dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 255
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 5095
  1. #2221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    i to jest bardzo dobra wiadomość do No zawsze jeszcze zdążycie jeśli kiedyś zmienicie zdanie
    ja prędzej do stolicy albo do wrocławia jestem skłonna sie przenieść...niestety moja druga Połowa nie podziela mojej opinii

  2. #2222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Anetko jak tobie to wszystko migusiem porosło I masz tyle kolorów i kwitnących roślin ( u mnie chyba 3 rodzaje kwitnących reszta kszoki )

    Bajkowo!!! Cudnie!!! Jeden z ładniejszych ogrodów jakie widziałam

  3. #2223

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    ja prędzej do stolicy albo do wrocławia jestem skłonna sie przenieść...niestety moja druga Połowa nie podziela mojej opinii
    w jakim sensie? woli NO niż piękne miasta w kraju ojczystym czy generalnie dobrze mu we własnym domku?
    Dziennik i komentarze to już historia

  4. #2224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Anetko jak tobie to wszystko migusiem porosło I masz tyle kolorów i kwitnących roślin ( u mnie chyba 3 rodzaje kwitnących reszta kszoki )

    Bajkowo!!! Cudnie!!! Jeden z ładniejszych ogrodów jakie widziałam
    no i kto to mówi???posiadaczka ogrodu idealnego....ja w Twoim się zakochałam...obawiam się, że gdyby realizacja Twojego nastapiła dużo wczesniej, dziś mój ogród byłby podobny do Twojego

  5. #2225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    w jakim sensie? woli NO niż piękne miasta w kraju ojczystym czy generalnie dobrze mu we własnym domku?
    na
    jchętniej we własnym domku no a Oslo...kurna my tam całe dorosłe życie spędziliśmy....póki co temat ewentualnej przeprowadzki gdziekolwiek przesunięty

  6. #2226
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Anetko pięknie wszystko wygląda , zazdroszczę pozytywnie oczywiście jest cudnie , a plac zabaw nie ucieknie

  7. #2227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Anetko faktycznie te dzieciowe domeczki są cudne Cena znacznie mniej przyjazność A może masz kogoś lokalnie, kto mógłby Ci zrobić podobny w znacznie niższej cenie? Popytaj, może warto

    Dobrze, ze nie wyrzucasz kredensiku eklektycznego- piękny jest jak dla mnie

  8. #2228

    Domyślnie

    hejka anetko, byłam zobaczyć ten domek który wkleiłaś i powiem szczerze że cena moim zdaniem nie jest jakaś z kosmosu, nie powiem ze taniocha ale tez nie drogo, mój plac zabaw a wiele w nim jeszcze brakuje wyniósł mnie już 1500 zł i nie liczę robocizny bo to praca mąża, takze chodzi i mi o to że jak policzysz drewno, farby, jakieś mocowania , detale i inne elementy tez się robi kwota a jednak roboty z takim domkiem duzo, no i ktoś kto sprzedaje to musi zarobić wiadomo. Ja jeszcze muszę dokupić 2 huśtawki, zjeżdżalnię i ten most zwodzony to myślę że kwota zamknie się w 2500 tyś zł

  9. #2229
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monia29
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    26

    Domyślnie

    Piękny ogród! I to w takim czasie :O Ja jakoś nie mam natchnienia na nasz ogród, więc tylko co jakiś czas to drzewko wsadzę, to hortensje. A jeszcze mamy takiego pecha, że sarny i zające nam niszczą Ale plac zabaw to był jako pierwszy

    Zgadzam się z Reni1980, nasz plac zabaw, robił mój tata - piaskownica, podwyższony mini domek, zjeżdzalnia, duża huśtawka, i jak wyliczał dla znajomych, to cena wyszła nie mała. Tyle, że tu mam pewność, że mi się to wszystko nie rozleci - taką mam nadzieję przynajmniej , bo z porządnego drewna i bali zrobione, a nie jak w marketach.

  10. #2230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    DZiewczynki ja wszystko rozumiem, materiał , robocizna, wszystko pracochłonne ale domek to nie wszystko do tego trampolina, plac zabaw i kurna 7 tys jak nic ...a ja nie mam teraz takiej kasy, stąd moje smęcenie...domek muszę kupić bo Okruszkowi obiecałam i się o niego dopytuje .

  11. #2231

    Domyślnie

    no tak jak się wszystko zliczy to koszt duży.

    Anetko zakasać rękawy i do tartaku, jak obiecane to mussss, do końca życia będzie wypominał jeśli nie kupisz

  12. #2232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Reni no nie ma bata , muszę kupić bądz zrobić. Tak jak pisałam wcześniej ja mogłabym coś przy tym zrobić ale piłą, wkrętarką i tego typu sprzętem posługiwać się nie potrafię bo ja się tego boję...mogę wbijać gwozdzie młotkiem, malować, ustawiać...mój Mąż ma juz tyle planów na weekendy i popołudnia, że nie mam sumienie mu głowy suszyć choć on sam mam świadomość, że łukaszek czeka na domek...nawet jesli kupimy gotowy to przecież i tak musimy go poskładać...no i jak to zrobić żeby doba miała conajmniej 4 godziny więcej?

  13. #2233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Monia a Pokazałabyś to swoje cudo, zrobione przez Tatę?

  14. #2234
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Aneta u mnie na stronie 37 była dyskusja domkowa jak chcesz to zajrzyj
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  15. #2235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Aneta u mnie na stronie 37 była dyskusja domkowa jak chcesz to zajrzyj
    dziękuję! już lecę

  16. #2236
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monia29
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Monia a Pokazałabyś to swoje cudo, zrobione przez Tatę?
    Kochana, żadne tam cudo, taki zwykły, mnóstwo takich jest. Ja po prostu powiedziałam tacie, mniej więcej, co ma być i kupiłam zjeżdżalnię
    Domek, który pokazałaś jest przepiękny, ale już teraz wiem, że u nas to byłaby strata pieniędzy, bo moje dziecko i tak najwięcej czasu spędza w piaskownicy budując tam swoje konstrukcje dla aut W "niby domku" bawił się może 3 razy lubi też puszczać samochody ze zjeżdżalni Ale generalnie znajomym i dzieciom znajomych się podoba, no i cieszy mnie, że to był prezent A jeszcze chciałam zaznaczyć, że mój tata robił coś takiego pierwszy raz w życiu i generalnie z drewnem nie ma doczynienia ALe nic się nie kiwa, nie buja, jest stabilne. Teraz zamiast ławki wisi leżanka, czasem jeszcze mała huśtawka.
    Nie wiem czy uda mi się załączyć zdjęcie, już próbuję...
    Ostatnio edytowane przez monia29 ; 08-08-2012 o 19:11

  17. #2237
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cześć Anetko,
    mnie temat domku też niedługo będzie bliski
    Cofnęłam się o parę stron ale żadnego nie widzę .
    Wklejałaś jakieś znaleziska ? czy mnie oczy już zwodzą, bo przeca już późna godzina

  18. #2238
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Anetko, dawno mnie u Ciebie nie było. Tak pięknie rozwija się Twój ogród. Mimo okropnej pogody, Twój ogród jest cudny. No i jesteś szczęśliwą posiadaczką dużych drzew. Dziewczyny mają racje. To duże szczęście mieć wkoło siebie tyle dorodnych drzew. Ja niestety mam łysą patelnie.
    Mnie również boli jak widzę jak ludzie się szarpią, żeby pozbyć się drzew.
    Do mojej wsi jedzie się piękną aleją. Od lat jest walka o wycięcie drzew, bo kilkoro ludzi zginęło na tej drodze zatrzymując się właśnie na drzewie. Tak, jakby to one na drogę wychodziły...

    Pozdrawiam Cię gorąco. Całusy dla dzieciaków!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  19. #2239

    Domyślnie

    Sama chciałabym taki domek, ale też mnie to pewnie czeka, na razie jesteśmy na etapie autek i jeździków .

  20. #2240
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Monia dziękuję! ja póki co zbieram inspiracje i w koncu może sklecę coś sensownego
    Aguś wkleiłam linka do domku , który mi się podoba...ale po tel do firmy wyleczyłam się - środek goły, ykonczenie dodatkowy 1tys, transport 600, w oknach nie ma nic więc jakąs pleksę albo okiennice musiałabym dołożyć, no w każdym razie ten wklejony przeze mnie to koszt 3600 - za drogo, stanowczo....
    nie wiem czy się nie porwę na zrobienie domku
    Aniu dziękuję! no ja jestem bardzo zadowolona z tych starych drzew, kilka ale zawsze coś
    Pendrak ja zawsze o takim domku marzyłam ale nigdy takiego nie miałam...z dziecmi będę się bawic

Strona 112 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony