dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 165 z 255
Pokaż wyniki od 3.281 do 3.300 z 5095
  1. #3281
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    no ja właśnie też niczego nie dostałam bo jakoś nie lubię po kimś, dlatego moje po domu jak biegały to stare rajstopki i poplamione body,wyglądały jak bardzo ubogie dzieci
    To mogą sobie nasze dzieci przybić pionę
    Moje też po domu w rajtach i body powyciąganym

    Aneciu, Manie to ja bym udusiła z miłości, taka lalusia z obrazka A z tym nocnikiem ja bym już foto w ramki oprawiła

    Dziewczęta, a ja szaleję z ozdobami hamuję się jak mogę, ale w jakiś szał pał wpadłam

  2. #3282

    Domyślnie

    u nas z ubraniami to samo - od zawsze kupić musiałam w spadku nic

    od wczoraj Anetka w HM wyprzedaż jakbyś potrzebowała ubrania nówki do zajechania od 10-40 zł pewnie

  3. #3283

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    To mogą sobie nasze dzieci przybić pionę
    Moje też po domu w rajtach i body powyciąganym

    ja już nie chciałam pisać o powyciąganych rękawach

    Dziewczęta, a ja szaleję z ozdobami hamuję się jak mogę, ale w jakiś szał pał wpadłam
    drugi rok z rzędu? trzeba będzie brać z ciebie przykład, mi to się najbardziej nie chce ze strychu powyciągać

  4. #3284
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    drugi rok z rzędu? trzeba będzie brać z ciebie przykład, mi to się najbardziej nie chce ze strychu powyciągać
    Nio! z zeszłego roku część wywiozłam do pracy, resztę zostawiłam i trochę dokupiłam
    Reni nie brać ze mnie przykładu To choroba mam nadzieję nie zarażam


    Anetko my z nocnikiem się nie roztajemy wszędzie zabieramy Pierwszy raz w tym roku polecieliśmy bez nocnika na wakacje, stres był, ale jakoś się młody w końcu przełamał i zaakceptował kibelek (oszukaliśmy go że w hotelu nocnik zabroniony ) Za to w domu to drugie tylko w nocnik i najlepiej w salonie przed tv

  5. #3285

    Domyślnie

    MarJelka a ile młody ma lat?

    mój 2 w kwietniu i dalej w pampy... nocnik służy do nie wiem czego - chyba z nakładką spróbuję

  6. #3286
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaBartek Zobacz post
    MarJelka a ile młody ma lat?

    mój 2 w kwietniu i dalej w pampy... nocnik służy do nie wiem czego - chyba z nakładką spróbuję
    Madziu, młody w lutym 4 skończy

    U nas nakładka nie przeszła, bo jak siadał to nie dało się siusiaka upchać i z tym drugim to ok. , ale siku lądowało na podłodze
    Po drugie trzeba go było trzymać pod paszki, a on się wtedy skupić nie mógł, przy tym drugim bo on chcie siam

  7. #3287
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaBartek Zobacz post
    u nas z ubraniami to samo - od zawsze kupić musiałam w spadku nic

    od wczoraj Anetka w HM wyprzedaż jakbyś potrzebowała ubrania nówki do zajechania od 10-40 zł pewnie
    Hm a u nas w Pl to chyba nie ma wysyłkowego, cio????

  8. #3288
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki u nas rajtuzki sporadycznie bo ja mam rajtuzkowo - czapkową fobie, zakładam w ekstremalne mrozy więc swoich dzieci krzywdzić tez nie chcę Mania w rajtuzkach czasem biega ale do tego sukienusia bo kupiłam ich tyle jakbym co najmniej trojaczki miała

    Marta zapraszam - Przyjezdzaj i sciskaj do woli, podzielę się Mania a co

  9. #3289
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    aaa apropo nakładek...nie wiem jak to jest ale te nasze nakładki to jakieś dziwaczne są, niektóre się nie trzymają toalety ja mam 2 takie http://www.smyk.com/babybjorn-naklad...t-niemowlaka-p i gorąco polecam - są rewelacyjne, mają regulację i pasują do każdej toalety no najważniejsze - siusiak się mieści bez problemu

  10. #3290

    Domyślnie

    w PL nie ma sklepu online niestety :/

    ehh zainwestuja w nakładkę tylko właśnie co z siusiorkiem...no nic tania jest zaryzykują.

    U nas rajtuz też nie ma - kupuję kalesonki bo nienawidzę sama rajstop i młodego nie męczę, mam wrażenie że kleją się do nogi i są sztuczne taka mała fobia

  11. #3291

    Domyślnie

    Anetka dzięki za linka - akurat mam zniżkę -20% do Smyka

  12. #3292
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Co do rajtuz....
    To ja mam wyjątkowego syna, on kocha różowy , a do przedszkola chce (w sezonie zimowym) tylko w rajstopkach, ewentualnie w leginsach

    Ja jestem zadowolona, bo na drogę ubieram go w te nieszczęsne rajty, na to ocieplane portki i już przebierać go w przedszkolu w dres nie muszę , tylko te ocieplane spodenki ściągam
    Widzę jak matki przebierają chłopców z tych rajstop (bo nie chcą) biorą specjalnie drugie spodnie i skarpetki...
    Z dziewczynką takiego problemu nie ma

  13. #3293
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    U nas rajtuz Mieszko nie lubi ale kalesonki tak wiec tez problemu nie mam nakladke mialam taka jak Anetka i u nas sie sprawdzila rewelacyjnie
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  14. #3294

    Domyślnie

    Anetko, Mania cudowna. Świetne zdjęcie ma. Będzie miała co wspominać

    My mieliśmy nakładkę bez regulacji, z podwyższeniem na siusiaka i rączkami po boka, żeby dziecko się trzymało. Zarówno starsza jak i młodszy krótko z tego ustrojstwa korzystali. Woleli bez
    Młody siada dosyć daleko na desce, więc nie ma problemu z siusianiem i wszystko trafia do toalety.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  15. #3295

    Domyślnie

    Marta i twój syn biega po przedszkolu w różowych rajtkach?

  16. #3296
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Marta i twój syn biega po przedszkolu w różowych rajtkach?



    Rajty ma z motywem chłopięcym choć jakbym mu kupiła rózowe to pewnie byłby szczęsliwy

  17. #3297

    Domyślnie

    Mój syn przez długi czas na kolor różowy mówił Martynkowy ( siostra go uwielbia)
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  18. #3298

    Domyślnie

    Anetko,piękne fotki .Powtórzę się ,ale co tam -dzieciaczki masz wspaniałe
    A jeżeli chodzi o forumową epidemię ,to ja mam na odwrót -mnie się chcę ,nawet bardzo ,a nie mogę ,jedziemy do Pl dopiero 19-stego

  19. #3299

    Domyślnie

    He he, Mania w "kapeluszu" wymiata

    A Swieta ... dzieciaki czekaja z niecierpliwoscia, a ja najchetniej zaszyla bym sie w jakims kacie opatulona w kocyk i przeczekala do wiosny
    zamiast tego siedze na pinterescie i wyszukuje ozdobki co by moje aniolki czyms kreatywnie zajac...

  20. #3300
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Marysia cudowna i ten kapelusik

Strona 165 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony