dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gego

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    zdzieszowice
    Kod pocztowy
    47-330
    Posty
    8

    Domyślnie Jak to powiesić?

    mam pytanie a mianowicie chcę zrobić obramowanie z regipsu coś takiego jak na zdjęciu:


    ma byc to ala ramka z wnęką...
    od razu mówie ze nei jest to coś jak półka to jest obramowanie góra 10cm od ściany ma odstawac lub nawet 5cm styknie..

    w wnęce na taki lila kolor jak jest zaznaczone mają byc tylko przypięte zdjęcia na pineskach czy cos w tym stylu
    więc ciężaru tam nie bedzie
    ale jak przykręcić takie obramowanie (to niebiskie) do sciany za pomocą czego? stelazów? łapek? no nie wiem dlatego pytam was bo nie przykrece 5 cm belek z drewna do sciany i do tego regips bo reszta boki itd jakoś se z tym poradze
    chodzi glownie o to niebieskie ...

    ps. nie chce odpowiedzi zostaw to specjaliscie i sie tym nie zajmuj bo jestem osba co chce sprobowac wszystko sam
    zadalem pytanie na forum jak to robic i mam nadzieje ze znajdzie sie osoba która odpowie mi na to pytanie co i jak zeby sie udalo (po to jest forum a nie odpowiedz typu zostaw specjlaistą,, jak złame rękę to jak ją mam poskladać itp itd)

  2. #2

    Domyślnie

    strasznie chaotycznie to opisałeś więc nie wiem dokładnie o co Ci chodzi

    to obramowanie chcesz przymocować do ściany

    czy to ma być przymocowane tak by odstawało od ściany
    Ostatnio edytowane przez natalia1001 ; 13-08-2011 o 19:29

  3. #3

    Domyślnie

    Zrob te ramke z gk na profilu ud-30 i przykrec do sciany jako calosc lub uzyj bk 5cm , wytnij z niego odpowiednia szerokosc i przyklej go do sciany .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony