dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 163 z 255
Pokaż wyniki od 3.241 do 3.260 z 5095
  1. #3241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    cześć Monia

  2. #3242
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Cześć Anetko,
    Fajnie że będziecie uczyć Łukaszka jazdy na nartach, napewno będzie się super bawił,

    Pozdrawiam w ten mroźny poranek

  3. #3243

    Domyślnie

    My, jak już jedziemy na narty, to żadna pogoda nam nie przeszkadza - no chyba że śniegu zabraknie. Najwyżej częstsze przerwy na grzańca trzeba robić
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  4. #3244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Cześć Anetko,
    Fajnie że będziecie uczyć Łukaszka jazdy na nartach, napewno będzie się super bawił,

    Pozdrawiam w ten mroźny poranek
    Dziękujęmam nadzieję, że zabawa będzie fajna

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    To podziwiam . Przy odpowiednim ubraniu to na pewno fajna sprawa .
    dobry kombinezon i kominiarka to podstawa

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    My, jak już jedziemy na narty, to żadna pogoda nam nie przeszkadza - no chyba że śniegu zabraknie. Najwyżej częstsze przerwy na grzańca trzeba robić

  5. #3245

    Domyślnie

    nasz starszy (już ) też przez ostanie 2 lata oswajał sie z nartami, zakładaliśmy mu na chwile a w tym roku może zacznie bardziej świadomie zjeżdżać
    w zeszłym roku na Święta nie było śniegu i nawet nart nie braliśmy do J., za to na feriach było sporo ale mrozy -30stop. nocą w dzień jak zeszło do -15 to wypadaliśmy na 3-4 godzinki
    Dobrze jest rodzić jesienią, bo sezon narciarski nie stracony MAm nadzieję że w tym roku uda mi się wyrwać, jak tylko sie w moje spodnie wcisnę
    Ostatnio edytowane przez ida2 ; 10-12-2012 o 11:59

  6. #3246
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    jak dla mnie muszą być białe, bez śniegu nie ma magii swiąt - bynajmniej dla mnie....
    Zgadzam sie z Toba, Anetko dlatego tak bardzo tesknilam za takimi swietami i wreszcie pierwszy raz od 2004r bede na swieta w Pl lecimy w piatek Synus i wszyscy w Pl nic nie wiedza to niespodzianka Mieszko pierwszy raz bedzie jezdzil na sankach ( a ma 6 lat) i zobaczy tyle sniegu

    Lukaszek szybko sie nauczy jezdzic na nartach pod opieka dobrego instruktora
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  7. #3247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida2 Zobacz post
    nasz starszy (już ) też przez ostanie 2 lata oswajał sie z nartami, zakładaliśmy mu na chwile a w tym roku może zacznie bardziej świadomie zjeżdżać
    w zeszłym roku na Święta nie było śniegu i nawet nart nie braliśmy do J., za to na feriach było sporo ale mrozy -30stop. nocą w dzień jak zeszło do -15 to wypadaliśmy na 3-4 godzinki

    Dobrze jest rodzić jesienią, bo sezon narciarski nie stracony MAm nadzieję że w tym roku uda mi się wyrwać, jak tylko sie w moje spodnie wcisnę
    heheee ze spodniami to ja będę miec problem....aż boję się przymiarki
    ja 2 lata nart na nogach nie miałam bo moja Mania ze styczniaŁukaszek z marca i jak byłam w ciąży z nim to jezdziłam

  8. #3248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Zgadzam sie z Toba, Anetko dlatego tak bardzo tesknilam za takimi swietami i wreszcie pierwszy raz od 2004r bede na swieta w Pl lecimy w piatek Synus i wszyscy w Pl nic nie wiedza to niespodzianka Mieszko pierwszy raz bedzie jezdzil na sankach ( a ma 6 lat) i zobaczy tyle sniegu

    Lukaszek szybko sie nauczy jezdzic na nartach pod opieka dobrego instruktora
    Kasiu no to Macie co swiętować....Matko podziwiam, że Daliście rade tyle lat bez swiąt w Pl

  9. #3249
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Anetko a Ty jeszcze nie przystrajasz domku? Pamiętam, że u Ciebie zawsze tak ładnie to wszystko się prezentuje
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  10. #3250
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    Anetko a Ty jeszcze nie przystrajasz domku? Pamiętam, że u Ciebie zawsze tak ładnie to wszystko się prezentuje
    jakoś weny niemam...zniosłam wszystko do gabinetu ale jak tam wchodzę to dzieciaki ze mną ...a z nimi to nie widzę tego dekorowania a po nocach mi się nie chce obym nie musiała tego robic tuż przed wigilia

  11. #3251

  12. #3252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    zajrzałam w poszukiwaniu dekoracji świątecznych a tu sie nam Pani obija
    W tamtym roku zrobiłam szybko bo sie domem nacieszyć nie mogłam w tym roku czekam na Was i u Was będę szukać inspiracji

  13. #3253

  14. #3254
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Ja waśnie też coś weny w tym roku nie mam i tak liczę po cichu na Was

    To sobie wszystkie chyba poczekamy
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  15. #3255
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    A mi drugi karton gdzieś w piwnicy ale nie wiem gdzie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  16. #3256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ania to Pochwal się co Wyczarowałaś
    mnie się naprawdę nie chceeeee, porozkładałam jedynie lalki świąteczne po domu i to wszystko

  17. #3257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    ja dziś zrobiłam stroik na stół. chciałam wrzucić na FM bo mi sie strasznie podoba ale mąż zabrał aparat
    nooooooo ale ten Twój Mąz Małgosiu się naraża jak wróci to cyknij koniecznie focie

  18. #3258

    Domyślnie

    Witam Anetko chyba my wszystkie w tym roku nie mamy weny,jak pytam znajome na jakim etapie są ze Świętami to mówią że nic nie mają porobione co się dzieje leń totalny,ale damy radę wszystko na ostatnią chwilę,no i widać po handlu że naród biednieje już tak ludzie nie szaleją z zakupami,skromnie z umiarem i kupują malutko a może i dobrze bo potem żywność ląduje w śmietniku

  19. #3259
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    W sumie pierwszy raz mam okazję stroić dom na święta więc korzystam . Nawet zdjęć nie robiłam czekam na choinkę.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  20. #3260

    Domyślnie

    witam
    Anetko przepraszam Cię, ze ja znów po prośbie, ale przeszukujc Twój wątek znów znalazłam COŚ dla siebie. Jednak chcę mieć bielony blat. Mam surowy jesionowy blat kuchenny i nie wiem jaki olej kupić, zeby go wybielić, ile razy go olejować, żeby blat była na lata
    Z góry dziękuję za podpowiedź
    pozdrawiam serdecznie

Strona 163 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony