dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    To mnie trochę uspokoiłeś. Nie znam się na tym więc wolę zapytać. Coś mi jeszcze gościu mówił o listwie pod oknem z uszczelką, że niby cieplej jest.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Listwa z uszczelką rozprężną jest w standardowym wyposażeniu w prawie wszystkich systemach z oferty tego producenta.
    Jednak to, czy ta listwa będzie zamontowana razem z oknem można ocenić dopiero po demontazu starego - być może wcale się tam nie zmieści a celowe wykuwanie pod nią miejsca będzie niewykonalne lub nieopłacalne.

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki stary za pomoc . To na co mam zwracać uwagę w trakcie i po montażu ?

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Nie mam jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie, nie znam zakresu obowiązków, umowy, itp.
    Lepiej zadać 10 pytań więcej przed podpisaniem czegokolwiek jeżeli masz wątpliwości niż później doznać rozczarowania i wzajemnie się oskarżać !
    Najwięcej niejasności chyba wychodzi przy "niedogadaniu" sposobu wykończenia: najczęściej jest to bowiem uzupełnienie ubytków powstałych przy demontażu a zdarza się, że klient żąda wklejania kątowników, gipsowania czyli wykonania tzw. sztablatury, której pewnie nigdy tam nie było.
    Kolejnym przykładem wykończeniówki jest brak malowania ościeży po otynkowaniu, warto zapytać czy zabierają stare ramy czy zamawiający będzie "się bujał" z nimi, administracja czy dozorcą ..
    Jeżeli jest to firma z polecenia, to wie co robi i nie trzeba biegać pomiędzy nimi z poziomnicą czy zmiotką.
    Po prostu ma być wykonane dobrze, zgodnie ze sztuka budowlaną i zachowaniem zdrowego rozsądku - u obu stron.

  5. #25

    Domyślnie

    Właśnie firmę sam wyszukałem . Zastanawiam się nad tymi wymiarami okien, że nie są jak standard a kilkanaście mm mniejsze.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    moze doszło ocieplenie lub coś podobnego z zewnatrz ,ale nie masz co się martwic. napewno nie zapłacisz wiecej bo obie firmy maja już chyba liczone za metry a nie czy to "typówka do bloku"

  7. #27

    Domyślnie

    Może troche off topic. Mam okna Adams`a Passiv Line. Jak przyjeżdzają znajomi to powiadają że okna są suuuper a tak wogóle to z zewnątrz myśleli że to drewno

    Jednak jak powiadają przedmówcy najważniejszy jest fachowy montaż oraz profesjonalne podejście już na etapie pomiarów i późniejszego zamówienia (czego ja doświadczyłem i bardzo miło wspominam)

    PS. Pozdrawiam Pana Krzysztofa vel 'stary'
    Wykończyć dom.....to jest wyzwanie

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    painless

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Witam, odświeżam temat: Adams vs. Oknoplast.
    Pojedynek okien trzyszybowych: Adams Aluplast 8000 czy Oknoplast Platinum Evolution/Oknoplast Winergetic Premium?
    Chętnie poznam Wasze opinie na temat ww. produktów. Który Wy byście polecili?
    Dodam, że do końca roku jest interesująca oferta na okna z Krakowa.
    A może jakiś produkt firmy M&S?

  9. #29

    Domyślnie

    Obaj producenci to pierwsza liga. Dobrze wykonują okna i serwis dobrze działa. Adams ma większe doświadczenie niż Oknoplast w produkcji okien energooszczednych, wprowadza sporo nowości i inwestuje w badania. Wystarczy wspomnieć o produktach z serii Passiv-line. I On tak naprawdę wprowadził jako pierwszy okna z pakietami 4-szybowymi a nie Oknoplast czy Drutex. No i Adams tutaj powinien mieć lepsze parametry.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post
    I On tak naprawdę wprowadził jako pierwszy okna z pakietami 4-szybowymi a nie Oknoplast czy Drutex.
    Ile sprzedałeś okien z 4 szybami ??? Przecież to przerost formy nad treścią

  11. #31

    Domyślnie

    A ile Drutex albo Oknoplast sprzedali okien 4-szybowych? domyślam się, że podobną ilość

    Nie chwalimy się w tym poście ile technoligii sprzedaliśmy klientom, tylko jakie są dostępne

    i tez nie kupiłbym okna 4-szybowego.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony