dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Eko-groszek z Kazachstanu

    Witam,

    Czy ktoś kiedykolwiek używał eko-groszku z Kazachstanu ?
    Zastanawiam się nad zakupem takiego workowanego groszku z firmy Ekopal z Mikołowa i nie jestem pewny jakości takiego węgla.
    www.ekopal.biz

    Sprzedają go na kilku składach na śląsku i oczywiście sprzedawcy zachwalają, że lepszy niż polski, jednak ja nie jest przekonany.

    Bardzo proszę o Waszą opinię lub też poradę i polecenie innego sprzedawcy, gdyż w ostatnich dwóch latach mocno się nadziałem ( z KWK Chwałowice ) i chcę teraz kupić coś dobrego.

  2. #2

    Domyślnie

    a jak jest jego cena i wartość opałowa?

  3. #3

    Domyślnie

    Moze glupie pytanie zadam, ale czy zastanawialiscie sie nad tym po co dofinasowuje sie te wszystkie kopalnie w Polsce, tyle sie kasy pcha w gornictwo itd. skoro potem trzeba sprowadzac wegiel z Nowej Zelandii albo Kazachstanu bo tanszy ??? Ktos mi wyjasni ten fenemen ?

  4. #4

    Domyślnie

    to proste... jak rząd nie dofinansuje kilofków to zapakują się w autobusy, przyjadą do wawy i będą palić opony na ulicach i napier$%#alać kostką brukową po szybach URM

    - to wskazywałoby, że niestety nie żyje się lepiej i nici z prezydentury...

  5. #5

    Domyślnie

    Cena jest podobna do Polskiego, w Mikołowie 670 zł/1t pakowanego po 25KG.
    Mają go bez problemu na składzie.

    Parametry są podobne do polskiego groszku, można je zobaczyć na ich stronie www.ekopal.biz

  6. #6
    Guest

    Domyślnie Re: Eko-groszek z Kazachstanu

    Cytat Napisał FRANKBUD
    ... Bardzo proszę o Waszą opinię lub też poradę i polecenie innego sprzedawcy ...
    ostatnio Gruzja jest trendy ...
    moze poszukać gruzińskiego paliwa ...

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tlenart

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Eko groszek z Ekopal-u Mikołow

    Zakupiłem ostatnio testowo 3 tony ekogroszku luzem i niestety po 3 tygodniach reklamowałem go. W palnenisku robiły się sklejone kule żużlu które nie opadały do zbiornika na popiół trzeba było 2x dziennie rozbijac ręcznie, bardzo duża ilość żużlu i kamieni w węglu. Po 4 zerwanych zawleczkach w podajniku zadzwoniłem zareklamowałem i o dziwo bez problemu węgiel został przyjęty z powrotem. Jak się dowiedziałem na miejscu ekogroszek sprzedawany w Ekopalu jest surowcem z którego oni produkują ekogroszek workowany i za który dają gwarancję, to co trafia luzem do klienta a nie do końca o tym informują jest tylko surowcem który dostają z kopalni z bardzo dużą ilością kamieni brył węgla powyżej 5 cm i miału.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    z doświadczenia ... nie wiem jaki akurat jest ekogroch oferowany pod tym linkiem , ale uważajcie - jeśli cena jest podejrzanie niska pytajcie od razu czy to nie brunatny ekogroch
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  9. #9

    Domyślnie

    witam,

    ja kupiłem finalnie kilka ton pakowanego eko groszku z firmy ekopal i był fatalny.
    spieki były tak ogromne, że w sumie wyciągałem z pieca tyle samo co do niego włożyłem, a temperatury z niego nie było w ogóle.
    wszystkie zmiany ustawień nic nie pomagały, dlatego nie polecam.

    ja musiałem kupić nowy eko groszek, który mieszałem z tym starym, aby w ogóle to spalić. ogólnie straszny syf.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja paliłem Kazachstanem i bez zastrzeżeń. Natomiast opałem z kopalni Ziemowit nieszło palić w piecu tłokowym, dodatkowo śmierdziało smołom w kotłowni.
    Ostatnio edytowane przez mirek24 ; 30-07-2011 o 20:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony