dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 95
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał witu102 Zobacz post
    ja długo myślałem nad lodówką...SBS mi się bardzo podobały ale po pierwsze cena po drugie zużycie energii...zdecydowałem się na jedno drzwiowego samsunga z tacką na lód (niezależną od szuflad zamrażarki) i raz za czas nalewam wodę do foremki i wysypuje lód do szuflady...wspomniany Liebherr fajny, ale cena w granicach 7tys zł ciut duża...
    To jest cena katalogowa za 5500 - 6000zł można kupić Liebher
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Fakt. Taniocha. Za dodatkowe kilka tysięcy można mieć w lodówce kostki lodu Do tego popielniczka samoczyczcząca za 12 tysięcy

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Fakt. Taniocha. Za dodatkowe kilka tysięcy można mieć w lodówce kostki lodu Do tego popielniczka samoczyczcząca za 12 tysięcy
    Za 3000zl katalogowo mniej możesz mieć bez kostkarki taką samą Liebherr
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post

    Do tego dorzuciłbym automat do wlewania oleju do głowy za 100tys.zł...oczywiście na kredyt

    Szkoda,że taka lodówka automatycznie nie robi obiadu...wszak podobnie jak kostki lodu codziennie potrzebujemy automatu do zaspokojenia głodu
    Nie bardzo wiem na jakim poziomie rozmawiamy ale u mnie w kuchni będzie kostkarka albo z lodówka albo jak oddzielne urządzenie.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Na poziomie budującego dom ale nie na poziomie kogoś komu słoma z butów wystaje...automatycznie usuwana
    Od raz widać komu słoma z butów wystaje
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    miiho

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    No i po co sobie takie uszczypliwości wzajemnie serwować...? Jak ktoś koniecznie potrzebuje mieć w kuchni kostkarkę - droga wolna, co komu do tego...?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Na poziomie budującego dom ale nie na poziomie kogoś komu słoma z butów wystaje...automatycznie usuwana
    Jak się nie ma miedzi to się na d..... siedzi

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Następny ze słomą w butach i ...złotymi klamkami.
    A rozumek malutki
    Nic mądrzejszego nie potrafisz wymyśleć co...
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  9. #29

    Domyślnie

    Ale fajnie jest jak lodówka ma sporo funkcji i innowacyjne rozwiązania, w sumie to non stop używany i niezbędny sprzęt w domu. Musi być dobry i funkcyjny, a poza tym teraz są lodówki side by side, które można postawić w dowolnym miejscu w domu bo kostkarka do lodu i dozownik pobierają wodę z wewnętrznego zbiornika.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał stilla Zobacz post
    Ale fajnie jest jak lodówka ma sporo funkcji i innowacyjne rozwiązania, w sumie to non stop używany i niezbędny sprzęt w domu. Musi być dobry i funkcyjny, a poza tym teraz są lodówki side by side, które można postawić w dowolnym miejscu w domu bo kostkarka do lodu i dozownik pobierają wodę z wewnętrznego zbiornika.
    No pewnie najlepiej w salonie. I z kuchni po kiełbasę przechodzić pół domu
    Albo kupić dwie. jedna do salonu drugą do kuchni, w końcu teraz lodówki sbs maja taki design że mogą być ozdoba salonu A i producent nie będzie miał nic przeciwko
    Proponuje nie zapominać do czego ten sprzęt ma rzeczywiście służyć.
    Ostatnio edytowane przez photos ; 06-09-2011 o 10:07

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    No pewnie najlepiej w salonie. I z kuchni po kiełbasę przechodzić pół domu
    Albo kupić dwie. jedna do salonu drugą do kuchni, w końcu teraz lodówki sbs maja taki design że mogą być ozdoba salonu A i producent nie będzie miał nic przeciwko
    Proponuje nie zapominać do czego ten sprzęt ma rzeczywiście służyć.
    A wg Ciebie do czego ma służyć.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał odaro Zobacz post
    A wg Ciebie do czego ma służyć.
    Na pewno nie do tego aby utrudniać sobie życie. Ale jak napisałem wyżej na wszystko jest rada. Wszak bogatemu wszystko wolno

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tomasz_ka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-205
    Posty
    35

    Domyślnie

    Podczas niedawnego remontu kuchni zmieniliśmy z żoną lodówkę side by side na jednodrzwiową i mogę napisać, że był to bardzo dobry wybór. Powiększyło to nam nieco kuchnie.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No nie,bo jak mi mi ktoś wyjeżdża z miedzią to ja mu ze złotymi klamkami
    O ilości rozumku tak jakoś wyszło czytając ten post (moim zdaniem trafnie)
    Nie zrozumiesz nigdy po co jest kostkarka i dozownik wody - dlatego ,że tobie lodówka kojarzy się tylko z kiełbasą , kaszanką ( sorry krupniokiem ) i śmierdzącą rybą

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Może już skończycie te uszczypliwości. A krupnioki czy kaszanka każdy wie o co chodzi. I nie ma co się przerzucać. Nie wszyscy na śląsku jedzą krupnioki. Wyobraź sobie że są i tacy tam, co wychodzą na pole przed dom, a niekoniecznie chodzą na dwór.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No wiesz,w Gliwicach to raczej ciężko jest zdobyć słomę
    Za to wungla i buraków pod dostatkiem

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    fajny temat Śląsk rullezz
    a co sbs.....też miała być....ale do zadnej jakoś nie chciała mi sie zmieścić patelnia...a zajmują pół kuchni...więc gdzie tu ergonomia...jak ktoś dobrze napisał - sbs sa dobre dla tych co kupuja gotowe jedzono zapakowane w kartoniki.....o tego to sie tam naukłada że hej...ale o dużym garnku czy wlasnie patelni zapomnij...
    kostkarka i dozownik wody.......dziękuję za kranówe wole sie napracować i wlać sobie mineralną do pojemników czy do kubka
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  18. #38

    Domyślnie

    Photos, a żebyś wiedział, że nawet w pokoju lodówkę można postawić. Moja znajoma tak ma. Kupiła sobie w kolorze wina taką, która ma nawet kryształki Swarovkiego na drzwiach, sama widziałam, pięknie się prezentuje z jej czarnymi meblami w salonie

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem uszczypliwość niektórych osób.
    Ot taka mentalność, ktoś coś ma, mi wydaje się to zbędne (albo mnie nie stać) to mu dowalę, że wieśniak, że idiota, niech sobie nie myśli że mu wszystko wolno mieć.

    Mnie nie stać, ani mi się nie podoba SBS bo nie da się jej ładnie zabudować, ja kupuję lodówkę z dolnym zamrażalnikiem do zabudowy, bez kostkarki i dystrybutora wody.

    A tym słomiarzom, co to u wszystkich drzazgi widzą radzę się w głowę stuknąć.
    Słoma wystaje?
    Bo kogoś stać i tak chce?
    Buractwo i typowa polaczkowość - nie mam, kto inny ma to go wyśmieję i obgadam, chama jednego, co pewnie ma bo nakradł.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał stilla Zobacz post
    Photos, a żebyś wiedział, że nawet w pokoju lodówkę można postawić. Moja znajoma tak ma. Kupiła sobie w kolorze wina taką, która ma nawet kryształki Swarovkiego na drzwiach, sama widziałam, pięknie się prezentuje z jej czarnymi meblami w salonie
    Cytat Napisał photos Zobacz post
    Wszak bogatemu wszystko wolno

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony