dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie rysy -front wysoki połysk

    witam,
    podczas czyszczenia zarysowałam nowy front lakierowany, nie są to jakieś głębokie rysy- widoczne bardziej "pod światło" ale strasznie działają mi na nerwy. czy da się jakoś ręcznie usunąć te rysy ? Myślałam o jakimś mleczku polerskim, ale w googlach pokazują mi się tylko te do lakierów samochodowych...

  2. #2

    Domyślnie

    Mleczka oraz środki polerskie stosowane w branży meblarskiej niejednokrotnie są stosowane w branży samochodowej, należy się z nimi obchodzić delikatnie a w przypadku frontów proponowałbym skontaktować się z firmą która wykonywała kuchnie. Stosuje napewno profesionalne polerki oraz środki i bez problemu wykonają polerowanie elementu .
    Tu była reklama [ Regulamin Forum, pkt 2.4.c ]

  3. #3

    Domyślnie czym usunąć rysy z frontów lakierowanych na wysoki połysk??

    Czy macie może jakiś wypróbowany środek na usuwanie rys z mebli kuchennych wykonanych z mdf lakierowanych na wysoki połysk??
    Wiem tylko, że ma to być wosk samochodowy.
    Możecie polecić jakiś konkretny produkt, albo na co zwracać uwagę przy kupnie takiego wosku?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Cytat Napisał akukuuu Zobacz post
    Czy macie może jakiś wypróbowany środek na usuwanie rys z mebli kuchennych wykonanych z mdf lakierowanych na wysoki połysk??
    Wiem tylko, że ma to być wosk samochodowy.
    Możecie polecić jakiś konkretny produkt, albo na co zwracać uwagę przy kupnie takiego wosku?
    Hmm, moim zdaniem na rysy to raczej pasta polerska lekko ścierna, coś jak to :

    http://allegro.pl/najtaniej-pasta-po...760617904.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony