dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie Drzwi Hormann - problem

    Mam drzwi Reno-Door. Ogólnie jestem z nich zadowolona ale ...Jak są duże opady i deszcz leje mi po drzwiach (przy wiatrze szczególnie) to do środka leci mi woda. Nie jest tego dużo, ale jednak. Z tego co oglądałam, to chyba wina uszczelki ( w jednym miejscu cieknie). Czy ktoś miał taki problem ? Czy to kwestia regulacji drzwi może ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #2

    Domyślnie

    Witam my od 2011 jesesmy niestty posiadaczami drzwi reno door titan metalic. po zimie tak jak u panstwa drzwi nam przymarzaly szron na zamku. mamy elektrozaczep i zgadza sie lekki przeciag drzwi sie otwieraja. zmienillismy wkladke w drzwiach drzwi przy zamykaniu i otwieraniu trzeba docisnac do siebie 3 mieisace temu wymienili nam na zupelnie nowe drzwi. oczywiscie tez zle nie da sie ich wyregulowac sa szpary przy uszczelkach. sprawe zglosilismy juz do cntali przyjechal uprzejmy pan z hormann i powiedzial ze dziwi sie ze tyle czekalismy aby dostac nowe drzwi . dzisiaj dostalismy meila ze w poniedzialek po raz drugi wymienia nam na nowe . niestety my musimy ponosic koszta obrobki drzwi zdecydowalismy sie aby sprawa zajal sie rzecznik praw konsumnta nie chcemy juz nowych drzwi mamy ich juz dosc chcemy zwrot duzych pieniedzy za szajs jaki produkuja na polske. odradzam w 100% te drzwi!!!!.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony