dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Gradacje papieru do matowania, które ja stosuję mieszczą się w przedziale 180 do 340 i więcej, w zależności od tego czy jest to wielkie biurko prezesa na wysoki połysk czy parkiet.
    60 lub 80 to o wiele za gruby papier. Poniszczycie parkiet.

  2. #22

    Domyślnie

    zastosuje się do twych porad Panie Kornik. Jeszcze pytanko o następna fazę tj lakierowanie?jaki wałek,jaki lakier ile warstw i jak technicznie malować ?wylewać trochę lakieru na parkiet i rozsmarowywać czy raczej z puszki?

  3. #23

    Domyślnie

    Jak nie wiadomo jaki lakier położony jest na parkiet, to maluj wodnym, nabierając go z prostokątnego wiaderka za pomocą welurowego wałka z krótkim włosiem.

  4. #24

    Domyślnie

    Oki zastanawiam się nad tym ??? chyba że poczekam trochę i wezmę normalnego fachowca do cyklinowania tylko zastanawiam się ile za m2 na gotowo weźmie gościu?dzwoniłem do pierwszego lepszego to mówił że 50 zł za m2 na gotowo na bardzo dobrych materiałach tak twierdził....choć później poszukałem ze są ludzie co niby biorą 25zł za metr ...wiec jak wybrać miedzy cena a fachowością?Jaka cena jest realna za dobre wykonanie?Dodam że mam bardzo dobre kontakty w polskim zagłębiu parkieciarskim czyli Ćwiklicach tam nietrudno o fachowca z doświadczeniem gdyż cała wioska "parkietem leży"...

  5. #25

    Domyślnie

    Sam dobry lakier kosztuje do metra ok 25 zł.
    Musisz dowiedzieć się czy można parkiet odnowić tak jak radził budowlaniec, czy też cyklinowanie jest konieczne.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony