dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 95 z 95
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Bylam dzisiaj w Media i ponownie ogladalam ta lodowke.
    Przy lodowce otwartej na 90 stopni, da sie wysunac szuflady na calej dlugosci, jednak nie da sie ich wyciagnac calkowicie.
    Aha... a do czego może być potrzebne wyciągnięcie całkowicie ... pewnie do mycia
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Aha... a do czego może być potrzebne wyciągnięcie całkowicie ... pewnie do mycia
    bingo!
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    bingo!
    I co teraz ... nie no... muszę znaleźć jakiś sposób jak wcisnąć tą lodówkę do wnęki.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Bylam dzisiaj w Media i ponownie ogladalam ta lodowke.
    Przy lodowce otwartej na 90 stopni, da sie wysunac szuflady na calej dlugosci, jednak nie da sie ich wyciagnac calkowicie.
    A w którym Media Markt jest ta lodówka.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    A w którym Media Markt jest ta lodówka.
    Jeszcze wczoraj byla na ekspozycji w Szczecinie. I pewnie nadal jest. Chyba, ze ktos kupil...w koncu swieta ida...
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Jeszcze wczoraj byla na ekspozycji w Szczecinie. I pewnie nadal jest. Chyba, ze ktos kupil...w koncu swieta ida...
    Ups.... czemu myślałem że jesteś w Warszawy.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    Ups.... czemu myślałem że jesteś w Warszawy.
    Na to pytanie juz Ci niestety nie odpowiem..
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Na to pytanie juz Ci niestety nie odpowiem..
    To może na to

    Jak jest różnica między lodówką którą podlinkowałaś czyli RFG23DERS1
    a lodówką która jest na polskiej stronie Samsunga RF62QEPN

    Żona widziała dzisiaj ta drugą RF62QEPN i była zachwycona.

    Została jedna w EURO AGD w Płocku jako jedna z ostatnich egzemplarzy, który było podobno do Polski sprowadzone 1000szt do sieci Euro.

    Czy się różnią poszczególne modele bo ceną różnią się aż o 2000zł.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    To może na to

    Jak jest różnica między lodówką którą podlinkowałaś czyli RFG23DERS1
    a lodówką która jest na polskiej stronie Samsunga RF62QEPN

    Żona widziała dzisiaj ta drugą RF62QEPN i była zachwycona.

    Została jedna w EURO AGD w Płocku jako jedna z ostatnich egzemplarzy, który było podobno do Polski sprowadzone 1000szt do sieci Euro.

    Czy się różnią poszczególne modele bo ceną różnią się aż o 2000zł.
    Pierwsza rzecz, jaka mi sie rzuca w oczy, to brak wyswietlacza przy podajniku lodu w tej z EURO AGD. Moze to starszy model? Ta "moja" lodowe mozna znalezc w sklepach internetowych, a "Waszej" juz nie. Nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc. Bo wszystko inne wydaje sie takie samo.
    P.S. W jednym sklepie internetowym ta Wasza lodowka jest oznaczona jako produkt archiwalny. Moze rzeczywiscie to poprzednia wersja tego RFG23DERS1. Cholera wie...

    Teraz porownuje opisy obu lodowek w tym samym sklepie internetowym i tak:
    * Wasza lodowka jest 2,5 cm nizsza, 8cm wezsza i 10cm glebsza niz "moja";
    * "moja" ma wyswietlacz;
    * pojemnosc calkowita Waszej to 450l, a mojej 525l
    * czynnik chlodzacy u Was: R600a, u mnie: R134a (cokolwiek to znaczy..)
    Ostatnio edytowane przez agata.kmisti ; 18-12-2011 o 20:57 Powód: bo chce cos dodac
    "...nie ma lepszej chwili na szczescie niz ta teraz wlasnie."

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał agata.kmisti Zobacz post
    Pierwsza rzecz, jaka mi sie rzuca w oczy, to brak wyswietlacza przy podajniku lodu w tej z EURO AGD. Moze to starszy model? Ta "moja" lodowe mozna znalezc w sklepach internetowych, a "Waszej" juz nie. Nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc. Bo wszystko inne wydaje sie takie samo.
    P.S. W jednym sklepie internetowym ta Wasza lodowka jest oznaczona jako produkt archiwalny. Moze rzeczywiscie to poprzednia wersja tego RFG23DERS1. Cholera wie...

    Teraz porownuje opisy obu lodowek w tym samym sklepie internetowym i tak:
    * Wasza lodowka jest 2,5 cm nizsza, 8cm wezsza i 10cm glebsza niz "moja";
    * "moja" ma wyswietlacz;
    * pojemnosc calkowita Waszej to 450l, a mojej 525l
    * czynnik chlodzacy u Was: R600a, u mnie: R134a (cokolwiek to znaczy..)
    W tej niech będzie "naszej" półki w górnej części są chyba inne bardziej proste.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  11. #91

    Domyślnie

    przebrnąłem cały wątek i jestem pod wielkim wrażeniem determinacji WSK (Wielce Szanownych Kolegów), którzy nie mogą się oprzeć potrzebie pisania, choć, to co piszą nie wnosi nic do dyskusji. To się bodaj grafomania nazywa i chyba daje się leczyć prostą psychoterapią. Ale ad rem.

    Stoję właśnie w obliczu potrzeby zakupu lodówki do właśnie budowanego domu. Stanowimy rodzinę 2+2, przy czym te +2 to dzisiaj odpowiednio 3 i 1,5 roku, co za tym idzie - dzisiaj lodówka combi (jakiś stary IKEA-owski Whirlpool) o pojemności zapewne jakieś 200+100 jest tylko trochę za mała, ale spodziewam się, że niebawem będzie duuuuuuuużo za mała i dlatego do domu rozważam SBS o pojemności jakieś 350+150, albo samodzielną chłodziarkę jakieś 185cm z pojemnością jakieś 380 litrów w kuchni i osobną zamrażarkę niedużą w piwnicy. Ciekawią mnie doświadczenia użyszkodników o podobnych potrzebach?

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał radam5 Zobacz post
    Lodówki sbs mają jeszcze jedną poważną wadę. Jako pracownik serwisu AGD mogę powiedzieć, że są tak samo awaryjne jak zwykłe ale koszt nawet drobnej awarii jest wysoki.
    Co do chłodziarko-zamrażarek LG to radzę uważać, spora część robiona jest w chinach. Czytajcie naklejki w środku.
    Ostatnio czytałam, że LG sporo lodówek robi we Wrocławiu, ale nawet fakt, że coś jest robione w Chinach mnie nie zraża, mało co teraz nie jest tam produkowane. Trzeba dobrze wszystko sprawdzić, a w razie problemów oddać.

  13. #93

    Domyślnie

    Witam, odświeże temat to zastanawiam się nad lodowką dla rodziców. Jest tam 84cm mijejsca na szerokość. Czy warto kupic lodowkę sidebyside czy lepiej klasyczną jednodrzwiową 80tkę? Mamie wiecznie brakuje miejsca a stara lodówka już pada. Generalnie miejsce szczegolnie na mrożonki jest na wagę złota.
    Nie interesują mnie żadne bajery typu kostkarka.
    Budzet 3-3.5k

  14. #94
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Za wąsko i za mały budżet na lodówkę side by side. Dosłownie z 2 modele "może" by pasowały, ale musiałaby być wysunięta, by drzwi (zachodzące) się otwierały.
    Efektywniej będzie kupić klasyczną, z dużą pojemnością. Jeśli pojemność jest najważniejsza, to nie brać z dystrybutorem (choć warto - duża oszczędność $ i czasu na kupno/wniesienie wody) lub kostkarką. By mieć więcej pojemności warto iść w górę, np:
    https://www.oleole.pl/lodowki/haier-...gotnosci.bhtml
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  15. #95

    Domyślnie

    Mama jest osobą niską i lodówki 2metrowe odpadaly. Kupilismy dwudrzwiową a raczej 4 drzwiową o szerokosci 80cm i jest super. Potrzeba dokladnie 84cm zeby się drzwi otwierały.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony