dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 161 z 255
Pokaż wyniki od 3.201 do 3.220 z 5095
  1. #3201
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Witam się w Twoim wątku, choć podczytuję od dawna masz piękny dom,gratuluję konsekwencji i oryginalności.

    A jeśli mogę tak od razu to mam pytanie dot.garderoby (tej ze zdj w galerii) jaka jest szerokość pomieszczenia, czy jest wygodna w codziennym korzystaniu? Ja chyba będę miała podobną szerokość i zastanawiam się czy nie poszerzyć kosztem sypialni.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę zdrówka!
    Tes witaj i rozgość się proszę nie ma mnie w domu ale wieczorem postaram się zmierzyć i wysłać Ci wymiary. Ja jestem mega zadowolona bo dla mnie jest optymalna.

  2. #3202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    My inhalacje niemal od urodzenia stosujemy...

  3. #3203

    Domyślnie

    Ha! Udało mi się znaleźć inspirację z kredensem podobnym do Twojego!


    http://www.houzz.com/ideabooks/28059...-Clash-Course-

    Nie wiem, czy będzie przydatna, ale dla ciekawostki wklejam

    Ja tylko z jedną małą uwagą: jeśli dasz ściany całe białe, to kredens całkowicie przytłoczy pokój.
    Jeśli dasz ciemny kolor (a ciemne szarości, czernie fantastycznie grają z takim starym drewnem), to pokój zrobi się co prawda ciemniejszy, ale za to bardziej zrównoważony.

    Widzę dwie możliwości:
    - opcja totalnie odjechana od Twojego stylu, ale za to kolory się zgadzają: cały pokój w ciemnej, miękkiej szarości i meble/dodatki mocno skręcające w kierunku vintage;

    - opcja nieco bardziej zgodna z resztą domu - ściany mleczno białe, z wyjątkiem ściany za kredensem - bardzo czarnej; do tego meble i dodatki głównie nowoczesne i białe, tylko z akcentami czerni (np.: czarne zasłony i dywan Ruta http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,140807075.html)

    niestety, lepsze inspiracje mam tylko na opcję pierwszą


    http://wmaju2.blogspot.com/search/label/INSPIRACJE


    http://thedesignfiles.net/2012/11/fr...matthew-lucas/


    http://media-cache-ec4.pinterest.com...7lkOS0up_c.jpg

    i jeszcze jedna inspira na zabudowę kanapy:


    http://www.kellygreeninteriors.com/s...&by-date=false
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #3204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Asiu dziękuję bardzo przyznam szczerze, że jak pierwszy raz wspomniałaś o ciemnej ścianie to jakoś to do mnie nie przemawiało, po ostatnim Twoim poście dochodzę do wniosku, że to może być to

  5. #3205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Muszę się bardziej wczytać w dylemat gabinetowy....
    Ale już powiem że ten kredens jest boski taki z duszą nic w nim nie zmieniać broń boże,tylko teraz dobrać odpowiednio resztę....
    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    bo jeden mega ozdobny mi wystarczy...myślałam raczej o mega prostych formach...proste nóżki, jak fronty to gładkie no ale sama nie wiem....Przez chwilę myslałam, żeby udać że kredensu nie ma , urządzić całośc po mojemu a on poprostu będzie sobie siedział cichutko w tym kątku
    .
    Mi się ten pomysł podoba ozdobny kredens, a reszta prosta.

  6. #3206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Udanego weekendu, ucałuj koniecznie pierożki Mani od ciotki Okruszka wyprzytulaj

    Nie nadrobię bo nie wiem gdzie skończyłam. Proste formy + jeden mocny akcent lubię i to bardzo
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  7. #3207

    Domyślnie

    anetko ten kredens bez góry jest cudowny, ja widzę przy nim skórzaną kanapę. Reszta nowoczesne dodatki
    A może dać jakąś ciemną tapetę za kredensem?

  8. #3208

    Domyślnie

    Anetko, wiem, że pewnie odpowiadałaś na to pytanie tysiąc pięćset sto dziewięćset ale zadam jeszcze raz, bo pobieżne przeczesanie Twojego wątku nie dało mi odpowiedzi. A mianowicie, zastanawiam się nad linią ora ito, ale zastanawia mnie bardzo, czy przez tę mleczną szybę widać w ogóle potrawy? Jak jest montowany panel na mikrofalę? Czy to musi być konkretna mikrofala, czy jest szerszy wybór? Jak z awaryjnością?

    I jeszcze jedno... jaki masz kolor ściany w kuchni?

  9. #3209
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Heloł Oj dawno mnie tu nie było ale jak jestem to się wypowiem ...a co

    1. najważniejsze fajnie żeś zdrowa kochana
    2. no kredens z tych ozdobniejszych Ci się trafił ...trzymam kciuki, żeby to była pamiątka rodzinna
    3. no to do rzeczy - Anetko moim zdaniem tylko biel wiem, że nie jest to zbyt szczęśliwe rozwiązanie dla rodzin z małymi paluszkami ale ja bym poszła w total look a na tle bieli kredensisko ...a niech ma coś na stare lata popatrz na poniższy link fotka nr 5

    http://www.houzz.com/ideabooks/67083...-Eclectic-Loft

    i jeszcze tu luźna inspiracja
    http://www.hgtvremodels.com/bathroom...ets/index.html

    i tu

    http://www.houzz.com/photos/379664/K...itchen-houston

    Myślę, że i ciemna ściana może nie dać rady z ukryciem

  10. #3210
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamiku
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    741

    Domyślnie

    Witaj Anetka

    Mi tez sie wydaje, ze taki ciemny ozdobny kredens lepiej na ciemnej scianie.. jak juz wspomniala Ania, na ciemnym nie bedzie tak razil po oczach
    Na bialej scianie przycmilby reszte..

  11. #3211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    anetko ten kredens bez góry jest cudowny, ja widzę przy nim skórzaną kanapę. Reszta nowoczesne dodatki
    A może dać jakąś ciemną tapetę za kredensem?
    tapeta odpada bo nie lubie tapetskórzana kanapa też odpada, od początku chciałam materiałową

    Cytat Napisał wyanna Zobacz post
    Anetko, wiem, że pewnie odpowiadałaś na to pytanie tysiąc pięćset sto dziewięćset ale zadam jeszcze raz, bo pobieżne przeczesanie Twojego wątku nie dało mi odpowiedzi. A mianowicie, zastanawiam się nad linią ora ito, ale zastanawia mnie bardzo, czy przez tę mleczną szybę widać w ogóle potrawy? Jak jest montowany panel na mikrofalę? Czy to musi być konkretna mikrofala, czy jest szerszy wybór? Jak z awaryjnością?

    I jeszcze jedno... jaki masz kolor ściany w kuchni?
    Przez piekarnik nie widać nic, trzeba otwierać. Jakiś czas temu zamieszczałam zdjęcie jak montowany jest panel, to taka tafla podnoszona do góry na siłownikach, nie wiem jak z mikrofalówką bo ja nie używam i nie posiadam. farba Jotun lady 9500N.

  12. #3212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Wracając do kredensu - prawda jest taka, że epoka z której pochodzi jest jaka jest i co bym nie zrobiła to ten grzmot będzie widoczny Póki co będę domebloeywać pokój, kupując poszczególne elementy i jak już meble będą stały na właściwym miejscu to zdecyduję co z malowaniem, bo może się okazać, że pomaluję nie tą ścianę

  13. #3213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    co bym nie zrobiła to ten grzmot będzie widoczny


    Anetko, tylko spokojnie- zobaczysz, że wyjdzie Ci ten gabinet bardzo fajnie
    Tylko moim zdaniem ta ciemna ściana jest ryzykowna, bo pomieszczenie jest małe... Poczekam na resztę fantów jak dokupisz i wtedy będziemy jeszcze myśleć
    Miłego popołudnia

  14. #3214
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    drtomkin

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-600
    Posty
    1

    Domyślnie piekna obudowa okien

    Witam, nie wiem czy dobrze napiszę tę wiadomość bo robię to poraz pierwszy ale chcialam zapytać o obudowę okien. Ma pani pięknie obudowane okna od wewnątrz. Z jakiego materiału jest ta biała obudowa? I czy trzeba zostawiać na nią miejsce na etapie montażu okien? Prosze o jakiekolwiek informacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Sylwia

  15. #3215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post


    Anetko, tylko spokojnie- zobaczysz, że wyjdzie Ci ten gabinet bardzo fajnie
    Tylko moim zdaniem ta ciemna ściana jest ryzykowna, bo pomieszczenie jest małe... Poczekam na resztę fantów jak dokupisz i wtedy będziemy jeszcze myśleć
    Miłego popołudnia
    Aguś , żeby dokupić resztę fantów to muszę mieć wizję podzielam twoje obawy, że ciemna ściana może zrobić z tego pokoju klitkę dlatego ewentualne malowanie bedzie na końcu

  16. #3216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał drtomkin Zobacz post
    Witam, nie wiem czy dobrze napiszę tę wiadomość bo robię to poraz pierwszy ale chcialam zapytać o obudowę okien. Ma pani pięknie obudowane okna od wewnątrz. Z jakiego materiału jest ta biała obudowa? I czy trzeba zostawiać na nią miejsce na etapie montażu okien? Prosze o jakiekolwiek informacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Sylwia
    U nas obudowane są drewnem. My nie zostawialiśmy miejsca, wszystko było montowane po montażu okien. U nas są bardzo grube mury - w sumie blisko 70 cm...

  17. #3217
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    to jeszcze raz za bielą

    http://www.google.de/imgres?q=eclect...9,r:5,s:0,i:99

    zdjęcie 7

    A możesz przykryć czymś białym materac, zabrać obraz i cyknąć zdjęcie?

  18. #3218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Wracając do kredensu - prawda jest taka, że epoka z której pochodzi jest jaka jest i co bym nie zrobiła to ten grzmot będzie widoczny Póki co będę domebloeywać pokój, kupując poszczególne elementy i jak już meble będą stały na właściwym miejscu to zdecyduję co z malowaniem, bo może się okazać, że pomaluję nie tą ścianę


    Tak, tak, najpierw meble, potem malowanie, w twoim przypadku Anetko to najlepsze wyjście

  19. #3219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    żeby dokupić resztę fantów to muszę mieć wizję:
    Szklaną kulę przynoszę:


    W razie czego, mogę jeszcze czarnego kota pożyczyć
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  20. #3220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Anetko, pomysł z ciemną ścianą za kredensem jest świetny
    Ale tylko Ty to możesz ocenić jak to wpłynie na proporcje.

    Jak tam Wasze katary?
    Lepiej?

Strona 161 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony