokwi trochę łat , całość obita blachą aluminiową z odzysku, drzwi wejściowe z odzysku , środek ocieplony najtańszą wełną 10 cm , od środka obite sklepowymi panelami typu stace wall, a sufit obłożony boazerią z odzysku





    okno 120x60 to pakiet szybowy który został mi z budowy Arizony - firma go uszkodziła podczas montażu i później przywiozła nowy a ten uszkodzony zostawili mi
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 16-11-2018 o 18:24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony