dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 160 z 255
Pokaż wyniki od 3.181 do 3.200 z 5095
  1. #3181
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Anetko-ja z pokojem nic nie pomoge bo kredens to nie moje klimaty,ale zostawiam wielkiego przytulaska i nie wiem czy wiesz ze caly czas siedze w Twojej kuchni-tylko mi kawy nikt nie robi

  2. #3182
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    Anetko-ja z pokojem nic nie pomoge bo kredens to nie moje klimaty,ale zostawiam wielkiego przytulaska i nie wiem czy wiesz ze caly czas siedze w Twojej kuchni-tylko mi kawy nikt nie robi
    u mnie samoobsługa, Możesz sobie zrobić sama wedle swoich upodobań
    Co do kredensu to też nie do końca moja bajka ale jakoś muszę z tym żyć

  3. #3183
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Anetko cieszę sie, że zdrowiejesz

    odnosnie kredensu - pomimo, iż lubie ektropy, to tutaj mi juz nie pasuje
    czy ten kredens mozna rozlozyc ?? tzn zostawic tylko dol ?? (ale nie wiem co wtedy z gorna czescia
    bo znalazlam takie cos


    wtedy sofe w podobnym stylu - idealnie gdybys znalazla taka pikowana w kremie (tylko do scian mi nie pasuje..... )
    lampy duze przysadziste - i chyba niz poza kredensem, sofa i tym krzeslem tam bym nie dawala
    ten pokoj bedzie inny od pozostalych wnetrz, ale skoro chcesz go urzadzic pod kredens to chyba wyjscia nie ma
    bedziesz miala jedno pomieszczenie w innym stylu, ale tez moze byc piekne

    jak znajde cos jeszcze to wkleje
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  4. #3184
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Dziewczynki jestem, miałam straszne urwanie głowy ale już zrobiło się spokojnie
    Ale już dobrze Anetko?

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Kredens był stosunkowo niedawno w renowacji i sama renowacja kosztowała 3,5 tys.nie chcę go profanować innym kolorem
    SporoAle warto było, bo jest piękny

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    choć przyznam, że miałam przez jakiś czas zamiar zachlapać go na biało ale jak zobaczyłam na allegro jak wygląda eklektyczny kredens w białej szacie to zostawiam go w tym mega ciemnym brązie
    I dobrze, że go takiego zostawiłaś Aneciu, bo każdy eklektyczny mebel w bieli wygląda fatalnie- zgadzam się.
    Myślę, ze reszta gabinetowa jak będzie lekka, to całość nie przytłoczy.

    Miłego wieczoru

  5. #3185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Hej przyszłam się u Ciebie przywitać
    Czy te 1,5 snu to cd pełni czy coś Wam dokucza?

    Tak na szybko zerknęłam na regał w gabinecie.
    Jest olbrzymi ale piękny , kolor masz rację idealny, biel odebrała by mu szlachetności

    Może znajdę czas na odnalezienie inspiracji, bo chyba coś kojarzę w takim klimacie.

  6. #3186
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kredens zostaje w takim wydaniu jak widać słabo u mnie z tą gabinetową koncepcją ale jakoś dam radę
    Admete no do nas znowu jakieś przeziębienie się przypałętało...

  7. #3187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Kredens zostaje w takim wydaniu jak widać słabo u mnie z tą gabinetową koncepcją ale jakoś dam radę
    Przejrzałam na szybko trochę moich zbiorów ale nic nie mogę na szybko znaleźć
    Kurcze kojarzę, białe wnętrze,z białymi deskami na podłodze, bardzo surowe wnętrze, i taki właśnie mocny brązowy mebel, do tego poduchy i koce w kolorowe wzory..............ale to chyba nie Twój klimat

    Admete no do nas znowu jakieś przeziębienie się przypałętało...
    Rany boskie a co to nas i Was tak męczy
    Kochana oby szybko przeszło i zostało tylko małym przeziębieniem

  8. #3188
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Dzien dobry paniom

  9. #3189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Przejrzałam na szybko trochę moich zbiorów ale nic nie mogę na szybko znaleźć
    Kurcze kojarzę, białe wnętrze,z białymi deskami na podłodze, bardzo surowe wnętrze, i taki właśnie mocny brązowy mebel, do tego poduchy i koce w kolorowe wzory..............ale to chyba nie Twój klimat


    Rany boskie a co to nas i Was tak męczy
    Kochana oby szybko przeszło i zostało tylko małym przeziębieniem
    Mania ma katar a u maluchów to i taki drobiazg niczym koniec świata, nie mogła oddychać przez noc więc się darła...bidulka...
    co do gabinetu to ja z kolorami nie chcę szaleć bo nie bardzo się czuję w takich ekspresyjnych wnętrzach....wolałabym isc w tym kierunku co reszta domu z kredensowym akcentem

  10. #3190
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    gumisiu dzisiaj jest tylko bryyyyy....ciężką noc miałam a za oknem szaro.....buuuuuuuu

  11. #3191
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    gumisiu dzisiaj jest tylko bryyyyy....ciężką noc miałam a za oknem szaro.....buuuuuuuu
    U nas tez byla nocna przeprawa
    A za oknem...Nie ma sie co przejmowac po deszczu przychodzi slonko

  12. #3192

    Domyślnie

    Witam się w Twoim wątku, choć podczytuję od dawna masz piękny dom,gratuluję konsekwencji i oryginalności.

    A jeśli mogę tak od razu to mam pytanie dot.garderoby (tej ze zdj w galerii) jaka jest szerokość pomieszczenia, czy jest wygodna w codziennym korzystaniu? Ja chyba będę miała podobną szerokość i zastanawiam się czy nie poszerzyć kosztem sypialni.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę zdrówka!

  13. #3193

    Domyślnie

    Zdrówka dla Mani
    Podczytuję cały czas ,ale w kwestii gabinetu się nie wypowiadam ,bo na dzień dzisiejszy ,nie potrafię się określić

  14. #3194
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Muszę się bardziej wczytać w dylemat gabinetowy....
    Ale już powiem że ten kredens jest boski taki z duszą nic w nim nie zmieniać broń boże,tylko teraz dobrać odpowiednio resztę....

  15. #3195
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Anetko ,mnie się bardzo Twój kredens podoba choć według mnie bardziej pasowałby bliżej jadalni. Ale w gabinecie tez bedzie fajnie wygladał. ztym ,ze ja osobiście "uszczupliłabym "mu zwieńczenie ,,zdjęłabym tę drabinkę ale to oczywiście jest tylko moje zdanie..A jaki kolor pokrowca do ektorpa planujesz? ''
    Zdrówka dla Mani

  16. #3196
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Anetko-przyszlam podziekowac za wsparcie

    Nic wiecej nie naskrobie-bo dzien do bani

  17. #3197
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Anetko przyszlam przylulic mam nadzieje ze ta nocka bedzie lepsza zdrowka Mani zycze
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  18. #3198
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    I ja zdróweczka Mani życzę i całuski zostawiam
    LAZUR

    Beata

  19. #3199
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Anetko, zdrówka dla Malutkiej

  20. #3200
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dzięki Dziewczynki Kochane
    noc lepiej, mam nadzieję że na przeziębieniu się skończy i nie wykluje się z tego nic poważniejszego...Póki co kaszel i katar bez temperatury ale ten katarek daje Mani do wiwatu bo bidulka nie może przez nosek oddychać i płacze w nocy....ale nie narzekam bo to przecież drobiazgi bez których nie da się dzieci wychować
    Co do kredensu...wolałabym go nie mieć sprzedać go i urządzić gabinet według pierwotnego planu no ale jak już ustaliliśmy - zostaje. Na pewno nie chcę go w salonie ani jadalni, jedyne miejsce gdzie może egzystować to gabinet właśnie. Ta "drabinka" na samej górze jest mobilna więc wyląduje na strychu i tym samym kredens stanie się ciut mniej ozdobny. Sofę chcę w szarym obiciu i coraz bardziej przychylam się do słów Asi , że Ektorp może przytłoczyć ten pokój, chyba jednak skłaniam się do Karlstada...ja jestem monotematyczna więc kolorystyka poza tym ciemnym brązem pozostaje taka jak w całym domu - biały, szary i czarny tzn taki mam plan ale w ogóle nie czuję tego gabinetu wydaje mi się że z tym kredensem wszystko będzie zgrzytać...nie zamierzam iśc w kierunku mebli z epoki kredensu bo jeden mega ozdobny mi wystarczy...myślałam raczej o mega prostych formach...proste nóżki, jak fronty to gładkie no ale sama nie wiem....Przez chwilę myslałam, żeby udać że kredensu nie ma , urządzić całośc po mojemu a on poprostu będzie sobie siedział cichutko w tym kątku gdzie teraz ale obawiam się , że na finishu może być przysłowiową "pięścią u nosa"...
    Kurcze nie wiem....

Strona 160 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony