dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    zamówiłem ament segmentowa z napędem i montażem cos kole 3.600 zł. Napęd wziąłem Beninca hm czy dobrze nie wiem był do wyboru inny też. Czekam na monetrów oj mają się oni ze mną.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Krispol 4m x 2,25m złoty dąb
    napęd Marantec radio Nice

    Działa od roku, po 2 regulacjach serwisu bez zarzutu, jest tylko trochę głośna.

  3. #23

    Domyślnie

    Własnie miałem do wyboru napęd NICE lub Beninca wziąłem ten 2 czy dobrze ? Hm...
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  4. #24

    Domyślnie

    witam, mam Krispola od 2 lat, segmentową z napędem, póki co odpukac bez awarii

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał tacim
    temat stary jak świat lecz pytam czy cos się w tych bramach zmieniło na lepsze Dają teraz bramy z napędem za 1 zł .
    http://www.krispol.pl/o_firmie/aktua...dzamy_promocje
    co myślicie czasu mało.
    ja tez się zastanawiam nad brama Krispola, a raczej zastanawiałem. Nie wiem jak u Ciebie wyliczali cene bramy ale ja dzisiaj dzwoniłem do 3 przedstawicieli Krispola i róznica w cenie promocyjnej i normalnej to ok 20-50 zł a nie 700-900. Skąd ta róznica? Ano stąd, że ponoc promocja dotyczy bram robionych na zamówienie a nie "typówek", i jest robiona wg takiego cennika mimo że masz typowe rozmiary, i tak moja brama normalnie kosztowałaby ok 2400 netto a jeśli miałaby być z promocji (liczona nie wg cennika wymiarów typowych tylko jako "na zamówienie") to juz 3000 - w tym samym rozmiarze plus oczywiście cena montażu bramy i automatu.
    Narazie stwierdzam, że ta akcja promocyjna i tym samym cała firma Krispol to jakas wajcha i robienie z klientów osłów.
    Napisz cos wiecej jak Ciebie policzyli

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ya
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Też obdzwoniłem sprzedawców bram. Brama 250x225 Krispol w promocji wychodzi ok. 3900-4000 a bez promocji ok. 3400. Z kolei Wiśniowski też w cenie ok. 4000zł.
    Czyli chrzanić taką promocję...

    Jutro jeszcze będę szukał, więc pewnie się odezwę.

  7. #27

    Domyślnie

    No własnie. Ta promocja to jawne robienie ludzi w butelke. Myslałem, że to jakas solidna firma ale jesli oni tak podchodzą do sprawy to ja nie chce miec z nimi nic wspólnego. A wiesz coś więcej na temat tej bramy promocyjnej Hormana? Do tej pory głównie skupiałem się na Krispolu i o Hormanie mało sie orientowałem.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ya
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.915
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał himlaje
    No własnie. Ta promocja to jawne robienie ludzi w butelke. Myslałem, że to jakas solidna firma ale jesli oni tak podchodzą do sprawy to ja nie chce miec z nimi nic wspólnego. A wiesz coś więcej na temat tej bramy promocyjnej Hormana? Do tej pory głównie skupiałem się na Krispolu i o Hormanie mało sie orientowałem.
    Ta brama Hormana to też pic na wodę. Ona ma w niektórych miejscach 4 cm a w innych 2 cm czyli można o niej dużo powiedzieć ale nie to że jest ciepła.
    Poza tym w promocji jest tylko 1 rozmiar. Czyli bez sensu.

  9. #29

    Domyślnie

    i Hormann nie ma zewnętrznej klamki ani zamka. Ale tu mi daliście ćwieka z bramą jutro idę dusić handlera. Pojechał po bandzie. Swoja droga 2500x2100 to nie standartowa?
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał tacim
    i Hormann nie ma zewnętrznej klamki ani zamka. Ale tu mi daliście ćwieka z bramą jutro idę dusić handlera. Pojechał po bandzie. Swoja droga 2500x2100 to nie standartowa?
    2500x2100 to standardowy rozmiar otworu na brame ale nie samej bramy, ale brama 2500x2125 to juz typówka. Mysle, że handlowiec wiele nie poradzi bo to wina nie tyle dystrybutorów co firmy matki, czyli Krispola, ale oczywiście daj znać jak się sprawa toczy.

  11. #31

    Domyślnie

    Oszczędności jest dokładnie 330 zł.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  12. #32

    Domyślnie

    Nie wiem jaki ty masz wymiar. U mnie różnica była jeszcze mniejsza (2500x2125). Rozmawiałem dzisiaj z kobieta od Krispola i potwierdziła to co wzcoraj mowili mi dystrybutorzy. ja generalnie bojkotuje Krispola i zaczne spokojnie szukac innej firmy. Szkoda bo juz miałem wszytsko wybrane w tej firmie i patrzyłem na nia przez różowe okulary, a tu... taki klops. Szkoda, tym bardziej, że to polska firma i chciałem ją wspierać a nie inne, zagraniczne

  13. #33

    Domyślnie

    Mam brame 2500x2100 netto 330 zł różnicy. Wziąłem dodatkowy pilot 4 kanałowy bo jest 7 % vat póxniej bym miał 22.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał tacim
    Mam brame 2500x2100 netto 330 zł różnicy. Wziąłem dodatkowy pilot 4 kanałowy bo jest 7 % vat póxniej bym miał 22.
    Wziałeś sobie nietypowy wymiar, stąd ta róznica 330 zł, choc i tak powinno być róznicy 700-800 zł netto (wg informacji na prospekcie). jakbyś wziął typówke to pewnie ceny by się wogóle zrównały. tak czy inaczej pozostaje życzyc dobrego montażu i bezusterkowej ekzploatacji

  15. #35

    Domyślnie

    zamowiłem 5m/2.25m brazowa z napedem od bramy hormana ,2 piloty,sterownik na scianie,plus montaz cena 6300 brutto z 22%vatem takiej ceny horman nie da

  16. #36

    Domyślnie

    sterownik na ścianie co znaczy, też chce. Choć z montażem jest 7%
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  17. #37

    Domyślnie Brama garażowa

    Ja również zrobiłem rozeznanie w bramach garażowych, ponieważ w październiku będę montował. Wybrałem bramę Hormann 2500x2250 w firmie Mirex w Zgierzu przy ul. Traugutta 12A. Cena bez napędu 2800.- z montażem i 7% Vatem. Natomiast z napędem 3900.- Kolor złoty dąb. Normstahl droższy od 300-500 zł. Wiśniowski 300.- Krispol 400.- droższy. Należy wziąć pod uwagę, że brama Hormann jest produkowana w Niemczech, rownież napęd jest tej firmy. Wszystkie polskie firmy robią po prostu składanki, które nie zawsze dobrze pracują. Można kupić razem z bramą garażową z napędem również napęd do bramy przesuwnej Hormann LineaMatic PSK za 1177.- z 7 % Vatem. Sprzedają to jako komplet. W internecie napęd ten kosztuje od 1500 - 1900.- Każdy musi podjąć decyzję sam. Powodzenia i bezawaryjnego użytkowania.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony