dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 164 z 255
Pokaż wyniki od 3.261 do 3.280 z 5095
  1. #3261
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iskanna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    275

    Domyślnie

    jesli nadal jest głosowanie na ścianę z kredensem - to ciemna.
    nie ma co udawać, że kredensu nie ma. to nie wyjdzie. trzeba podkreślic

  2. #3262
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    Witam Anetko chyba my wszystkie w tym roku nie mamy weny,jak pytam znajome na jakim etapie są ze Świętami to mówią że nic nie mają porobione co się dzieje leń totalny,ale damy radę wszystko na ostatnią chwilę,no i widać po handlu że naród biednieje już tak ludzie nie szaleją z zakupami,skromnie z umiarem i kupują malutko a może i dobrze bo potem żywność ląduje w śmietniku
    Ja nie wiem jak to jest ale jak mieszkałam daleko, w Oslo to nie mogłam się tych swiat doczekać i zawsze "szalałam" ze swiątecznym nastrojem...w tym roku jakies zmęczenie materiału albo cuś....no normalnie nie chce mi się

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    W sumie pierwszy raz mam okazję stroić dom na święta więc korzystam . Nawet zdjęć nie robiłam czekam na choinkę.
    Aniu Ty nie czekaj tylko rób focie i nam pokaz co wyczarowałas, a najlepiej kopnij mnie w 4 litery, żeby i mnie się chciało

    Cytat Napisał Wandeczka Zobacz post
    witam
    Anetko przepraszam Cię, ze ja znów po prośbie, ale przeszukujc Twój wątek znów znalazłam COŚ dla siebie. Jednak chcę mieć bielony blat. Mam surowy jesionowy blat kuchenny i nie wiem jaki olej kupić, zeby go wybielić, ile razy go olejować, żeby blat była na lata
    Z góry dziękuję za podpowiedź
    pozdrawiam serdecznie
    Ja używam oleju HTH białego, efekt miałam po nałożeniu na surowe drewno tak po 5 razach, teraz dla odswieżenia nakładam raz na pół roku jedną warstwę

    Cytat Napisał iskanna Zobacz post
    jesli nadal jest głosowanie na ścianę z kredensem - to ciemna.
    nie ma co udawać, że kredensu nie ma. to nie wyjdzie. trzeba podkreślic
    no raczej nie uda się go niezauważyćchoc nie ukrywam, że na dzień dzisiejszy wolałabym go nie mieć

  3. #3263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    aaaa mam mały świąteczny akcent - kalendarz adwentowy miały być 2 jednakowe, żeby dzieciaki miały osobne ale...no właśnie brak weny więc zawisła choinka z zeszłego roku obwieszona podwójnie, oczywiście Mania zaczęła sama się obsługiwać więc w tym roku dla odmiany zaczęliśmy odcinać przezenciki od końca

    Uploaded with ImageShack.us

    nawet swiecznika adwentowego nie mam...no masakra w tym roku, tzn niby mam taki na 4 swiece ale bez "dodatków" więc się nie liczy

  4. #3264

    Domyślnie

    Bardzo oryginalny kalendarz, ja poproszę dzieciaczki z przodu pokazać

  5. #3265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Natalia mówisz Masz to z dzisiejszego wieczornego rodeo na biedronce Mania ma stylowy kapelusz prosto z toalety - dobrze , że czysty był
    Ostatnio edytowane przez aneta s ; 14-12-2012 o 12:49

  6. #3266
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Genialne zdjęcie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  7. #3267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    piękny kapelutek

  8. #3268
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Ale z Mani jest rewelacyjna kowbojka super zdjecie i kapelusz the best
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  9. #3269
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Mania jest bezkonkurencyjna!!! Świetna
    LAZUR

    Beata

  10. #3270
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Kopę lat, Mania jaaaaka wielka, my mamy krowę genialny sprzęt.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  11. #3271

  12. #3272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Anetko,

    boskie zdjęcie Mani
    Czyj to był pomysł?

    U mnie tez krucho z dekoracjami, ale ja ogólnie nie przesadzam z ich ilością. Wystarczy mi ogromna choinka, wianek na drzwiach, świece. Uważam, ze im mniej tym lepiej. Przecież to ludzie tworzą klimat, a nie przedmioty, prawda?
    Buziaki wieczorne zostawiam

  13. #3273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki Kochane dziękuje bardzono z naszymi dziećmi nie można się nudzić (zresztą chyba z żadnym dzieciakiem nudzić się nie da)
    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Kopę lat, Mania jaaaaka wielka, my mamy krowę genialny sprzęt.
    oooo Emólku lecę zaraz do ciebie bo w końcu się Pokazałaśten jezdzik jest rewelacja moje dzieciaki go uwielbiają

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Hej Anetko,

    boskie zdjęcie Mani
    Czyj to był pomysł?

    U mnie tez krucho z dekoracjami, ale ja ogólnie nie przesadzam z ich ilością. Wystarczy mi ogromna choinka, wianek na drzwiach, świece. Uważam, ze im mniej tym lepiej. Przecież to ludzie tworzą klimat, a nie przedmioty, prawda?
    Buziaki wieczorne zostawiam
    Aguś pomysł Mani Wiesz nocnik mamy od roku ale Mania jakoś nie może zacząć go używać we właściwym celu, jeśli już załatwia swoje potrzeby gdzie indziej jak do pieluchy to tak jak Łukaszek na nakładce na toalecie. Nocnik był juz kołyską dla lalek, miską dla zwierzą a wczoraj ja składałam pranie w sypialni a Mania wyjechała z łazienki w nowym nakryciu głowy Ona uwielbia czapki, kapelusze i szpilki, potrafi mi szafy w garderobie przebuszować w poszukiwaniu obcasów prawdziwa mała kobietka
    Ja lubię bardzo dekorację ale nie chcę mieć identycznej jak w zeszłym roku no i jakoś pomysłów mi brak no i chęci przede wszystkim

  14. #3274

    Domyślnie

    Witam

    Aneta slodka ta Twoja Manieczka

  15. #3275
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Anetko,
    zdjęcie obłędne!!!!
    Mania rządzi!!!!

  16. #3276

    Domyślnie

    hejka Anetka, dzieciaki cudne ale to juz wiesz ale mam inne pytanko, takie nie typowe, twoje dzieci zawsze tak ładnie po domku chodzą poubierane, jezu u mnie zawsze w poplamionych starych ciuchach

    mnie na święta też nic nie chce się przystrajać, w zeszłym roku już od 1 grudnia szalałam

  17. #3277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    WOW! Jaka Cudowna Kowbojka!!!
    Hej Anetko.
    Nie mam czasu już wcale na forum przez te moje puszyste bliźniaki. A już na dekoracje domowe... ani czasu ani weny....

  18. #3278
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczyny będę niemiła ale cieszę się , że i Wy weny nie macie bo już się zaczęłam martwić o siebie a teraz ...ot forumowa epidemia "nie chce mi się"
    Reni na zdjęciach tak to wygląda My dzieciaków w rodzinie nie mamy więc ja wszystko dla swoich muszę kupić, nie dostaliśmy niczego w "spadku" więc moje dzieciaki w miarę nieznoszone rzeczy mają ale wieczorami są dobrze poplamione

  19. #3279

    Domyślnie

    no ja właśnie też niczego nie dostałam bo jakoś nie lubię po kimś, dlatego moje po domu jak biegały to stare rajstopki i poplamione body,wyglądały jak bardzo ubogie dzieci

  20. #3280

    Domyślnie

    na pocieszenie mnie się wyjątkowo nie chce, może jak posprzątam to mnie najdzie

Strona 164 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony