dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 113 z 255
Pokaż wyniki od 2.241 do 2.260 z 5095
  1. #2241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Anetko, jakich donic szukasz? Wiem, że szarych, ale co dalej? Pokaż te za tysiaka, będę wiedzieć o co biega.

  2. #2242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Ja ostatnio donice w praktikerze kupiłam, są takie... terakotowe? to się nazywa? W każdym razie takie gliniane i mam zamiar je na szaro pomalować, ale póki co wsadziłąm do takich. A kosztowały... 2 dyszki sztuka

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  3. #2243
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Anetko napisz do mnie, bo czekam i myślę o Was

  4. #2244
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iskanna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    275

    Domyślnie

    Zakochałam się w Twoim ogrodzie. Bardzo, bardzo.

    Mnie ogród teraz najbardziej przygnębia - bo albo wykonawcy rzucają kwoty z kosmosu, albo nagle ślad po nich znika mimo że umówione są terminy i kosztorysy... W środę kolejne podejście z kolejnym wykonawcą, i mam nadzieję że się uda. Bo aktualnie marzę choćby o trawniku

  5. #2245
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Anetko ja spóźniona ale również oszołomiona Twoim pięnym ogrodem! Rozrósł się bardzo ładnie w tak krótkim czasie Dużym skarbem są te stare drzewa - super, że je zostawiliście. Moim marzeniem jest domek a przy nim ogródek ze starymi drzwami
    Naprawdę przy dwójce małych dzieci pięknie Ci to wyszło
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  6. #2246
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    Anetko ja powiem tak.......domek cudo , tez go oglądałam
    a widziałaś ten ? normalnie wymiata .....i sami sobie ludzie zrobili

    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,1...137164329.html
    w/g mnie wszystko super ale............my mieliśmy domek z little tikes i niestety nikt się w nim nie bawił ;/ oddałam na nasz współny plac zabaw ale dzieci i tak wolą piaskownice i hustawki choć przyznam ze jak zobaczylam ten domek z linka to przez moment chciala prosic pracowników zeby nam taki domek zrobili,no ale samam Tosia nie byla zbyt zainteresowana wiec odpuściłam
    zajefajny plac zabaw z wszystimi możliwymi bajerami widzialam u nas w obi......koszt 5 tys.....przynajmniej taka cena tam wisiala...mam nadzieje ze za całość, ale wyglada imponująco i za taką cene to myśle ze wart tych pieniedzy....domek tez jest w zestawie

  7. #2247
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Anetko, ja mam podobne doświadczenia jak betib. Mamy domek Little Tikes "miejski" i szał był przez pierwszych kilka dni. Od dwóch lat domek stał w ogródku prawie nieużywany. Sporadycznie tylko mali goście się nim bawili, bo moje własne dzieci traktowały go raczej jak kolejny krzew w ogrodzie Podczas ostatnich porządków ogrodowych domek rozkręciłam i zostawiłam im tylko zjeżdżalnię, bo ta jest dość mocno użytkowana

    Co nie zmienia faktu, że te wszystkie domki przez Was pokazywane są cudne. Ale tak sobie myślę, że może rzeczywiście lepiej wydać te pieniądze na plac zabaw - huśtawki, zjeżdżalnię, jakąś ściankę wspinaczkową...

  8. #2248
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Anetko my w Gdyni jak Mi był mały tez mielismy domek, który stał zupelnie nieuzywany. Po pierwsze MI wolał chodzić na bulwar i na plaże ( gdzie wówczas tez placu zabaw nie było) niz siedziec w swoim ogródku. Ja ze wzgledu na to, że był jedynakiem bardzo często zapraszałam dzieci do nas, ale one były zainteresowane zupełnie innymi rzeczami niz domek. Najlepsza zabawą było wyjmowanie z piwnicy (miała wejście od zewnatrz) wielu niepotrzebnych i potrzebnych rzeczy na trawnik i robienie z tego jakis "urządzeń". I tak np któregos dnia rozłożyły stary niuzywany rower na częsći i te częsci wieszały na sznurkach na naszej śliwie powstała taki wehikuł czasu bardzo były z siebie dumne !!! Miały wówczas 4-5 lat.
    Najlepsza frajdą dla dzieci był w naszym przypadku duży basen taki przystosowany do 5 latków (wszystkie dzieci chodziły na naukę pływania od 4 lat) i wkładania tam jakiegoś nadmuchanego zwierzaka typu ośmiornica czy krokodyl i zmieszczenia na tym jak największej liczby dzieci dopóki zwierzak się nie obrócił a dzieciaki nie wpadły do wody) (to wówczas kiedy morze było zbyt zimne na kąpiele, a ja do basenu wlewałam ciepła wodę)
    Pózniej na przeciwko nas zamieszkała mała dziewczynka, której rodzice sprowadzili z Niemiec bardzo duzy domek i tez tak naprawde nie był użytkowany, sporadycznie i to wówczas kiedy rodzice inicjowali zabawę

    Ja myslę, że hustawka i zjeżdżalnia w zupelności wystarczy. Domek wspólnie z dziecmi można zrobic z kartonów i ewentualnie wstawiac go do domu w czasie deszczu.

    No gdyby sie Wam udało sklecic domek na drzewie to zupełnie inna historia, dzieci uwielbiaja intymne miejsca, ale to chyba dla troche starszych dzieciaczków.

    W rzeczywistości jest tak, ze my chcać spełnic swoje marzenia kupujemy dzieciom coś co wcale im sie nie podoba, wiem to z własnego doświadczenia
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 01-08-2012 o 07:58

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  9. #2249
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    A ja się nie zgodzę z Emirandą, u nas domek stoi od 2 m-cy i jest często wykorzystywany do zabawy.
    Mają tam stoliczek i krzesełka i na prawdę się tam bawią.
    Czasami domek jest bazą (co kolwiek to znaczy w rozumowaniu 7 latki i jej kolegów)
    A moja 2 letnia Zosia bawi się tam baaaaaaaaaardzo często...
    Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  10. #2250
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Anetko, jakich donic szukasz? Wiem, że szarych, ale co dalej? Pokaż te za tysiaka, będę wiedzieć o co biega.
    kochana tutaj sa moje wymarzone...szare...http://www.sklep.hydroponika.pl/Donice/ogrodowe,_tarasowe,_zewnętrzne/2495-KUBE_CASETTA_HIGH.html?kolor=biały

    Cytat Napisał yuka Zobacz post
    Ja ostatnio donice w praktikerze kupiłam, są takie... terakotowe? to się nazywa? W każdym razie takie gliniane i mam zamiar je na szaro pomalować, ale póki co wsadziłąm do takich. A kosztowały... 2 dyszki sztuka
    ja w takim razie szcześcia do poszukiwań nie mam...inna sprawa, że na moim zadupiu to i niewiele sklepów jest

    Cytat Napisał lasche Zobacz post
    Anetko napisz do mnie, bo czekam i myślę o Was
    Moniś skrzynkę wyczysc

    Cytat Napisał iskanna Zobacz post
    Zakochałam się w Twoim ogrodzie. Bardzo, bardzo.

    Mnie ogród teraz najbardziej przygnębia - bo albo wykonawcy rzucają kwoty z kosmosu, albo nagle ślad po nich znika mimo że umówione są terminy i kosztorysy... W środę kolejne podejście z kolejnym wykonawcą, i mam nadzieję że się uda. Bo aktualnie marzę choćby o trawniku
    doskonale Cię rozumiem bo jeszcze niedawno u mnie było pobojowisko i jakoś nie bardzo mogłam uwierzyć, że jakakolwiek metamorfoza może nastapić...jak widać wszystko jest mozliwe...a wykonawca...cóż...ja swojego przemilczę...

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    Anetko ja spóźniona ale również oszołomiona Twoim pięnym ogrodem! Rozrósł się bardzo ładnie w tak krótkim czasie Dużym skarbem są te stare drzewa - super, że je zostawiliście. Moim marzeniem jest domek a przy nim ogródek ze starymi drzwami
    Naprawdę przy dwójce małych dzieci pięknie Ci to wyszło
    Dziękuję bardzooooo!

    Cytat Napisał betib Zobacz post
    Anetko ja powiem tak.......domek cudo , tez go oglądałam
    a widziałaś ten ? normalnie wymiata .....i sami sobie ludzie zrobili

    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,137080478,137164329.html
    w/g mnie wszystko super ale............my mieliśmy domek z little tikes i niestety nikt się w nim nie bawił ;/ oddałam na nasz współny plac zabaw ale dzieci i tak wolą piaskownice i hustawki choć przyznam ze jak zobaczylam ten domek z linka to przez moment chciala prosic pracowników zeby nam taki domek zrobili,no ale samam Tosia nie byla zbyt zainteresowana wiec odpuściłam
    zajefajny plac zabaw z wszystimi możliwymi bajerami widzialam u nas w obi......koszt 5 tys.....przynajmniej taka cena tam wisiala...mam nadzieje ze za całość, ale wyglada imponująco i za taką cene to myśle ze wart tych pieniedzy....domek tez jest w zestawie
    Beatko no na swoje nieszczęscie widziałam ten domekjest tak piękny, że ...strasznie mi się podoba...
    ja w OBI też widziałam ale powiem szczerze, że jakoś do mnie nie przemawia i mam watpliwosći co do jakości...
    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Anetko, ja mam podobne doświadczenia jak betib. Mamy domek Little Tikes "miejski" i szał był przez pierwszych kilka dni. Od dwóch lat domek stał w ogródku prawie nieużywany. Sporadycznie tylko mali goście się nim bawili, bo moje własne dzieci traktowały go raczej jak kolejny krzew w ogrodzie Podczas ostatnich porządków ogrodowych domek rozkręciłam i zostawiłam im tylko zjeżdżalnię, bo ta jest dość mocno użytkowana

    Co nie zmienia faktu, że te wszystkie domki przez Was pokazywane są cudne. Ale tak sobie myślę, że może rzeczywiście lepiej wydać te pieniądze na plac zabaw - huśtawki, zjeżdżalnię, jakąś ściankę wspinaczkową...
    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Anetko my w Gdyni jak Mi był mały tez mielismy domek, który stał zupelnie nieuzywany. Po pierwsze MI wolał chodzić na bulwar i na plaże ( gdzie wówczas tez placu zabaw nie było) niz siedziec w swoim ogródku. Ja ze wzgledu na to, że był jedynakiem bardzo często zapraszałam dzieci do nas, ale one były zainteresowane zupełnie innymi rzeczami niz domek. Najlepsza zabawą było wyjmowanie z piwnicy (miała wejście od zewnatrz) wielu niepotrzebnych i potrzebnych rzeczy na trawnik i robienie z tego jakis "urządzeń". I tak np któregos dnia rozłożyły stary niuzywany rower na częsći i te częsci wieszały na sznurkach na naszej śliwie powstała taki wehikuł czasu bardzo były z siebie dumne !!! Miały wówczas 4-5 lat.
    Najlepsza frajdą dla dzieci był w naszym przypadku duży basen taki przystosowany do 5 latków (wszystkie dzieci chodziły na naukę pływania od 4 lat) i wkładania tam jakiegoś nadmuchanego zwierzaka typu ośmiornica czy krokodyl i zmieszczenia na tym jak największej liczby dzieci dopóki zwierzak się nie obrócił a dzieciaki nie wpadły do wody) (to wówczas kiedy morze było zbyt zimne na kąpiele, a ja do basenu wlewałam ciepła wodę)
    Pózniej na przeciwko nas zamieszkała mała dziewczynka, której rodzice sprowadzili z Niemiec bardzo duzy domek i tez tak naprawde nie był użytkowany, sporadycznie i to wówczas kiedy rodzice inicjowali zabawę

    Ja myslę, że hustawka i zjeżdżalnia w zupelności wystarczy. Domek wspólnie z dziecmi można zrobic z kartonów i ewentualnie wstawiac go do domu w czasie deszczu.

    No gdyby sie Wam udało sklecic domek na drzewie to zupełnie inna historia, dzieci uwielbiaja intymne miejsca, ale to chyba dla troche starszych dzieciaczków.

    W rzeczywistości jest tak, ze my chcać spełnic swoje marzenia kupujemy dzieciom coś co wcale im sie nie podoba, wiem to z własnego doświadczenia
    Alu ja raczej stronię od nieprzemyslanych zakupów...nasze dzieci mają dośc dużo swobody, właściwie w ogrodzie i na terenie podwórka robią co chcą ale moje dzieci mają zaledwie 4 i 1,5 roku...domku na drzewie a ni na wysokosci nie będzie bo nie mam zamiaru Iskierki pilnować aby tam nie próbowała się dostać

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    A ja się nie zgodzę z Emirandą, u nas domek stoi od 2 m-cy i jest często wykorzystywany do zabawy.
    Mają tam stoliczek i krzesełka i na prawdę się tam bawią.
    Czasami domek jest bazą (co kolwiek to znaczy w rozumowaniu 7 latki i jej kolegów)
    A moja 2 letnia Zosia bawi się tam baaaaaaaaaardzo często...
    Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona
    nooooo



    Dziewczyny domek bedzie i to jest nieodwołalne bo przede wszystkim obiecałam go moim dzieciom i nie mam zamiaru się z obietnicy wycofywać...Łukaszek bardzo lubi domki, w No w przedszkolu chętnie się w takim bawił i u znajomych również...nie liczę, że będzie to jakiś szał i ze nie bedzie z niego wychodził bo to zaledwie 4 latek, jak wiadomo dzieci w tym wieku bawią się wszystkim i niczym...zreszta jak moje dzieci nie zechcą to sama będę się w nim bawić domek bedzie stał na ziemi, nie będzie stopni ani innych historii, które utrudniały by dostęp do domku Marysii, bo to ma byc ich wspólna zabawka. Huśtawki mają, na tarasie, zjezdzalnami są srednio zainteresowani ale planuję zrobic coś w rodzaju "mini placu zabaw" ale najpierw domek
    Ostatnio edytowane przez aneta s ; 01-08-2012 o 22:40

  11. #2251

    Domyślnie

    A ja uważam że to wszystko bardzo indywidualna sprawa
    moje dzieciaki średnio są zainteresowane samym domkiem
    ale uwielbiaja wspinać sie po ścianie wspinaczkowej, huśtać oraz zjezdac ze zjeżdżalni
    nawet 1,5 roczniak sam włazi i zjeżdża z bardzo wysokiej zjezdzalni

    Także wszystko zależy od dziecka
    wiadomo ze każda zabawka z czasem powszechnieje
    u nas tak bywa ale za jakiś czas na nowo ja odkrywają tym bardziej jak przyjadą inne dzieciaczki

  12. #2252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Anetko, śliczne te donice, ale cena... Też muszę coś upolować fajnego na nowe schody, ale znacznie tańszego raczej
    A ja myślę, ze domek będzie bardzo fajnym pomysłem szczególnie dla małej dziewczynki tak słodkiej jak Iskierka

  13. #2253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Na tej stronie co pokazywałaś teraz jeden jest w promocji, złożony, pomalowany, zaimpregnowany... tylko transport znaleźć

  14. #2254
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Anetko-ciekawe czy ten rozowy domek podobalby sie mojemu synkowi
    Bo mnie sie strasznie podoba

    Pozdrawiam Cie serdecznie

  15. #2255
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    A ja się nie zgodzę z Emirandą, u nas domek stoi od 2 m-cy i jest często wykorzystywany do zabawy.
    Mają tam stoliczek i krzesełka i na prawdę się tam bawią.
    Czasami domek jest bazą (co kolwiek to znaczy w rozumowaniu 7 latki i jej kolegów)
    A moja 2 letnia Zosia bawi się tam baaaaaaaaaardzo często...
    Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona
    Baza skąd ja to słowo znam
    Moich dwóch chłopaków chce mieć domek na drzewie,aczkolwiek taki mały zapewne też ,ale tego nie wiem.Obecnie "zrobimy bazę "oznacza przestawianie biurka ,krzeseł, nakrywanie kocami kołdrami ,i tam sobie robią swoje pokoje dają lampkę i tak nawet chcą spać i śpią,a potem dużo sprzatania

  16. #2256
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Anetko, ja znalazłam taki domek dla dzieci. Aczkolwiek jak patrzę na zdjęcie i na cenę, to mi się nie chce wierzyć. Może warto się jakoś z nimi tam skontaktować???
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #2257

    Domyślnie

    Dzień Dobry

    U mnie nie wiem czy będzie domek, ale na pewno musi być jakiś fajny plac zabaw, na wiosnę trzeba się będzie za czymś rozejrzeć

  18. #2258

    Domyślnie

    ANETKO ja z wymiarami do ciebie, domek po podłodze ma 2,5 na 2,5 czyli 6,25 m2, wysokość do kaletnicy 1,40, jeszcze coś zmierzyć?

  19. #2259
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Podoba mi się BARDZO domek zalinkowany przez Ane3kę - najlepiej, gdy taki dało się zrobić na drzewie!!!
    (no dziecięce marzenia o domku na drzewie właśnie we mnie są)

  20. #2260

    Domyślnie

    Anetko, w końcu po to się ma dzieci, żeby mieć pretekst do bawienia się zabawkami
    Domek z linku Betib aż mi słów brakuje, ale on jest piękny.

Strona 113 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony