dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Atheros94

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    2

    Domyślnie Pomysl na remont pokoju

    Witam mam problem niedawno kupilismy stary domek niedaleko miasta.i mam problem pokoj jest w ksztalcie litery L jest dosc maly bo wymiary podam w zalaczniku ;P http://imageshack.us/photo/my-images/99/murator.jpg/ Przepraszam za prowizoryczny rysunek ale nie potrafie sie obslugiwac konkretniejszymi programami Jak ktos ma pomysl jak urzadzic z tej malizny pokoik dla osoby 16-17lat i opisze bede naprawne wdzieczny z gory dzieki.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	murator.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	22,6 KB
ID:	68342  

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lens

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Legionowo
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niezła klitka Ja bym we wnękę wcisnął łożko, dał sporo wiszących pólek żeby zredukować liczbę ewentualnych szafek i komód. Do tego tv na ścianę - to też dobra opcja. Wszystko zależy co chcesz mieć w tym pokoju..

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Atheros94

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    2

    Domyślnie

    hmm no wiem w pokoju nie ma byc nic szczegolnego tylko tv lozko i pare poleczek pokoj jest o polowe mniejszy poniewaz polowa zostala przeznaczona na kotlownie z osobnym wejsciem i zostala taka literka T a nie mam zamiaru robic tam suszarni ani nic w tym stylu.Aha jak mialo by wygladac to lozko wnekowe?

  4. #4

    Domyślnie

    Typów łóżek jest sporo - w dzisiejszych czasach, kiedy metraż zamieszkiwany przez 3-4 osobową rodzinę w bloku jest naprawdę śmieszny.. Można znaleźć wszystko. Wiele zalezy też od wymagań przyszłego mieszkańca lub mieszkanki - bo w wieku 16-17 lat ma się chyba już jakieś zdanie Może sprecyzuj te ostatnie ?
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  5. #5

    Domyślnie

    Tu masz przykład jak może wyglądać łóżko we wnęce podobnej do Twojej. http://homesickdesigns.com/kids-room...y-sergi-mengot

    Przede wszystkim podaj więcej szczegółów, zaznaczyłam czego brakuje. Napisz wymiary A, B oraz powiedz na którą stronę otwierają się drzwi-L czy P?



    Poza tym, czy mieszkaniec pokoju nie potrzebuje żadnego biurka, szafy na ubrania?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony