dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 222 z 255
Pokaż wyniki od 4.421 do 4.440 z 5095
  1. #4421
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Ja ogrodzenia mam zaczac robic tzn. ekipa fajnych chlopakow .... i co i czekamy na ocieplenie .....

  2. #4422
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dzień dobry Dziewczynki!
    Awatarek - to nie ja Potrzebowałam odmiany...Kasia bingo
    Edyta u mnie niesmiało słoneczko się przebija, mam nadzieję że w końcu doczekamy się wiosny, w przeciwnym razie i moje rosliny w garażu korzenie zapuszcza

  3. #4423

    Domyślnie

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Anetko na avatarku przypominasz mi Adele
    dokładnie , szczupla Adele.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  4. #4424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczyny a na schodowym znowu posprzątali Nas coraz mniej mi się to forum podoba a raczej dziwne praktyki, które ostatnimi czasy maja miejsce....

  5. #4425
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gryfpc
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Heyka! A co takiego wczoraj na schodach się działo? Bo rozczarowanie słyszę w Twym poście o porządkach...

  6. #4426
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Juz chcialam pisac, ze nie poznalam cie na awatarku

  7. #4427
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gryfpc Zobacz post
    Heyka! A co takiego wczoraj na schodach się działo? Bo rozczarowanie słyszę w Twym poście o porządkach...
    no właśnie nic się nie działo - miło pogawędziłyśmy...na kawę się umówiłyśmy...może wymoderowano bo nie w temacie było

  8. #4428
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    no właśnie nic się nie działo - miło pogawędziłyśmy...na kawę się umówiłyśmy...może wymoderowano bo nie w temacie było

    raczej dlatego

  9. #4429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    raczej dlatego
    Tarcia ale "nie w temacie" to na FM jest sporo treści Mój wątek w takim razie prawie w całości powinnam usunąć

  10. #4430
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Tarcia ale "nie w temacie" to na FM jest sporo treści Mój wątek w takim razie prawie w całości powinnam usunąć
    Anetko, to chyba nie do końca tak.
    Wolnoć Tomku w swoim wątku
    A w wątkach tematycznych, jak nazwa wskazuje, powinno być chyba tematycznie.
    Wiesz, gdybym szukała jakiejś konkretnej informacji, to by mnie szlag trafił, gdybym co rusz musiała przekopywać się przez pogaduchy zupełnie niezwiązane.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  11. #4431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Anetko, to chyba nie do końca tak.
    Wolnoć Tomku w swoim wątku
    A w wątkach tematycznych, jak nazwa wskazuje, powinno być chyba tematycznie.
    Wiesz, gdybym szukała jakiejś konkretnej informacji, to by mnie szlag trafił, gdybym co rusz musiała przekopywać się przez pogaduchy zupełnie niezwiązane.
    Aniu zgadza się ale nie tylko w schodowym pojawiły się personalne wycieczki...i odbieganie od tematu, tyle, że ten wątek od kilku dni mocno na cenzurowanym jest.... Moze powinnam odpocząć od FM i nabrać dystansu bo mam wrażenie , że ktoś tu jakiegoś złośliwego wirusa zapuścił

  12. #4432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jest tak jak Narendlika napisala

    a we wlasnych watkach mozemy pleplac do woli. ja w tematycznych tez wole merytorycznie choc coraz mniej chetnie juz tam zagladam przez ciagle awantury i pochwalanie jedynego slusznego kierunku kolorystyczno-ukladowego . podziwiam ludzi, ktorzy chca tam jeszcze pokazywac swoje schody/salony/lazienki/kuchnie.

  13. #4433

    Domyślnie

    ja w tematycznych tez wole merytorycznie choc coraz mniej chetnie juz tam zagladam przez ciagle awantury i pochwalanie jedynego slusznego kierunku kolorystyczno-ukladowego
    zgadzam się...niestety- nie ma tam już po co zaglądać- jedno zdjęcie trzy strony kłótni

  14. #4434
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Anetko ja bardzo lubie Adele i mam wszystkie Jej plytki wiec mialam latwo zgadnac
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  15. #4435
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Aniu zgadza się ale nie tylko w schodowym pojawiły się personalne wycieczki...i odbieganie od tematu, tyle, że ten wątek od kilku dni mocno na cenzurowanym jest.... Moze powinnam odpocząć od FM i nabrać dystansu bo mam wrażenie , że ktoś tu jakiegoś złośliwego wirusa zapuścił
    Anetko, czyli moderatorzy nie nadążają. W końcu to też tylko ludzie. Ludzie, którzy, o ile mi wiadomo, charytatywnie tu robią.
    Spokojnie, za kilka dni na cenzurowanym będzie co innego.
    A ja tam wolę, żebyście paplały tutaj. Bliżej mi do galerii
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  16. #4436

    Domyślnie

    Faktycznie- znowu usunięte posty na schodowym Tylko ciekawe czemu tak wybiórczo, nie wszystkie nie na temat zostały usunięte

  17. #4437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja tez wole pleplac w prywatnych watkach

    tylko coraz mniej tych fajnych watkow, dziewczyny kasuja na potege

  18. #4438

    Domyślnie

    ne było merytorycznie, dlatego, nozyce poszły w ruch.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  19. #4439
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja też paplam.. i jakoś dobrze mi tu i tam..
    Ale tematyczne wątki rzeczywiście powinny być tematyczne.. Bez krytyki, bez obrażania innych,bo tak jak TARcia napisała... po co pokazywać coś innego, po co się o coś pytać, jak dostaniesz zjeb.ę.....
    Dobrze, że ja nie mam schodów

  20. #4440
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a ja mam ale nie pokaze, bo nie sa ani z egzotyku ani ciemne a tylko lakierowane na mleczna biel

Strona 222 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony