dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 95
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomasz_ka Zobacz post
    Podczas niedawnego remontu kuchni zmieniliśmy z żoną lodówkę side by side na jednodrzwiową i mogę napisać, że był to bardzo dobry wybór. Powiększyło to nam nieco kuchnie.

    Czy tylko więcej miejsca kuchni czy były jeszcze jakieś inne powody zamiany sbs na jednodrzwiową?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Wungla owszem ale buraków w Twoim stylu raczej żadko się spotyka...
    Tak rzadko ( przez samo ż znawco językowy) - jak sbsy w familokach !

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aga i Krzysiu
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza/Sosnowiec
    Posty
    63

    Domyślnie

    Witam!
    Obecnie mam Mastercooka wielką 2m wysokości z 105 litrową zamrażarką - trudno znaleźć na rynku większą i często brakuje mi miejsca! Zwłaszcza w zamrażarce. Wiem, można kupić dodatkową zamrażarkę - mam. Teraz chcę kupić SBS dlatego, bo jest rzeczywiście większa, można bardzej sensownie rozłożyć żywność. Patelni nigdy w życiu nie wstawiałam do lodówki, ale garnki owszem. Duży gar i tak tylko jeden wejdzie i na nic innego już nie ma miejsca. W ciągu roku lodówa zapełniona, światło panuje, jak są dzieci na wakacjach. A SBSa można kupić praktycznie w cenie lodówki combi.

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Princesa Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem uszczypliwość niektórych osób.
    Ot taka mentalność, ktoś coś ma, mi wydaje się to zbędne (albo mnie nie stać) to mu dowalę, że wieśniak, że idiota, niech sobie nie myśli że mu wszystko wolno mieć.

    Mnie nie stać, ani mi się nie podoba SBS bo nie da się jej ładnie zabudować, ja kupuję lodówkę z dolnym zamrażalnikiem do zabudowy, bez kostkarki i dystrybutora wody.

    A tym słomiarzom, co to u wszystkich drzazgi widzą radzę się w głowę stuknąć.
    Słoma wystaje?
    Bo kogoś stać i tak chce?
    Buractwo i typowa polaczkowość - nie mam, kto inny ma to go wyśmieję i obgadam, chama jednego, co pewnie ma bo nakradł.


    Ot dwa buraki sie spotkały i se pogadały ...

  5. #45

    Domyślnie

    Ja od ponad roku czekam na swoja SBSes 7165, z winiarka.Jest przepiekna,mam nadzieje,ze nie bedzie awaryjna.Mam osobna winiarke,ale wstawie ja do garazu bo nie bedzie mi pasowac a w spizarni zajmie za duzo miejsca.Tam stanie zamrazala.
    Ma ktos ta lodowke Liebherra czy tylko sie klocicie tutaj?

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał naszaheidi Zobacz post
    Ja od ponad roku czekam na swoja SBSes 7165, z winiarka.Jest przepiekna,mam nadzieje,ze nie bedzie awaryjna.Mam osobna winiarke,ale wstawie ja do garazu bo nie bedzie mi pasowac a w spizarni zajmie za duzo miejsca.Tam stanie zamrazala.
    Ma ktos ta lodowke Liebherra czy tylko sie klocicie tutaj?
    Tylko się kłócą bo nic więcej nie potrafią powiedzieć.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał naszaheidi Zobacz post
    Ja od ponad roku czekam na swoja SBSes 7165, z winiarka.Jest przepiekna,mam nadzieje,ze nie bedzie awaryjna.Mam osobna winiarke,ale wstawie ja do garazu bo nie bedzie mi pasowac a w spizarni zajmie za duzo miejsca.Tam stanie zamrazala.
    Ma ktos ta lodowke Liebherra czy tylko sie klocicie tutaj?
    A czemu czekasz aż rok czasu
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  8. #48

    Domyślnie

    Dom sie buduje.Jak kupie teraz to bedzie stala i czekala a gwarancja leci,wiec czekam.Cena nie spada,szkoda...

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Apsik77

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    okolice krakowa
    Posty
    46

    Domyślnie

    Ja mam lodówkę sbs samsunga rodzinka 2+2. Lodówka sprawdza się świetnie , nie swieci pustkami bo nie chce mi się codziennie jeździć do sklepu i zakupy robie raz na pare dni. Z kostkarki zrezygnowaliśmy z powodu awaryjnosco tego ustrojstwa , ale za to mamy barek bardzo przydatna rzecz nie trzeba za każdym razem otwierać drzi gdy ktos chce napić się soku czy wziąc mleko do kawy. No i zamrażalnik bajka wreszcie widzę wszystko jak na dłoni zamiast grzebac po szufladach w poszukiwaniu schabu zgięta w pałąk.

  10. #50

    Domyślnie

    Zastanawialam sie nad zakupem. Nie kupilam bo jest za mala dla mojej rodziny. Zamiast tego mam osobno chlodziarke i osobno zamrazarke.

  11. #51

    Domyślnie

    Gdybym tylko miała większą kuchnię to na pewno wybrałabym wersję side by side ponieważ wyglądają one o wiele ciekawiej, jednak z moim metrażem musiałam się ograniczyć do lodówki jedno drzwiowej.

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał p!nk Zobacz post
    Gdybym tylko miała większą kuchnię to na pewno wybrałabym wersję side by side ponieważ wyglądają one o wiele ciekawiej
    Czyli nie jest potrzebna taka duża lodówka ale że jest modna to czemu nie...Można i tak. Ja za zaoszczędzoną kasę najpierw przy kupnie a później przy użytkowaniu wolałbym zabrać rodzinę na wakacje.

  13. #53

    Domyślnie

    No musi też trochę wyglądać...jeżeli oczywiście jest odkryta.
    Jestem ciekawy czy równie chętnie do zabudowy kupowalibyście sbs...wszak nikt z gości nie zauważy że jest w domu ta modna lodówka.

  14. #54

    Domyślnie

    Musi wyglądać - ale dla mnie w przypadku kuchni otwartej na salon znaczenie miało:
    1. głośność
    2. wygląd
    3. pojemnośc - a sbs wcale pod tym względem nie jest najlepsza. Do zamrażalnik królik w całości nie wejdzie. Nawet na baczność. Wygrała tradycyjna - za to szersza o 10 cm

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Apsik77

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    okolice krakowa
    Posty
    46

    Domyślnie

    Każdy kupuje to co mu sie podoba , jest w jego mniemaniu praktyczne i na co go stać. Dla mnie sbs to strzał a dziesiątkę. Zużycie prądu nie jest wcale duże przy klasie A+, Królik do zamrażarki w całości wchodzi leciutko nawet z rodziną i znajomymi. No i żeby go potem wyciagnąć nie muszę kucać ani klękać i grzebać w szufladach bo wszystko jest przejrzyście poukładane na półeczkach.

  16. #56

    Domyślnie

    jak to mowia, kazdy potrafi dobrze swoja decyzje poprzec argumentami. Choc dla jednych moga wydawac sie smiszne, wazne aby istnialy dla zainteresowanego.
    I tak odnosnie tego stac czy nie stac....stac to pewnie duzo ludzi jednak wiekszosc mysli racjonalnie

  17. #57
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Apsik77

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    okolice krakowa
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    I tak odnosnie tego stac czy nie stac....stac to pewnie duzo ludzi jednak wiekszosc mysli racjonalnie
    To że ty masz jakieś ale do tego typu lodówek , nie znaczy jeszcze że wszyscy którzy je wybrali myśli nieracjonalnie. Masz tradycyjną chłodziarko zamrażarkę? Super , jeśli ci wystarcza i jesteś zadowolony. Ja zadowolona nie byłam mimo że moja poprzednia lodówka miała 180 cm(więc sporo miejsca w środku). Teraz rozmiar mojej kuchni pozwolił na postawienie sbs więc taka lodówkę mam i dopiero ta jest dla mnie wystarczająca i spełnia moje oczekiwania.

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aga i Krzysiu
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza/Sosnowiec
    Posty
    63

    Domyślnie

    Należy zwrócić uwagę, że są różne szerokości lodówek SBS, od 80cm, do której naprawdę nie wejdzie nawet średni garnek, do 1m szerokości i spokojnie wchodzącego pojemnika na tort i wielkiego gara.
    Nigdy bym nie kupiła czegokolwiek, żadnego mebla z tego powodu, ze modne. Po prostu muszę mieć dużo miejsca. I tak mam jeszcze osobną zamrażarkę (na świniaka )

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja planuję zwykłą lodówkę z zamrażarką. Jest nas dwoje. W tej chwili często nasza mała lodóweczka podblatowa świeci pustkami, bo zakupy robimy na bieżąco. Tylko latem brakuje miejsca w niej na duże butle mineralne lub Coli. Jedyne czego mi rzeczywiście brak to większego zamrażalnika, bo do mojego nie wejdzie nawet duża paczka frytek
    Myślę, że lodówka z zamrażarką o wys. 1,6-1,7 m spokojnie wystarczy dla nas.

    Na pewno wygodnie jest otwierać zamrażarkę jak lodówkę a nie grzebać w szufladach, więc gdybym miała większa kuchnię po prostu kupiłabym podblatową zamrażarkę i podblatową lodówkę bez zamrażarki i ustawiła w zabudowie na wysokości 70 cm obok siebie.

  20. #60

    Domyślnie

    Teraz jest zatrzęsienie modeli, można przebierać, żeby tylko kasa była. Ostatnio mi się podobała LG GS 3159 PVJV, wydaje się wielka, ma ponad 340 l pojemności, ale ma niecałe 90 cm szerokości, nie widziałam takich metrowych :-/

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony